Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
24
Favori
239.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Equris

Arkdaşlar Philips Tv'lerin hiç biri mi kendi kendini güncellemiyor yeni kanallar konusunda? Mesela Digitürk yada diğer harici uydular kendi kendine sorunsuz geçiyorlarmış? Eğer hiç bir dahili receiver'da böyle bir özellik yoksa tv'lerde hiç koymasalar daha iyimiş zaten herkes çok yavaş diyor.

Ulan zaten Tv alcam kafam karıştıkça daha da karışıyor!!!

bazı modellerde dahili uydulu birkaç model sanırım otomatik güncelleme var....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Arkdaşlar Philips Tv'lerin hiç biri mi kendi kendini güncellemiyor yeni kanallar konusunda? Mesela Digitürk yada diğer harici uydular kendi kendine sorunsuz geçiyorlarmış? Eğer hiç bir dahili receiver'da böyle bir özellik yoksa tv'lerde hiç koymasalar daha iyimiş zaten herkes çok yavaş diyor.

Ulan zaten Tv alcam kafam karıştıkça daha da karışıyor!!!

Turksat'ın sitesinde yeni otomatik kanal güncelleme sisteminden ve şu an bu sistemi destekleyen cihazlardan bahsediyor.
    http://www.turksat.com.tr/tr/turksat-kanal-guncelleme-sistemi

umarım faydalı olur.
  • Arkadaşlar Merhaba Ben tv den kanalları usb ye kopylarken şifre istiyor. bu şifreyi bilen varmı ( philips 42pfl4307k ) için 

Arkadaslar şifreyi bilen yokmu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diseqc ayarları ve lnb frekansları nasıl olmalıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar turksat 4a uydusu turksat 3a uydusuyla aynı yerde siz turkst 4a uydusu eklemeye ugraşmayın.Listenızdeki turksat 3a uydusunu yeni frekansla taratın olay budur

bende bu tarama 35 dakıka surdu

3 uydu taraması

1 sıra turksat 3a
    2 sıra hotbird
    3 sıra boş
    4 sıra astra

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 23 Eylül 2014; 14:55:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebleksin

Arkadaşlar burdan aldığım listelerden birisi benim Tv de sorunsuz çalıştı. Çalıştı diyorum zira bana servisin verdiği liste dahi çalışmamıştı. Bazı kanallar sinyal yok diyodu. Mesela Star TV hiç çalışmamıştı Çok şükür şu an liste paylaşan arkadaşların yardımıyla çözdüm. Paylaşım yapan arkadaşların sayesinde. Ben de O listeyi kısmen sıraladım. Umarım Ben gibi tv'yi parçalamaya meyilli tv'sinden nefret etmeye başlayan arkadaşlara yardım olur.
    Buyrun.
    yandex disk
    https://yadi.sk/d/qCw2u8M8bb8fy

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d)

Hocam emeğine sağlık, çok teşekkürler! Yukarıdaki listelerin hiçbiri işe yaramadı, seninki yaradı. Çok sağolasın!
  • yukarıdaki 3 resim tv liste benım listem. birinci şart sadece turksat uydusu olanlar zorluk cekmez cunki diseqc ayarı 1 tanedir oda turksat oldugu icindir .2 uydıusu olan %50 calışır ama diseqc ayarlama oldukdan sonra butun tvler cekebilir diseqc ayarlarını degiştirin tvden degil dırek dayzeq den kabloların yerlerini degiştirin olur biter

diseqc ayarlaması Benim diseqc ayarı bu şekilde baglanmış kablolar sizde size bu listeyi kulanmak istersenız uydu giriş yerleri aynı olmak zorunda

[simage]http://hizliresim.com/9pE2y8]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 24 Eylül 2014; 14:16:07 >
  • Bizim tv de manuel kanal ekleme varmı?Varsa nasıl yapacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: accios

quote:

Arkadaşlar burdan aldığım listelerden birisi benim Tv de sorunsuz çalıştı. Çalıştı diyorum zira bana servisin verdiği liste dahi çalışmamıştı. Bazı kanallar sinyal yok diyodu. Mesela Star TV hiç çalışmamıştı Çok şükür şu an liste paylaşan arkadaşların yardımıyla çözdüm. Paylaşım yapan arkadaşların sayesinde. Ben de O listeyi kısmen sıraladım. Umarım Ben gibi tv'yi parçalamaya meyilli tv'sinden nefret etmeye başlayan arkadaşlara yardım olur.
    Buyrun.
    yandex disk

Hocam emeğine sağlık, çok teşekkürler! Yukarıdaki listelerin hiçbiri işe yaramadı, seninki yaradı. Çok sağolasın!

Alıntıları Göster

Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Şunu da söylemek gerekir ki liste benim listem deyil ben de burda paylaşan arkadaşlarınkini kullandım. Kimin listesi olduğunu bilmiyordum. hepsini indirip sırayla denedim. Sonra Sadece sıraladım.
    Unixx arkadaşımızınmış, onun sayesinde. ben sadece küçük bir katkıda bulundum. Asıl övgüyü hakeden O. Sonuçta paylaşılan listelerin hepsi çalıyordur kimse burda kendini boşa yormaz. demekki bizim lnb ayarları Unixx arkadaşımızınki ile aynıymış zaten örnekleyerek anlatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Bizim tv de manuel kanal ekleme varmı?Varsa nasıl yapacağız?

manuel kanal ekleme var ama diğer uydular gibi değil..

elle gir kısmında frekansları giriyosun sonra yine otomatik arama yapıyosun
    böyle değişik bir şey en sonunda yine arama yapıyosun yani bütün kanalları yine 45 dk arıyosun
  • Ertugrul12 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öncelikle teşekkürler, ilgili Repair dosyası ile TV yi çalıştırdım. Fakat kanallar karışık geliyor yani 1 den 243 e atlıyor sonra 42 sonra 680 gibi.
    Kumanda dan sırayla gitmek istediğimde bile böyle rastlantısal gidiyor. TV ye format da atmıştım ancak neden böyle bir fikriniz var mı?
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    BEN ÇOK KURCALADIM AMA BULAMADIM.
    BU ARADA BU UYDU ARAMASINI SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE YAPABİLEN ADIM ADIM ANLATABİLİRSE ÇOK MAKBULE GEÇER.
  • Kanal arama bölümüne giriyorum,Tüm kanalları ara gibi bir yer var ordan sıfırdan tarıyorum.

Forumda verilen kanal listesini pc de kendime göre sıralıyor ve kanal listesini tv ye atmak istiyorum.
    usb belleğiniz fat32 formatında olmalıdır..repair adlı klasörü usb'e atacaksınız...
    Tv den --> TV Ayarları > Tercihler > Kanal Listesi Kopyalama > TV'ye Kopyala diyorum.

Tv usb yi görüyor ama kanal listesi başarı ile atılamamıştır gibi bir uyarı çıkıyor.2-3 usb bellek denedim aynı şey oldu.
    Tv deki kanal listesini usb ye kopyala deyince kopyalanmıştır diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syspohus

Merhaba,

Öncelikle teşekkürler, ilgili Repair dosyası ile TV yi çalıştırdım. Fakat kanallar karışık geliyor yani 1 den 243 e atlıyor sonra 42 sonra 680 gibi.
    Kumanda dan sırayla gitmek istediğimde bile böyle rastlantısal gidiyor. TV ye format da atmıştım ancak neden böyle bir fikriniz var mı?

Kanalları numara sırasına getirmek için
    List > Options > Sırala > Numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebleksin -- 26 Eylül 2014; 22:40:20 >
  • quote:

Kanal arama bölümüne giriyorum,Tüm kanalları ara gibi bir yer var ordan sıfırdan tarıyorum.

Forumda verilen kanal listesini pc de kendime göre sıralıyor ve kanal listesini tv ye atmak istiyorum.
    usb belleğiniz fat32 formatında olmalıdır..repair adlı klasörü usb'e atacaksınız...
    Tv den --> TV Ayarları > Tercihler > Kanal Listesi Kopyalama > TV'ye Kopyala diyorum.

Tv usb yi görüyor ama kanal listesi başarı ile atılamamıştır gibi bir uyarı çıkıyor.2-3 usb bellek denedim aynı şey oldu.

Tv versiyon ve model bilgisi hatalı olabilir. Forumda yer alan Listelerden birinde aynı sorunla bende karşılaşmıştım. Philips kanal editörüyle açtığımda tv bilgisi görünmeyen bir liste vardı. Benim Paylaşıtığım listeyi deneyebilirsin. Liste için Unixx arkadaşımıza tekrar teşekkürler.
  • quote:

quote:

Kanal arama bölümüne giriyorum,Tüm kanalları ara gibi bir yer var ordan sıfırdan tarıyorum.

Tv versiyon ve model bilgisi hatalı olabilir. Forumda yer alan Listelerden birinde aynı sorunla bende karşılaşmıştım. Philips kanal editörüyle açtığımda tv bilgisi görünmeyen bir liste vardı. Benim Paylaşıtığım listeyi deneyebilirsin. Liste için Unixx arkadaşımıza tekrar teşekkürler.

Hocam sizin listeyide denedim ama yine kanal listesini yüklemedi.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam verdiğim linkteki dosyayı indirdikten sonra repair.rar dosyasını sağ tuş > Buraya çıkart tıkla. Eğer sağ tuş > Klasarö çıkart repair\ tıklarsan repair klasörünün içinde ikinci bir repair daha oluyor ozaman hem tv Hemde program kanalları yükleyemiyor. Program alttaki B-1 ve B-2 resimdeki uyarıları veriyor. Eğer Sağ tuş Buraya çıkart dersen program A-1 ve A-2 resimlerdeki şekilde görünüyor. tv kanalrı doğru yüklüyor. Usb bellekte tek repair klasörü olması lazım. Yine olmazsa buradan yardımcı olmaya çalışırım.

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebleksin -- 28 Eylül 2014; 2:09:11 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam verdiğim linkteki dosyayı indirdikten sonra repair.rar dosyasını sağ tuş > Buraya çıkart tıkla. Eğer sağ tuş > Klasarö çıkart repair\ tıklarsan repair klasörünün içinde ikinci bir repair daha oluyor ozaman hem tv Hemde program kanalları yükleyemiyor. Program alttaki B-1 ve B-2 resimdeki uyarıları veriyor. Eğer Sağ tuş Buraya çıkart dersen program A-1 ve A-2 resimlerdeki şekilde görünüyor. tv kanalrı doğru yüklüyor. Usb bellekte tek repair klasörü olması lazım. Yine olmazsa buradan yardımcı olmaya çalışırım.

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d)

Usb yi tv ye takıyorum kumanda ile Tv yekopyalama diyorum.Hata kanal listesi değiştirilemedi diyor.
    Tv deki kanal listesini usb ye kopyalıyor.
    Taratmada bende çıkmayan kanallar var onları tv atmak istiyorum.
    Sizin listeyi atamıyorum.
  • yahu bu ne arkadaş tv flash diski görüyor yüklemeyi yapar gibi yapıyo y6eniden filan başlıyo sonra hop kanal listesi yüklü değil diyo buı ne ya
  • quote:

Usb yi tv ye takıyorum kumanda ile Tv yekopyalama diyorum.Hata kanal listesi değiştirilemedi diyor.
    Tv deki kanal listesini usb ye kopyalıyor.
    Taratmada bende çıkmayan kanallar var onları tv atmak istiyorum.
    Sizin listeyi atamıyorum.

TV deki yazılım sürümünü yazarmısın Tvden kaynaklanan yazılımsal bir problem olmasın ?

Bir de bunu denermisin Philips müşteri hizmetlerinin bana gönderdiği dosya.
    https://yadi.sk/d/DrVn7goVbi2ab
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.