Şimdi Ara

PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.067
Cevap
64
Favori
154.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bı sorun tamamen xiaomi aktarımı ile alakalı brn lg g3 de 3 mbit net ile sıkıntısız aktarırken şuan xiaomi mi5s ile 35 mbit de kırılma oluyor kardeş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICE_BLUEE

slm nasıl 720p film izleyemiyorsun usta ya, ben 2tb bluray arşivimi çevirip çevirip izliyorum__)

Ben de 12 Gb boyutundaki bluray filmleri sıkıntısız izliyorum
  • son zamanlarda format desteklemediği hatasıyla birçok filmi açamıyorum.
    bunun için bir çözüm önerisi olan var mı?
  • usb den mi .. yoksa kendi tarayıcısı üzerinden mi hocam.

tarayıcı olayını arkadaşlar mx player ile çözdü.. sanırım usb de oluyor...

ben hep pc den hdmi ile izliyorum .o yüzden bilenler / kullananlar daha sağlıklı ve kesin cevap verirler...

sen yine de mx player yükle dene usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaFKa

Arkadaşlar ben de dün aldım 8109 u uzun araştırmalar sonrasında. Bugün kuruldu, ölü piksel, clouding vs bütün testleri yaptırdım servisten gelene, şükür hiçbir sıkıntı yok. Tek yapamadığım miracast olayı, note 2 ile denedim, direkt miracast diye bir menü yok telefonda, screen mirror ve Wifi direct ile denedim ama bağlanamadı, var mı bir fikri olup da yol göstermek isteyen bir arkadaşımız?

Şu Wifi Direct olayını benim PUS6412 modeli de görmedi Galaxy S4 ile. Galiba sevdiği telefonları kabul ediyor. Telefon TV'yi sadece aynı ağda ise router vasıtasıyla görüyor. Wifi Direct hikaye.

• son güncellemeyi tv üzerinden yaptım.. gözle görülür bir değişiklik göremedim.. değişen bir şey yok sanırım:):)

telefondan youtube - tek eıkla tv ye atmak hala yok:(:(
  • arkadaşlar bu usb video kayıtda süre kısıtlı şöyle 3,4 saat ayarlayabilen varmı veya sınırsız kayıt, yani kayıt tuşuna vasaykm işim bitince durdurayım ben,,, tv 40 50 dk sonra kendisinden kaydı kesiyor, bilen varmı buna bir çözüm.

• sa usta hazır kanal listesi linki ölü yardımcı olabilirmisiniz
  • ICE_BLUEE I kullanıcısına yanıt
    kullanım klavuzunda 150gb ya da 250 gb kapasiteli bir hard disk takılması gerektiği yazıyordu diye hatırlıyorum kayıt için tam olarak emin olmak için kullanım klavuzu kitapçığından bakarak teyit edebilirsin.
    ben 1 tb hard disk takarak sorunu çözdüm. o kadar kayıt yapmıyorum ama uygulamaları da oraya taşıyorum.
  • bende de 1 tb harici vardı usta, 40 50 dk da kesiyordu jaydı zamanıda uzatmama izin vermiyordu ayarlıyordum 2 saate, ayar menüsünden çıkınca eskiye dönüyordu neyseki o hdd bozuldu ve 3,5 inç 2 tb aldım kayıt tuşuna basınca direk 2, 5 saate kendini ayarlıyor. galiba takullan belleğe göre başlangıç zamanını kendi kısa veya uzun tutuyor.. ilgine tşkler.

• Yeni güncelleme gelmiş.

AND1E_0.10.170.0 (Date published: 2018-01-04)

This SW update contains improvements in below area’s:

• Russian translation

• SmartTv Portal

• Stability

• Logo database

• Smart TV portal değişikliği ne içeriyor acaba merak ettim akşam guncelleyip :)

• Arkadaşlar yeni bir kanalı frekansini girerek nasil ekliyoruz bu cihaza bir türlü 24 u ekleyemedim.

• pfs 8109 son güncellemede ( AND1E_0.10.170.0 (Date published: 2018-01-04) smart tv portal değişiklik olmadı.sizde durum nasıl acaba.ayrıca son güncelleme 25/07/2017 gözüküyor yükleyince yani 04/01/2018 değil neden acaba
  • meyyup M kullanıcısına yanıt
    ayarlardan uydu bölümüne girin daha sonra arama kısmını otomatik değil manuel yapın.Öyle yapınca sembol kısmı aktif olacak oraya sembolu daha sonra polarizasyonu girin devaam ettiğinizde frekans girme menüsü gelecek oraya frekans girin ve arayın bulunca kaydete tıklarsınız kanal eklenir.
  • arkadaşlar tv herhalde bozuldu belki başına gelen vardır. televizyonda philips yazısı geliyor sonra ekrandan gidiyor ve aşağıdaki philips yazısının ışığı yanıyor standby ışığı yanmıyor hiçbir şekilde kumandadan da bir işlem yapmıyor açma kapama tuşuna bastığımda da bir değişiklik olmuyor. başına böyle bir durum gelen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasmania

arkadaşlar tv herhalde bozuldu belki başına gelen vardır. televizyonda philips yazısı geliyor sonra ekrandan gidiyor ve aşağıdaki philips yazısının ışığı yanıyor standby ışığı yanmıyor hiçbir şekilde kumandadan da bir işlem yapmıyor açma kapama tuşuna bastığımda da bir değişiklik olmuyor. başına böyle bir durum gelen oldu mu?

Bu sorun bende aldığım günden beri ara ara oluyor fisten çekip biraz bekleyin tekrar takın düzelir biz 2 yıldır böyle idare ediyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_1907

quote:

Orijinalden alıntı: tasmania

arkadaşlar tv herhalde bozuldu belki başına gelen vardır. televizyonda philips yazısı geliyor sonra ekrandan gidiyor ve aşağıdaki philips yazısının ışığı yanıyor standby ışığı yanmıyor hiçbir şekilde kumandadan da bir işlem yapmıyor açma kapama tuşuna bastığımda da bir değişiklik olmuyor. başına böyle bir durum gelen oldu mu?

Bu sorun bende aldığım günden beri ara ara oluyor fisten çekip biraz bekleyin tekrar takın düzelir biz 2 yıldır böyle idare ediyoruz :)

bende bakalım 2-3 gündür fişten çektim bekliyorum. 10-15 gün daha fişe takmam herhalde eğer olmazsa artık tv tamircisinin yolunu tutucam.2 televizyonumda philips birinde hiç sıkıntı yok ama bunda ara ara böyle sorunlarla uğraşıyorum maalesef sırf ambilight yüzünden almıştım.

• tasmania kullanıcısına yanıt
    2 3 güne gerek yok ya 30 saniye bekleyin yeter :) bende ambilight a vurulup almıştım :)

• denedim zaten o şekilde çokca ama olmadı bende aklımca tv cezalandırıyorum:) zaten sonu tamirci olacak :)
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.