Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d) (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.834
Cevap
23
Favori
240.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cimbom38
    Usb yi tv ye takıyorum kumanda ile Tv yekopyalama diyorum.Hata kanal listesi değiştirilemedi diyor.
    Tv deki kanal listesini usb ye kopyalıyor.
    Taratmada bende çıkmayan kanallar var onları tv atmak istiyorum.
    Sizin listeyi atamıyorum.

TV deki yazılım sürümünü yazarmısın Tvden kaynaklanan yazılımsal bir problem olmasın ?

Bir de bunu denermisin Philips müşteri hizmetlerinin bana gönderdiği dosya.
    https://yadi.sk/d/DrVn7goVbi2ab
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebleksin

quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38
    Usb yi tv ye takıyorum kumanda ile Tv yekopyalama diyorum.Hata kanal listesi değiştirilemedi diyor.
    Tv deki kanal listesini usb ye kopyalıyor.
    Taratmada bende çıkmayan kanallar var onları tv atmak istiyorum.
    Sizin listeyi atamıyorum.

TV deki yazılım sürümünü yazarmısın Tvden kaynaklanan yazılımsal bir problem olmasın ?

Bir de bunu denermisin Philips müşteri hizmetlerinin bana gönderdiği dosya.
    https://yadi.sk/d/DrVn7goVbi2ab

Yazılımı Q554E-0.100.0.0 gözüküyor ve internetten güncelle deyince yeni yazılım yok diyor.
    Umudum yok gibi ama sizin gönderdiğinizi dener sonucu yazarım.

• Arkadaşlar 4307 k tv den usb ile kanal listesinin yedeğini alıp proğram ile kanalları pc de görebiliyor ve sıralama yapabiliyorum.
    Ama bir türlü bu yeni listeyi aynı usb ile tv ye yeniden atamıyorum.Tv ye kopyala deyince kanallar değiştirilemedi diye uyarı alıyorum.Bunu nasıl çözebilirim?
  • Slm arkadaşlar.
    Smart tv de ip tvler acilmiyor. 4307 serisinde kullanabilen var mı?
    Mkvod tan deniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dünyanın en zor şeyi bu tv de kanal taşımak sanırım. (evet 50 kadar tek tek yaptım cünküm yukarıdaki program pek bi işeyaramıyor.)
  • Kanal taraması yapıyorum kanalları buluyor izliyorum televizyon kapınınca tekrar açtığım da kanallar açılmıyor sinyal yok diyor. Birisi 4a ya nasıl geçtiğini anlatabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: high and dry

dünyanın en zor şeyi bu tv de kanal taşımak sanırım. (evet 50 kadar tek tek yaptım cünküm yukarıdaki program pek bi işeyaramıyor.)

yok arkadaşlar okadarda zor değil yahatta gayet kolay ...mesela kanalları ada göre sıralayın istediğiniz kanalı harf sırasından hemen bulup yeni kanal sırasını girin okadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeeR

Kanal taraması yapıyorum kanalları buluyor izliyorum televizyon kapınınca tekrar açtığım da kanallar açılmıyor sinyal yok diyor. Birisi 4a ya nasıl geçtiğini anlatabilir mi?

yukarıda paylaştığmız hazır repair dosyasını kullanbilirsin.
  • quote:

quote:

Kanal taraması yapıyorum kanalları buluyor izliyorum televizyon kapınınca tekrar açtığım da kanallar açılmıyor sinyal yok diyor. Birisi 4a ya nasıl geçtiğini anlatabilir mi?

ARKADAŞIM KANAL ARAMASI YAPMICAN UYDU ARAMASI YAPICAN LNB ARICAK ONCE SONRA KANLLARI BULUCAK...KANAL ARAMSI YAPTIGIN ZAMAN
    EKLENEN KALDIRILAN RADYO TV KANALALRI ÇIKAR...BUTUN KANALLARI SIL OLE ARAT...ONCE LNB UYDU BULUCAK BULDUGU UYDUDA KANALLARI ARICAK..
    BU ARAMAYI YAPINCA SADECE EKLENEN TV VE RADYO KANLLARINI BLURSU YANI ONCEKI FREKANSLAR SILINMIS OLUCAK ...TABI BU DEDIGIM MALESEF 45 DK SURUYO :))

• quote:

Orijinalden alıntı: longingxm

quote:

quote:

ARKADAŞIM KANAL ARAMASI YAPMICAN UYDU ARAMASI YAPICAN LNB ARICAK ONCE SONRA KANLLARI BULUCAK...KANAL ARAMSI YAPTIGIN ZAMAN
    EKLENEN KALDIRILAN RADYO TV KANALALRI ÇIKAR...BUTUN KANALLARI SIL OLE ARAT...ONCE LNB UYDU BULUCAK BULDUGU UYDUDA KANALLARI ARICAK..
    BU ARAMAYI YAPINCA SADECE EKLENEN TV VE RADYO KANLLARINI BLURSU YANI ONCEKI FREKANSLAR SILINMIS OLUCAK ...TABI BU DEDIGIM MALESEF 45 DK SURUYO :))

Uydu araması yaptıktan sonra repair dosyası yüklemiştim galiba ondan sorun çıktı başka bir repair dosyasıyla denediğimde sıkıntı olmadı.

• Arkadaşlar aranızda Türksat (4a), Hotbird(13.0), Azerspace(46)ve Astra(19.2) uydularına ait sıralı liste olan varmı. Selamlar..

Televizyonum PHILIPS 42PFL4307K/12(hd uydu alıcılı+fpr3d)

LNB 1 Türksat
    LNB 2 Hotbird
    LNB 3 Azerspace
    LNB 4 Astra (19.2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercomert -- 6 Kasım 2014; 2:42:53 >
  • beyler bu televizyonun ethernet girişi nerde ya bulamadım
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar b u tv de kablosuz kulaklık kullanan varmı ..varsa wifi mi bluetouth mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: longingxm

arkadaşlar b u tv de kablosuz kulaklık kullanan varmı ..varsa wifi mi bluetouth mu

Hocam ben kullanmadım.
  • Nereden bulaştıysak bu modele :(
  • MERHABA ARKADAŞLAR EKRANI ÇATLAYAN TELEVİZYONUMUN 2 AYLIK KULLANILMIŞ OLAN UZAKTAN KUMANDASINI VE HİÇ KULLANILMAMIŞ HALA AMBALAJINDA DURAN 2 ADET 3D GÖZLÜĞÜNÜ SATMAYA KARAR VERDİM.ALMAK İSTEYENLER BANA ÖZELDEN ULAŞABİLİR.
  • Arkadaşlar benim televizyonda 4 uydu kayıtlıydı. Şimdi incelediğimde Türksat, Hotbird ve Astra kayıtlı dördüncü uydu Aserspace yok. Onun yerine Hiçbiri diye bir yazı görünüyor. Azerspace Uydusundaki bazı kanalları seyrediyorum. Hiçbiri yazan yerde Yeni kanal aradığımda hiç bir kanal çıkmıyor. Şimdi Uydu isimlerine Azerspace uydusunu nasıl eklerim. Lütfen yardımcı olurmusunuz. Selamlar..
  • Arkadaşlar aranızda Azerspace 46 derece uydusu kullanan varmı. Selamlar...
  • selam
    48pfs8109 modeli için uydu ve kanal aramayı tek tek yazar mısınız.
    pek anlamıyorum şu uydu olayından..teşekkürler...
  • 42PFL4307K/12 ciler uzun zamandır güncellenmeyen TV için yeni yazılım çıkmış, ne var ki, şu anda çoğumuzun yaşadığı Youtube sorunu çözülmüş değil. Link aşağıda...

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?ctn=42PFL4307K/12&hlt=Link_Software&mid=Link_Software&scy=CZ&slg=TR

İngilizcemin yettiği kadarı ile sorun Youtube dan kaynaklanıyor Youtubecu amcalar API değişitrmişler
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.