Şimdi Ara

Philips 500GB Taşınabilir HDD İncelemem (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
30.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Orjinalden alıntı: BuRaQ1907

quote:

Orjinalden alıntı: egzodia

quote:

Orjinalden alıntı: BuRaQ1907

bu arada gene bi sorun olcak siz haricileri devamlı acık bırakıyomusunuz ben alalı 1 hafta oldu ve daha hiç kapamadım devamlı acık pc kapalı iken bile bunun bi sorunu olurmu

Sürekli kullanmaktansa işin olduğunda kullan derim.Açma/kapama düğmesi varsa eğer philipslerde olduğu gibi onu kullanmak mantıklıdır.EĞer seagateler gibi açma kapama tuşu yoksa elektrik kesintilerinde,ani gidip gelmelerde cihazın zarar görebilir.

zaten philips kullanıyorum torrent film indirirken direk hariciye atıyorum seed etmesi daha kolay olsun o yüzden gece gündüz pc açık doğal olarak hariciyide acık bırakmak zorunda kalıyorum

Önemli olan açma kapama düğmesinden açık olup olmadığı.24 Saat bişey atmıyorsundur heralde hariciye.

0'da dursun istediğin kadar işin olunca 1'e getir hallet.

dedim ya filmi direk haricinin içine indiriyorum internetten dolayısıylan yeri geliyo 48 saat aralıksız film iniyo hariciye

• bişey olmaz yaw ben 24 degil 1 haftadır kapatmadım bişey olmaz kaffayi yorrma.
  • @BuRaQ1907 Olsun , genede sorun olmaz rahatlıkla kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 21 Nisan 2008; 19:00:44 >
  • teşekkürler yorumlar için
  • elinize sağlık,çok kapsamlı bir inceleme olmuş.
  • aynısını izmir metrodan 149 ytl aldım.biraz kazık yemişsin sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: metabor

ya arkadaşlar çok saçma bi soru olabilir ama bilmediğimden soracam .

bu harddiski hiç çıkarmadan sürekli takılı kullansam bi şey olur mu? yani sürekli açık kalsa herhangi bir problem yaşayabilir miyim?

teşekkürler.

Bunu bilmem ama elimdeki Seagate'i 1 gün veya daha uzun süre hiç kapatmadan açık bıraktığım oldu.Hiçbir sorun yaşamadım.Ama bunu bilemem.
  • 187.62tl/8ay kargo bedava/bonus.
    az önce siparişi verdim,hızlı gönderi var.
    ihtiyacım vardı,araştırıp duruyordum,bu topic kararımı vermemde etkili oldu.
    philips'e mi? hepsiburadaya mı? çalışıyorsunuz kardeşim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: c0nfine

aynısını izmir metrodan 149 ytl aldım.biraz kazık yemişsin sanırım

Kazık yemek deilde Firmalar aralarda indirim yapabiliyor onlara rast gelmedim.

Ankarada bir firmadada 140 YTL civarı bişeydi ama işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: görece

187.62tl/8ay kargo bedava/bonus.
    az önce siparişi verdim,hızlı gönderi var.
    ihtiyacım vardı,araştırıp duruyordum,bu topic kararımı vermemde etkili oldu.
    philips'e mi? hepsiburadaya mı? çalışıyorsunuz kardeşim.

Hayırlı oLsun pişman olmicaksın

Ne Philips'e Nede Hepsiburadaya , Donanımhabere

• c0nfine sen 500 gb modelinden aldigina eminmisin? cunku internetten metronun kataloguna baktim 250gb: 149 ytl , 500gb:189 ytl...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

quote:

Orjinalden alıntı: c0nfine

aynısını izmir metrodan 149 ytl aldım.biraz kazık yemişsin sanırım

Kazık yemek deilde Firmalar aralarda indirim yapabiliyor onlara rast gelmedim.

Ankarada bir firmadada 140 YTL civarı bişeydi ama işte

evet promosyandaydı ve kaptım anında

• yorumlara teşekkürler 23 nisan itibariyle bir tane ben de edindim hem de 138 ytl gibi inanılmaz fiyata.. yaşasın 23 nisan yaşasın bimeks diyorum
  • alet çok sessiz çalışıyo gerçekten ama bağlantı noktaları biraz zayıf gibi geldi, sadece bana mı öyle geldi yoksa bağlantı noktaları biraz fazla mı gevşek duruyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: trawian

yorumlara teşekkürler 23 nisan itibariyle bir tane ben de edindim hem de 138 ytl gibi inanılmaz fiyata.. yaşasın 23 nisan yaşasın bimeks diyorum

Şanslısın baya Arkadaşda telefon alıcaktı fazla para vermek istemiyordu 23 Nisan ayağına ucuza aldı ah şu kampanyadan birde benim haberim olsaydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: trawian

alet çok sessiz çalışıyo gerçekten ama bağlantı noktaları biraz zayıf gibi geldi, sadece bana mı öyle geldi yoksa bağlantı noktaları biraz fazla mı gevşek duruyor?

Sana öle gelmiş kanımca.

Gevşek felan deil
  • biraz fazla kafaya takıyorum heralde

kampanya bu gün de devam ediyormuş bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trawian -- 24 Nisan 2008; 15:22:12 >
  • Not for portable use demş dayım yani hem 3.5 inç hem adaptörle çalısıyor yani bence evinde ihtiyacın varsa al tak kullan yoksa portatif hiç degil
  • hayırlı olsun güzel inceleme güle güle kullanın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: petsise87

Not for portable use demş dayım yani hem 3.5 inç hem adaptörle çalısıyor yani bence evinde ihtiyacın varsa al tak kullan yoksa portatif hiç degil

3.5 Incler zaten adaptörle çalışır
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.