Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
24
Favori
239.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün teknosa ya 42et5 almak için gittim fakat görevli yanıma geldi size daha dogal goruntu veren içinde dahili hd uydu alıcısı bulunan 42 inç pasif 3d li bi philips gosterebilirmiyim dedi gösterdi kafamı karıştırdı tabi 1939 tl fiyatı bende biraz araştırıyım dedim fiatı bugün için dedi fiyatın artmasını goze alıp almadan çıktım internette biraz araştırdım hakkında hiç birşey bulamadım teknosa da "dünyada ilk kez teknosa da" kampanyasıyla verilmiş model:PHILIPS 42PFL4307K/12 FHD 3D LED LCD TV hakkında bir bilgisi olan varmı acaba?.Ayrıca et5 ile farkı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mtthalil

Dün teknosa ya 42et5 almak için gittim fakat görevli yanıma geldi size daha dogal goruntu veren içinde dahili hd uydu alıcısı bulunan 42 inç pasif 3d li bi philips gosterebilirmiyim dedi gösterdi kafamı karıştırdı tabi 1939 tl fiyatı bende biraz araştırıyım dedim fiatı bugün için dedi fiyatın artmasını goze alıp almadan çıktım internette biraz araştırdım hakkında hiç birşey bulamadım teknosa da "dünyada ilk kez teknosa da" kampanyasıyla verilmiş model:PHILIPS 42PFL4307K/12 FHD 3D LED LCD TV hakkında bir bilgisi olan varmı acaba?.Ayrıca et5 ile farkı nedir?

Aynen hocam :)
    Bende dün Balçova Teknosa (eski BestBuy) da 1999 TL ye satıldığını müşteri temsilcisinden öğrendim, araştırmaya çalışıyorum, bilgi bulursak paylaşalım ltf.

>> Philips site'den Kataloghttp://download.p4c.philips.com/files/4/42pfl4307k_12/42pfl4307k_12_pss_tur.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasoci -- 14 Mayıs 2012; 13:19:15 >
  • Ben de bu TV'yi düşünüyorum ama bilen birinin yorumlarına ihtiyacım var. Ayrıca bazı yerlerde 42PFL4307K/12 bazı yerlerde ise 42PFL4307K olarak geçiyor. Sondaki 12 ne anlamadım.

http://download.p4c.philips.com/files/4/42pfl4307k_12/42pfl4307k_12_pss_tur.pdf
    linkte 12 var kataloğun kendisinde yok.
  • bu işten pek anlamadıgım için birşey diyemiyorum ama anlayan arkadaşlarımız var deneyenlerde vardır mutlaka yorumlarını paylaşırlarsa sanırım hepimiz için iyi olacak :)
  • bu model ile yeni çıkacak olan pasif 3D li 6000 serisi arasında philipsin sitesinde yazdığına göre farklar;
    - Görüntü güçlendirme Pixel Plus HD, 200 Hz - Pixel Precise HD, 600 Hz + Micro Dimming
    - 3D derinlik Yok - 6000 serisinde 3D derinlik var + 2D- 3D dönüştürme
    - Parlaklık 360 cd/m - 400 cd/m
    - ses 20W - 28 W
    - AmbiwOOx 4000 serisinde - 6000 serisinde bu yok diğer Saf Bas var
    - Wi-fi ready - Wi-fi dahili
    - 2 Gözlük - 4 Gözlük veriliyor
    - 6000 serisi 2 taraflı Amblight serinin 6877 olması lazım 3 taraflı amblight
    - 6000 serisi işlemci türü çift çekirdekli

6000 serisi için Ağustos ayında gelecek dedi philips forumdan bir arkadaş haziran demişti

yeni seriyi bekliyoruz, Lg LM yada phil 6000 olmadı pana et5
  • 6000 serisi Philips Türkiye sitesinde gözükmekte gelmesi yakındır, ağustosu bulmaz.Bir çok tv markası yeni modelleri piyasaya sürme çabasında.Malum haziran ayında 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası başlıyor.Yeni tv satacak adamlar.
  • Ben bugün 3d sinı deneme fırsatı buldum gayet guzel DTS problemi aşılmış mı dedim evet yeni model dedi bana cazip geldi özel bir 3d videosu da izlemedim.ama hala emin değilim başka deneyen olmuşsa paylaşırsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben dün aldım 2099 liraya teknosa'dan sehpa hediyeli 3d dahili hd uydu alıcısı smart olması 200hz vb özellikler benim işimi görür diye düşünüyorum.salı günü gelecek resimlerini ve videolarını paylaşırım saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanbabam

ben dün aldım 2099 liraya teknosa'dan sehpa hediyeli 3d dahili hd uydu alıcısı smart olması 200hz vb özellikler benim işimi görür diye düşünüyorum.salı günü gelecek resimlerini ve videolarını paylaşırım saygılar

hayırlı olsun gözlemlerini bizimle de paylaşırsan sevinirim.
  • Ben de LG 42LW5500 ile philips 42PFL4307K arasında kaldım. Bugün teknosaya gidip bakacağım. Alan arkadaşlar izlenimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetozgen

Ben de LG 42LW5500 ile philips 42PFL4307K arasında kaldım. Bugün teknosaya gidip bakacağım. Alan arkadaşlar izlenimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

42PFL4307K hakkında pek bi inceleme yok,eger inceleyebilirsen kapsamlı olarak 3d demo deneyerek falan herkes için iyi olur tabi vaktin varsa.
  • Daha önce lg nin 3d demosunu izlemiştim. Bu akşam philpse de bakarım. İki tv arasında herz farkı var philips 200 hz gl 600 hz, bir de conrast oranları lg de 8.000.000/1 philips te 500.000/1. Bu farklar görüntü kalitesinde çok fark yaratır mı ?
  • televizyonum yarın gelecek ama lg5500 serisi ile arasındaki farkları şöyle anlatayım

1-dahili hd uydu alıcısı
    2-usb ye izlediğin programı kayıt
    3-sınırsız internet dolaşımı
    4-ambi özelliği yok diye biliyorum
    5-philipsin son serilerinden

yarına daha detaylı bilgi vereceğim ama kesinlikle lg nin bu modeline fark atar.Bugün teknosa da 1939 liraya düşmüş.Benim aldığımda sehpa hediyeliydi.
  • Ben de bu TV'yi düşünüyorum ama bilen birinin yorumlarına ihtiyacım var. Ayrıca bazı yerlerde 42PFL4307K/12 bazı yerlerde ise 42PFL4307K olarak geçiyor. Sondaki 12 ne anlamadım.

sonundaki k dahili uydu alıcısı içinde oluyor diğeri uydu alıcısız modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanbabam -- 21 Mayıs 2012; 18:12:59 >
  • Bizde kararsz kaldık alsakmı ? Yoksa 1-2 ay daha beklesekmi bu ürünü alan arkadaşlar bize kısaca bir inceleme yaparsa çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklentilerimin üzerinde çıktı 5 m mesafen seyrediyorum.Odası daha küçük olanlara tavsiye etmem.Ya da ben 70 ekran tüplüye alışmışım dev gibi geldi.3d olayı çok güzel.Bu fiyata alınabilecek en güzel tv.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanbabam

beklentilerimin üzerinde çıktı 5 m mesafen seyrediyorum.Odası daha küçük olanlara tavsiye etmem.Ya da ben 70 ekran tüplüye alışmışım dev gibi geldi.3d olayı çok güzel.Bu fiyata alınabilecek en güzel tv.

fotograf ve video paylaşabilirmisin.
  • sizce bu cihazmı yoksa masung 42es 6100 veya panasonic 42ET5e mi bi fikri olna varmı?
  • Arkadaşlar dün teknosaya gittim Philips ile lg5500 yan yana koydular. 3d performans lg5500 ile aynı. Görüntü ayarları ile ilgili olabilir fakat lg nin görüntüsü bana daha güzel göründü. Daha önce lg5500 alan arkadaşlarımın tavsiyelerine uyarak lg5500 aldım.
  • en kısa zamanda video ve fotoğraflarını yollıyacağım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.