Şimdi Ara

PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.068
Cevap
64
Favori
154.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Torrentten indirdiğiniz 4k filmi pcden tv ye aktarırken takılma yapıyormu ben simplyshare indirdim ordan izlemeye çalışıyorum 50 megabit ne var fakat takılıyor izletmiyor filmin boyutu 60gb ?
  • Hardstyler H kullanıcısına yanıt
    vlc playerle izlemeyi dene.Bilgisayının işlemcisi ne?
  • Arkadaşlar bu YouTube açıldığında direk konuşarak arama özelliği açılıyor ya.
    Bir türlü yapamadım. Mikrofon Tuşuna bastığımda genel arama yapıyor Google'da arıyor falan saçma sapan bir şey . Dikte etme öZelliği Laz'ım bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende geçenlerde farkettim, daha önceden sıkıntı yoktu, şimdi o şekilde arama yaptığım zaman google sonuçlarını veriyor.
  • Bu televizyonun yazılımı baştan aşağı yenilenmesi gerek. Aslında "Google TV" bi yüklenebilse, risk alıp yüklerim.
  • Arkadaşlar A2 kanalı nasıl eklerim bu tv ye
  • Aynen güncelleme ile hem youtube her seferinde arama yapmaya çalıştığımda ses ile aramaya geçiyor ama sesi algılamıyor. Kumanda faresi çok kolay kullanılıyordu inceden şimdi işkenceye dönüştü. Bende 1 haftadır 2 kere tv deki bazı aynı kanallar kayboldu. Star, ntv, ntv spor, tv8, tivispor 1-2ve bir iki kanal daha direk uydudan gidiyor. Uydudan yeni arama yapınca buluyor ama kanalları. Bendeki lnb yada çanakta sorun olsa oturma odasındaki tvdeki kanallarda gider ama oturma odasında böyle bir sorun yok.

• acaba bu tv için kanal setting programı varmı kanal listesini pc de yapalım ve tv ye atalım tek tek kumanda ile çok zor oluyor o kadar kanaldan bazen aradığım kanalı bulamıyorum favoriye atmak için
  • Arkadaslar selam. Ambilight ayarini statike alinca goruntude donmalar oluyor...sizden ricam bi dener misiniz? Kronik mi yoksa benim tvye ozel bir sorun mu acaba?
  • a.selam hocam, bende yok böyle sıkıntı..

• Ne yapsam ki acaba garantiye mu gondersem...boyle bir sikintiyla karsilasan var mi arkadaslar ?

• arkadaşlar maus imleci açık olmasına rağmen çalışmıyor, son güncellemeler iyce bozdu tv yi fabrika ayarlarına geri dönüş en iysi galiba.
  • arkadaşlar güncel sıralı kanal listesi olan varmı acaba. türksat ve hotbird . arada kanallar siliniyor nedenini anlamadım. tekrar kanal aratıp aramk işkence.
  • uydudan kanal güncellemiyor silip tekrar kurmayı denedim kurmuyor vay arkadaş son güncelemeden sonra bazı arkadaşlarda olduğu gibi youtube da arama yapamıyorum google a yönlendiriyor.düzelteyim derken bok ediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: chizyo

Netflix kullanmadığım için bir fikrim yok. Netflix müşteri hizmetleri ile konuştun mu yardımcı olacaklardır.mx player yada vlc gibi programları yükledin mi?Netflix harici medya playerleri destekliyorsa onları yükleyip dene.

netflix online yardımla da görüştüm ama onlarda topu philips' e attı. Sorunu çözülmüyor sanırım.
    bir de mantıklı mı anlamadım. s"izin google play storedan indirdiğiniz uygulama telefon için geçerli siz tv uyumlu uygulama indirmemişsiniz" dedi.Biz tv diye telefon mu kullanıyoruz anlamadım? bunun üzerine dışardan tv için apk bulup yükleyeyim dedim ama bulduğum apklar hep hata verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpben

quote:

Orijinalden alıntı: chizyo

Netflix kullanmadığım için bir fikrim yok. Netflix müşteri hizmetleri ile konuştun mu yardımcı olacaklardır.mx player yada vlc gibi programları yükledin mi?Netflix harici medya playerleri destekliyorsa onları yükleyip dene.

netflix online yardımla da görüştüm ama onlarda topu philips' e attı. Sorunu çözülmüyor sanırım.
    bir de mantıklı mı anlamadım. s"izin google play storedan indirdiğiniz uygulama telefon için geçerli siz tv uyumlu uygulama indirmemişsiniz" dedi.Biz tv diye telefon mu kullanıyoruz anlamadım? bunun üzerine dışardan tv için apk bulup yükleyeyim dedim ama bulduğum apklar hep hata verdi.

Direk philips in kendi uygulama mağazasından yükle o zaman sorunsuz çalışıyo netflix

• Arkadaşlar iPhone telefonumda YouTube uygulaması ile Televizyonu eşleştirebiliyordum ilk aldığım zamanlar. Sonrasında YouTube uygulamasına bir güncelleme geldi ve yaklaşık 1 yıldır bir türlü eşleştirmenin yolunu bulamadım. Bu kadar saçma bir şey olamaz. Nasıl eşleştirebilirim? Araştırdım, bu sorunu yaşayan çok kişi var. Nasıl yapabilirim?
  • Arkadaslar benim tv de sesli arama yaparken iletisim sorunu daha sonra tekrar deneyiniz diyor servisi aradim sorun yazilimsal ise ucret alinir diyor ne sacmaliktir anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy_ozzy

Arkadaşlar iPhone telefonumda YouTube uygulaması ile Televizyonu eşleştirebiliyordum ilk aldığım zamanlar. Sonrasında YouTube uygulamasına bir güncelleme geldi ve yaklaşık 1 yıldır bir türlü eşleştirmenin yolunu bulamadım. Bu kadar saçma bir şey olamaz. Nasıl eşleştirebilirim? Araştırdım, bu sorunu yaşayan çok kişi var. Nasıl yapabilirim?

Bende de aynı problem var. Android telefonla eşleştiremiyorum youtube'ı artık.
  • Beyler elimde 2 tane 519 pta philips aktif gözluk var sifir kullanilmadi tanesini 80 liradan satiyorum istanbul sancaktepedeyim

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.