Şimdi Ara

PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.067
Cevap
64
Favori
154.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim de telefonla hiç bir şekilde eşleşmiyor. bluetooth bile görmüyor.
  • YouTube eşleştirme sorunu hala devam ediyor. Ayrıca hiçbir uygulama tv yi görmüyor, telefondaki videoları veya resimleri televizyona aktarmak için iMediaShare ve Flipps Tv uygulamalarını yükledim. Bu iki uygulama da tv ile telefon aynı wifi ağına bağlı olduğu halde televizyonu görmüyor. Yok mu bir çözümü arkadaşlar??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu tv ye iyi sabrediyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yazilim güncelleme bu model için artik gelmeyecekmi en son 5 kasimda gelmis bilgisi olan varmi

• xyunusx666 X kullanıcısına yanıt
    Söylediğin gibi philips mağazasından indirip kullanıyorum ancak bu uygulamada menü ingilizce. Film ve dizilerde de bilgilerin çoğu ingilizce. Netflix müşteri hizmetleri ile görüştüm bu uygulamanın en son 2014 de güncellediğini ve güncellemeyle sorunun giderilip giderilemeyeceğini sordum. bu sorunla çok sık karşılaştıklarını ve philips tv 'lerden kaynaklandığını çünkü philips tv' lerde türkçe dil desteğinin bulunmadığını söylediler ancak çokta mantıklı gelmedi. Digitürk playde böyle bir sıkıntı yok. Ayrıca google play storedan indirdiğim uygulamada da herşey türkçeydi sorun tv' den kaynaklanıyor olsa bu uygulamalarda da aynı sorunun yaşanması gerekmez mi?
  • Gooleplayde dh1 hatasi alan varmi

• bina merkezi sistem uyduya sahip, kurulumu nasıl yapıyoruz dostlar, bir türlü bulmuyor uyduyu...
  • Çift tuner olarak aratırsanız bulur diye düşünüyorum.

• Yeni yazılım güncellemesi çıktı.

• iyi günler.Spotif connect uygulamasıyla bağlantı sorunu yaşayan var mı?

Aynı ağda olmasına ve tv yi görmesine rağmen bir türlü bağlantı yapamıyorum eski yazılımda bir sorun yoktu.

• arkadaşlar benim TV de çok fazla donma oluyor. Kanal menüsüne girdiğimde oluyor hatta bazen TV yi kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Bi tavsiyeniz varmı

• bende de aynı sorunlar vardı tv yi yeniden kurdum düzeldi yazılım güncellemesi yapmadım yeniden kurduktan sonra.sende dene istersen. beni bezdirmişti resmen tv kendiliğinden kapanıyor tekrar açılıyordu yada uygulamalar kısmına geçiyordu. hard diskten film izlerken bir anda tv ye geçiyordu. en son yazılımı yükledikten sonra bu söylediklerim artmıştı.
    bana da tv kanal listesi lazım arkadaşlar elinde sıralı listesi olan varsa mail olarak atarsa sevinirim umutbektas@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasmania -- 26 Mart 2017; 4:24:44 >
  • Arkadaşlar bu lanet olası TV güncelleniyor tamam ama değişen bir şey olmuyor. Nasıl akıllı bu. En basitinden bu youtube telefonla senkronize olmuyor. Allahın vesteli falan oluyor bu olmuyor. Ben mi yapamıyorum. Çok komik değil mi bu.
  • sa.arkadaşlar dsmar modüle geçtim turksat hazır kanal listesi verebilecek varmı teşekkürler..
  • Televizyon Philips yazan yerde kalıp açılmıyor.Dün hiçbir şeyi yoktu tv nin .Daha önce yaşayan var mı bu sorunu ?
  • Merhaba DH üyeleri, bu televizyonun bluetooth'unu nasıl kullanırım. Aşağıdaki ürünü tv ye kablosuz bluetooth üzerinden nasıl bağlarım aynı şekilde mause ve klavyeleri kablosuz nasıl bağlarım ayarlarda açma kapama bölümü var ama nasıl eşleştiricem bir türlü yapamadım bir sürü uygulama kurdum denedim ama onlarlada yapamadım.

http://urun.n11.com/diger/ipega-pg-9021-telefon-bluetooth-oyun-konsolu-P142401474 bu ürünü bağlıyamadım eğer bağlarsam tvden oyun oynucam
  • sametcl2 kullanıcısına yanıt
    tüm bağlantıları çıkarıp biraz bekleyip sonra tekrar takıp yeniden deneyin benim 1 kez başıma gelmişti bu şekilde düzelmişti. sonrasında yavaşlama takılma ve kendi kendine resetleme olmuştu iki kez üst üste format attım şu an için bir sıkıntı yok bakalım. televizyonun görüntü kalitesi güzel olmasa birde şu amblight olmasa bazen sorun yarattığı için geri verirdim ama bu özelliklerinden dolayı kıyamıyorum katlanıyorum arada sırada bu tür saçmalamalarına..
  • tasmania kullanıcısına yanıt
    Servis cuma günü gelecek ama dediklerini deneyeceğim hocam.Bende sırf o özelliklerden dolayı katlanıyorum tv ye.

• Arkadaslar sesli arama özelliginde hata alan varmı yada calısıyormu bende hata veriyor servis yazılımsal diyip işlem yapmıyor bilen varsa yazsın mahkemeye vericem servisi

• Arkadaslar merhaba philips 42PFL5028 model tv var.Digitürk play kurmak istiyorum ancak play store a gelip developer tools yazdıktan sonra uygulamaya girince installe basıyorum inmiyor yardımcı olabilcek var mı acaba

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.