Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.835
Cevap
23
Favori
240.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 tb hdd western d. var ende sorunsuz
  • 4a kanalları kurdum ama kanal sıralaması yapamıyorum beyler
  • KöpeklereFısıldayanAdam kullanıcısına yanıt
    hocam kanal listesini buraya koyabilirmisin
    kanalları lıste şeklnde gordugunde optıons a bas ordan taşı cıkacak öyle sıralıcaksın

kanal lstelerını buraya koyarsanız bızde taramamız gerek kalmaz

bırde nasıl hangi frekans taradınız
    tv sınyal yok mesajı cıkıyor yardım edersenız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixx

kanalları lıste şeklnde gordugunde optıons a bas ordan taşı cıkacak öyle sıralıcaksın

o hocam sabahtan beri kaç defa kurulum yaptım sildim yeminle şimdi tekrar yapıyorum kurulumu ben uydu ara kısmından kanal ekle ye giriyorum otomatik uyduyu buluyor ve kanalları ekliyor demin bir kurulum daha tamamladım ama sinyal yoktu şimdi tekrar yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

quote:

o hocam sabahtan beri kaç defa kurulum yaptım sildim yeminle şimdi tekrar yapıyorum kurulumu ben uydu ara kısmından kanal ekle ye giriyorum otomatik uyduyu buluyor ve kanalları ekliyor demin bir kurulum daha tamamladım ama sinyal yoktu şimdi tekrar yapıyorum

Bende de pfl6198 var muhtemelen aynı yazılım sabah uyduları yeniden kurdum ama var olan hd kanallar gitti sadece star tv sd yayın geldi kanal d show atv falan hic biri yoktu simdi tekrar yapiyorum uydu kısmından 3 veya 4 disec mi seciyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: skyfor

quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

quote:

Bende de pfl6198 var muhtemelen aynı yazılım sabah uyduları yeniden kurdum ama var olan hd kanallar gitti sadece star tv sd yayın geldi kanal d show atv falan hic biri yoktu simdi tekrar yapiyorum uydu kısmından 3 veya 4 disec mi seciyorsunuz?

Yok hocam uydu ekleye giriyorum uydu aratıyorum LNB lerden buluyor turksatı ondan sonra uydudan kurulumu yap diyorum o kadar inceye girmedim sabah ki kurulumu nasıl yaptığımı da hatırlamıyorum farklıydı sanırım

• selamlar 11747 yatay h 27500 simge fec 5/ ama fec secemıyoruz bende bu aralıkda
    butun kanal aramaya evet dedım indım dukkana kanal tarıyor
    kanal tarayınca buaya kanal listesini eklıcem

bırde anal duzenleme program vardı ama nerde o programıda bulabilirsem buraya koyucam

birde bılmeyenler ıcın uydu eklemeye gırmeyın zaten turksat 3 de aynı turkaat 4 de aynı dereceden verıyor sınyalı. Yani uydu 4a eklemeye ugraşmayın aynı yerden verıyorlar sınyalı 3a dan yukarıdakı fırekans ı yazıorsunuz frekans yerıne
    daha sonra kanal arama gecın
    butun dıyzec lere bakıp hangı uydu varsa ok lenıp aramaya tıklıyınca tarayıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 18 Eylül 2014; 13:41:38 >

• Kanal sıralamasını paylaşabilecek biri var mı? Sabahtan beri sıralamaya çalışıyorum. Bildiğin eziyet oldu
  • unixx U kullanıcısına yanıt
    kanal sıralamasını yapan progtamın adı Philips Chanel Editor. Ben kurdum ama hata verdi. Kanal sıralamasını yapan biri paylaşabilirmi? Bildiğin eziyete dönüştü.
  • Bende kanal taraması bitti
    turk kanallarını 20 tanesını sıraladım ama baya sıralamak lazım daha
    burdan atıyorum benım kanal listesini

1 lnb turksat
    2 lnb astra
    3 lnb boş
    4 lnb hotbird
  • http://s3.dosya.tc/server28/PQKIJV/Repair.rar.html

kanal listesi ama hepsi siralı degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 18 Eylül 2014; 15:17:01 >

• quote:

http://s3.dosya.tc/server28/PQKIJV/Repair.rar.html

kanal listesi ama hepsi siralı degil

40PFL4508K için olur mu acaba bu liste

• kanal lsitesı duzeltme programı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 18 Eylül 2014; 15:21:12 >
  • unixx U kullanıcısına yanıt
    ya ben tam düzeltiryorum program kapanıyor. son editli halini paylaşırsan çok sevinirim kardeş
  • Uydu değişikliği, Türksat 4a;
    Sıralı liste sadece türksat, philips 4307 modeli için;
    http://s3.dosya.tc/server28/sIGNKA/Repair.rar.html

Ayrıca kendiniz sıralamak isterseniz channel_editor programını da vereyim
    philips 4307 modeli ile uyumludur...
    http://s3.dosya.tc/server28/rhxMwT/hannelEditorv1.8.0.2_phlps-4307-uyumlu_.rar.html

not:usb belleğiniz fat32 formatında olmalıdır..repair adlı klasörü usb'e atacaksınız...
    Tv den --> TV Ayarları > Tercihler > Kanal Listesi Kopyalama > TV'ye Kopyala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ertugrul12 -- 18 Eylül 2014; 19:18:01 >

• Evet arkadaşlar sıralama tam sızde kendınıze gore sıralarsınız artık kolay gelsin

http://s3.dosya.tc/server28/5PF2Tq/Repair.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 18 Eylül 2014; 17:48:00 >

• Kendinden uydu alıcılı phliphs 4300 series için 4A Uydu güncelleyebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul12

Sıralı liste sadece türksat philips 4307 modeli için;
    http://s3.dosya.tc/server28/NMsZuq/Repair.rar.html

Ayrıca kendiniz sıralamak isterseniz channel_editor programını da vereyim
    philips 4307 modeli ile uyumludur...
    http://s3.dosya.tc/server28/rhxMwT/hannelEditorv1.8.0.2_phlps-4307-uyumlu_.rar.html

not:usb belleğiniz fat32 formatında olmalıdır..repair adlı klasörü usb'e atacaksınız...
    Tv den --> TV Ayarları > Tercihler > Kanal Listesi Kopyalama > TV'ye Kopyala

40PFL4508K tvden usb ye aktardığım kanal listesini programa ekleyemiyorum dosyayı görmüyor nasıl yapabilirim

• repair klasörünü göstereceksin programa eğer tanımazsa aşağıdaki versiyonu dene...

Philips Channel Editor 2.5.0.9-(42PFL4307K/12-uyumlu değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ertugrul12 -- 18 Eylül 2014; 17:47:42 >
  • Arkadaşlar ben programla denedim sıralamayı ama kanalların çoğu karıştı. Çoğu kanalın ismi karışık durumda. 42pfl4307k/12 için hangi programı ve listeyi kullanmalıyım lütfen yardım edin
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.