Şimdi Ara

Philips 500GB Taşınabilir HDD İncelemem (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
30.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yaptığım araştırma sonucunda bu kutuda sata2 disk kullanıldığını gordum. doğrularmısınız

http://www.hitachigst.com/tech/techlib.nsf/techdocs/30C3F554C477835B86257377006E61A0/$file/HGST_Deskstar_P7K500_DS_FINAL.pdf
  • hayır sata2 değil çünki kutu ide sata2 hdd takamazsın satmamın en büyük sebei buydu benimde gerçi aldığım fiyata sattım
  • quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

hayır sata2 değil çünki kutu ide sata2 hdd takamazsın satmamın en büyük sebei buydu benimde gerçi aldığım fiyata sattım

siz içini açtınızmı acaba.
    verilen ss teki koddan sata olduğu çıkmakta.
    kod:HDP725050GLA380 sata2 16mb
    kod:HDP725050GLA360 sata2 8mb
    kod:HDP725050GLAT80 pata 8mb
    acaba iki versiyon mu var piyasada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeofizikci -- 16 Nisan 2008; 4:34:24 >
  • evet açtım baktım kutuların hepsi ide
  • Haberiniz olsun arkadaşlar demin bu ürünü Hepsiburada'dan sipariş vermek için açtığımda , Maximum karta Kdv Dahil 168ytl + 6 taksitolduğunu gördüm şimdi Maximum kartı olan birilerini arıyorum bence kaçırmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xTraP

Haberiniz olsun arkadaşlar demin bu ürünü Hepsiburada'dan sipariş vermek için açtığımda , Maximum karta Kdv Dahil 168ytl + 6 taksitolduğunu gördüm şimdi Maximum kartı olan birilerini arıyorum bence kaçırmayın.

Kampanya yeni başlamış heralde normal fiyatından 9 lira felan daha ucuz.

Hayırlı oLsun

• quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Orjinalden alıntı: xTraP

Haberiniz olsun arkadaşlar demin bu ürünü Hepsiburada'dan sipariş vermek için açtığımda , Maximum karta Kdv Dahil 168ytl + 6 taksitolduğunu gördüm şimdi Maximum kartı olan birilerini arıyorum bence kaçırmayın.

Kampanya yeni başlamış heralde normal fiyatından 9 lira felan daha ucuz.

Hayırlı oLsun

Hepsiburadada şimdiki fiyatı KDV Dahil 187 lira. Yani 20 Lira felan daha ucuz maximuma. Teknosaya göre fiyatta bi değişiklik yoksa 30 Lira felan.

Peşin ödersek dediğin gibi 9 lira civarı ucuzada alabiliriz.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Oze -- 17 Nisan 2008; 13:18:28 >

• fiyatı çok uygun yaw.inanamıyorum.bende alıcam. :)
  • inceleme için teşekür ederim. Bende almayı düşünüyorum yakın zamanda
  • quote:

Orjinalden alıntı: V2

inceleme için teşekür ederim. Bende almayı düşünüyorum yakın zamanda

quote:

Orjinalden alıntı: Razercode

fiyatı çok uygun yaw.inanamıyorum.bende alıcam. :)

Alın.

Pişman olmassınız
  • philips ın 500 lugu bendede mevcut 8 mb cache bıraz kastırıyor gıbı bunun dısında sıstem acılısını gecıktırıyor (ılk boot acılısı)
  • hoş bişey ama şuan ki fiyatı düşmüşmü ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _sPeerless_

hoş bişey ama şuan ki fiyatı düşmüşmü ne?

Maximum kartla alınca 9-10 YTL'lik bir indirim söz konusu.
  • arkadaşlar bugun haricimde 'HUB BAĞLANTI NOKTASINDA GÜÇ YÜKLENMESİ BAŞLIĞI ALTINDA usb aygıtı hub bağlantı noktasında limitleri aşan güç kullanıldı dedi ' ve bu hatadan sonra hariciyi göremiyorum sorun cok acil
  • tmm dır sorunu çözdüm sorun kablodaymış kablo yanmış herhalde bugun 2 defa elektrikler gitti geldi harici acıkken
  • bu arada gene bi sorun olcak siz haricileri devamlı acık bırakıyomusunuz ben alalı 1 hafta oldu ve daha hiç kapamadım devamlı acık pc kapalı iken bile bunun bi sorunu olurmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: BuRaQ1907

bu arada gene bi sorun olcak siz haricileri devamlı acık bırakıyomusunuz ben alalı 1 hafta oldu ve daha hiç kapamadım devamlı acık pc kapalı iken bile bunun bi sorunu olurmu

Sürekli kullanmaktansa işin olduğunda kullan derim.Açma/kapama düğmesi varsa eğer philipslerde olduğu gibi onu kullanmak mantıklıdır.EĞer seagateler gibi açma kapama tuşu yoksa elektrik kesintilerinde,ani gidip gelmelerde cihazın zarar görebilir.
  • aynı modeli iki ay önce aldım. arkadaşın dediği gibi çok sessiz çalışıyor. açık olup olmadığını arkasındaki mavi ışıktan anlayabilirsiniz. ben de tavsiye ederim...pc otomatik tanıyor.300 sayfalık bir roman büyüklüğünde(3,5")
  • quote:

Orjinalden alıntı: egzodia

quote:

bu arada gene bi sorun olcak siz haricileri devamlı acık bırakıyomusunuz ben alalı 1 hafta oldu ve daha hiç kapamadım devamlı acık pc kapalı iken bile bunun bi sorunu olurmu

Sürekli kullanmaktansa işin olduğunda kullan derim.Açma/kapama düğmesi varsa eğer philipslerde olduğu gibi onu kullanmak mantıklıdır.EĞer seagateler gibi açma kapama tuşu yoksa elektrik kesintilerinde,ani gidip gelmelerde cihazın zarar görebilir.

zaten philips kullanıyorum torrent film indirirken direk hariciye atıyorum seed etmesi daha kolay olsun o yüzden gece gündüz pc açık doğal olarak hariciyide acık bırakmak zorunda kalıyorum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: egzodia

quote:

zaten philips kullanıyorum torrent film indirirken direk hariciye atıyorum seed etmesi daha kolay olsun o yüzden gece gündüz pc açık doğal olarak hariciyide acık bırakmak zorunda kalıyorum

Önemli olan açma kapama düğmesinden açık olup olmadığı.24 Saat bişey atmıyorsundur heralde hariciye.

0'da dursun istediğin kadar işin olunca 1'e getir hallet.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.