Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.834
Cevap
23
Favori
240.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım sadece türksat uydusu kullanıyorsanız yukarıda sıralı kanal listesini verdim..usb ye atıp tv ye aktarabilirsiniz..
    Eğer kendiniz düzenlemek isterseniz program linkini de verdim ama düzenleme işi biraz sıkıntılı ve sorun çıkma olasılığı yüksek
    o yüzden düzenlemeye başlamadan önce repair dosyasını yedekleyiniz ve öyle işe başlayınız..
  • Ertugrul12 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam senin listeyi atıyorum usbye. ama görmüyor nedense. Teşekkürler
  • Beyler bitaneniz turksat 4a repair paylaşsın ne olur ya yapamadım bi türlü gözünüzü seveyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orege

Yok hocam senin listeyi atıyorum usbye. ama görmüyor nedense. Teşekkürler

Şimdi farkettim bende de görmedi :) düzeltilmiş hali şimdi tamamdır...
    http://s3.dosya.tc/server28/sIGNKA/Repair.rar.html
  • hocam benım paylaştıgım turksat 4a lsıtesi sıralanmış okeylenmiş
  • KöpeklereFısıldayanAdam kullanıcısına yanıt
    bu şekilde bi tanıdığa telefonla buldurdum kanalları ama sıralamayı nasıl yapar bilemem artık :)))
  • dosyayı indiremiyorum yardımcı olur musunuz? hep bi reklam dosyaları iniyor
  • dahili uydunun ayarlarını bir türlü yapamadım uydu taramasını kendi yapıyor 2a/3a ve hotbirdi buluyor ama turksat 4a yı bulamıyor. Elle aramada hiç birşey çıkmıyor nasıl güncelleme yapacağımızı güncellemeyi yapan arkadaşlar detaylı bir şekilde anlatırsa seviniriim
  • deniz_denix D kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Merhaba

Ben tv den kanalları usb ye kopylarken şifre istiyor. bu şifreyi bilen varmı ( philips 42pfl4307k ) için
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

LG42LM620s ile Philips 42PFL4307 arasında kararsız kaldım. Her iki modeli bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

Ben de 42pfl4007 modeli var aman diyeyim philips'ten uzak dur, kanal geçişleri yavaş, kanal listesi kafam kadar, menüyü liste haline getiremiyorsun, menüsü yavaş ve en bombası da kanal silme yok!!! şaka gibi. Tek artı yönü görüntü kalitesi çok iyi. 4307 modelini bilmiyorum ama iyice bir araştır istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

LG42LM620s ile Philips 42PFL4307 arasında kararsız kaldım. Her iki modeli bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

Ben de 42pfl4007 modeli var aman diyeyim philips'ten uzak dur, kanal geçişleri yavaş, kanal listesi kafam kadar, menüyü liste haline getiremiyorsun, menüsü yavaş ve en bombası da kanal silme yok!!! şaka gibi. Tek artı yönü görüntü kalitesi çok iyi. 4307 modelini bilmiyorum ama iyice bir araştır istersen.

Arkadaş 4307 modelini sormuş..2 senedir bu tvyi kullanıyorum ve görüntü kalitesi olarak beni çok tatmin ediyor..Kanal geçişleri hemen hemen tüm uydu alıcısı dahili olan tv lerde biraz yavaştır ama buda o kadar sorun edilecek bir durum değil bence..Önemli olan görüntü kalitesi..LG42LM620s hakkında hiçbir fikrim yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: _raptors_

quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

Arkadaş 4307 modelini sormuş..2 senedir bu tvyi kullanıyorum ve görüntü kalitesi olarak beni çok tatmin ediyor..Kanal geçişleri hemen hemen tüm uydu alıcısı dahili olan tv lerde biraz yavaştır ama buda o kadar sorun edilecek bir durum değil bence..Önemli olan görüntü kalitesi..LG42LM620s hakkında hiçbir fikrim yok..

bu mesajım bayağı eskiydi sanırım. 55pfl7007 almıştım 1 senedir kullanıyorum. Gerek görüntüsü gerek sesi 10 üzerinden 10 tv her seyredişimde hayran bırakıyor kendisini. dsmart, digiturk, ps3, sinema sistemi bağlı hepsi sorunsuz çalışıyor

• Arkadaşlar benim tv philips 47pfl4307/k
    Usb ye aktardığınız repair dosyasını,
    Ayarlar>tv ayarları>tercihler>kanal yedekleme den TV ye aktarın. Diğer kanalları silmeniz gerekmiyor.

http://s3.dosya.tc/server28/o3s1lG/PH_CH_ED_ve_repair.zip.html
  • iyi pazarlar arkadaşlar bende de 4307k var bilgisayara plihips channel edit. yükledim uyumlu olan dediğinizi
    yalnız programı açıyorum ancak kanalları oraya bir tülü yükleyemedim nası yapmam gerektiği konusunda
    yardımlaRINIZI bekliyorum şiğmdiden ilginize teşekkürler
  • cemero C kullanıcısına yanıt
    Önce kanalları tv de bulup kaydedip usb ye yüklemen gerek. Daha sonra usb yi bilgisayara takıp düzenleyip kaydedip tv ye aktarman gerek.
  • bu kanal ayarı televizyonun içine etti.. Hotbird ve astra silindi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 liraya aldığım uydu alıcısında turksat4a 'ya geçiş 5 dakika Philips 42pfl4307/k12 de 3 gündür hala bitmedi.Servisin verdiği repair bile çlışmıyor. kanal geçişleri ölüm haline geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul12

repair klasörünü göstereceksin programa eğer tanımazsa aşağıdaki versiyonu dene...

Philips Channel Editor 2.5.0.9-(42PFL4307K/12-uyumlu değil)

Ertugrul12 ve seikomeiko arkadaşlar başka bir forumda 4307 k kullanan arkadaşlara faydası olur diye alıntı olduğunu söyleyerek dosyalarınızı paylaştım.
    Sizce sakıncası varsa silebilirim.

Elinize sağlık verdiğiniz proğram ve kanal listesi güzel çalışıyor.Pc de kendime göre sıralama yaptım tv ye daha atmadım.
    Dikkat etmeniz gereken masaüstüne atın dosyaları yoksa pc de D klasörü içerisinde olursa bende windows 8 yüklü pc de kanal editör proğramı kanal listesini açamıyor yani görmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 21 Eylül 2014; 22:14:01 >

• Arkadaşlar burdan aldığım listelerden birisi benim Tv de sorunsuz çalıştı. Çalıştı diyorum zira bana servisin verdiği liste dahi çalışmamıştı. Bazı kanallar sinyal yok diyodu. Mesela Star TV hiç çalışmamıştı Çok şükür şu an liste paylaşan arkadaşların yardımıyla çözdüm. Paylaşım yapan arkadaşların sayesinde. Ben de O listeyi kısmen sıraladım. Umarım Ben gibi tv'yi parçalamaya meyilli tv'sinden nefret etmeye başlayan arkadaşlara yardım olur.
    Buyrun.
    yandex disk
    https://yadi.sk/d/qCw2u8M8bb8fy

• Arkdaşlar Philips Tv'lerin hiç biri mi kendi kendini güncellemiyor yeni kanallar konusunda? Mesela Digitürk yada diğer harici uydular kendi kendine sorunsuz geçiyorlarmış? Eğer hiç bir dahili receiver'da böyle bir özellik yoksa tv'lerde hiç koymasalar daha iyimiş zaten herkes çok yavaş diyor.

Ulan zaten Tv alcam kafam karıştıkça daha da karışıyor!!!
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.