Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1783. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tuyukun

Merhabalar

Arka kafalık ekranı için şöyle bir çözüm buldum..küçük ses bombalarından aldım rca aux çevirici alıp taktım arkada film izlenirken önde müzik dinleyebiliyorum.

Garip bir şekilde bluetooth kulaklıklar sıfır poşetinden çıkmasına karşın şarj olmuyor çakmaktan güç alan adaptörü iki kulaklığada bağladım çakmaklık adaptöründe kırmızı ışık yanıyor ama kulaklıkta herhangi bir ışık yanmıyor yani şarj olmuyor. Sorun ne olabilir?
    Pil değişimi ile sorun kalmaz.

İyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

"Shell in en büyük sorunu, laboratuvar ortamında geliştirdiği bir maddeyi bizlere motorin parasına satıyor olmasıdır."

bu ne demek başkan anlamadım? bildiğimiz motorin değil mi?

Alıntıları Göster
    Katkı oranı yüksek olduğu için %100 motorin diyemeyiz.

Etrafımda çok fazla shell sonrası motor arızası alan PEUGEOT sahibi arkadaşım oldu.

İyi forumlar...

• Aslanlar dinlenme modunda.

İyi forumlar...

Peugeot 5008

• İyi tatiller başkanım. Arslanlara maşallah diyelim.

• Başkan akü bitti. şarj için aslanı biraz geri almam lazım, ama malum elektronik el freni..

indirmek için ne yapıyorduk..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende shell den sonra sorun yaşadım... Bana en uyanı opet oldu...

başkan iyi tatiller..

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Pil değişimi ile sorun kalmaz.

İyi forumlar...

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, hiç akıl etmemiştim pilli birşey olduğunu bulursam değiştireyim. İyi günler

• Herkese merhabalar,

Temmuz ayında 2011 model 1.6 HDI Premium Pack 72.000 km'de köpek balığı gri bir 5008 alarak aranıza katıldım. Büyük bir araç almak niyetiyle yola çıkmıştım. Niyetimde hep 508 sw vardı. Fakat aldığım 5008 müdürümün aracıydı. Benimde tam ihtiyaçlarıma yönelik bir araç olduğu için, sıfırından beri bildiğimiz bir araç olduğu için tercih ettim. Aldığımdan bu yana 3000 km yol yaptım ve gayet memnunum. Aldığımda aracın ön park sensörlerinin gözlerinin 1 tanesine tanesine taş değmesi sebebiyle sürekli ötme durumu vardı. Malatya da yetkili serviste 1 göz için 420 Tl istediler. Sanayide peugeot, citroen parçası satan birine sordum 120 Tl'ye orjinalini getirtti ve değiştirdik. Sürekli ötme durumu ortadan kayboldu fakat anlık ötme durumu olabiliyor hala sanki bişe algılıyormuş gibi. Bir de arkadan tıkırtı şeklinde ses geliyor düşük hızlarda kronik amortisör sorunundan dolayı. Bu olayı nasıl çözebilirim tecrübeli arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi acaba?

• metyu44 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,
    amortisor kaynaklı lokurtu sesini sadece amortisorü değiştirerek aşabilirsiniz.
    önceki yıllarda olması gereken amortisör modeli ile değişim öncesi ve sonrası videolar paylaşmıştık. Dilerseniz sizdeki sorunla aynımı kıyaslayarak karar verin...
  • CxOm C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

Amortisörleri zaten değiştirmek istiyorum. İnternette peugeot parçası satan bir sitede orjinal arka amortisör satılıyor onu mu almalıyım yoksa monroe veya sachs gibi herhangi bir marka mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: CxOm

Amortisörleri aldım, resimde paylaşmış olayım.

yarın taktırınca işçilik süre vs gibi bilgileride iletirim.

benim aldığım amortisör...
  • quote:

Arka Amortisör değişmeden duyulan (yağlı amortisör) lokurtu sesi:

Değişim sonrası (gazlı amortisör) ses durumu:
    öncesi ve sonrası videoları...
    Kasım 2015 te değişmişim ve şu ana kadar sorun olmadı şükür

• melodramm hocam ön tampon kamerası için kabloyu konsola nereden nasıl çektin ve kamerayı nereye konumlandırmayı tercih ettin. İşe girişmeden fikrim olsun süreci kısaltayım...

Burnu biryerlere sürtmekten bıktım artık =)

sağol şimdiden
  • Amortisor markasını kontrol edin.

SACHS marka ise değişim yapılmış yeni tip amortisördür.

Mili plastik körük ile korumalı eski tip amortisör vardır.

Aracınız yetkili servis bakımlı ise eski tip amortisor 9olması sebebi ile istanbul merkezden destek istenebilir.

Bu vesile ile hayırlı olsun der, aracınızı iyi günlerde sevdikleriniz ile kullanmanızı dilerim.

İyi forumlar...

• Amortisor markasını kontrol edin.

Aracınız yetkili servis bakımlı ise eski tip amortisor 9olması sebebi ile istanbul merkezden destek istenebilir.

Bu vesile ile hayırlı olsun der, aracınızı iyi günlerde sevdikleriniz ile kullanmanızı dilerim.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Amortisor markasını kontrol edin.

İyi forumlar...
    Öncelikle ilginize teşekkür ederim.

Araç 2016 yılına kadar servis bakımlı sonrasında bakımları dışarıda yapılmış. Şu an üzerindeki arka amortisörler monroe marka hatta sağ arka patlak yağı boşalmış. Ben Karabük te yaşıyorum. Burada yetkili servis olmadığı için görseldeki sachs marka amortisörü piyasadan tedarik etme şansım var mıdır acaba?

• quote:

benim aldığım amortisör...

Alıntıları Göster
    İlginize teşekkürler. Bu amortisörleri nereden temin edebilirim acaba?

• metyu44 M kullanıcısına yanıt
    Ben Ümraniye Kadosan'da bir parçacıdan almıştım. Şasi numarasıyla bakıp siparişten bir gün sonra teslim etmişlerdi. Akabinde sanayideki ustam 50 tl ye değiştirdi amortisörleri.

Öncelikle Peugeot serrvisine sorun isterseniz, oradaki fiyat bilgisi ile yola çıkın. Servislerde kampanya denk gelebiliyor.
  • quote:

melodramm hocam ön tampon kamerası için kabloyu konsola nereden nasıl çektin ve kamerayı nereye konumlandırmayı tercih ettin. İşe girişmeden fikrim olsun süreci kısaltayım...

Burnu biryerlere sürtmekten bıktım artık =)

sağol şimdiden
    Bu hususta bir malumatın varmı melodramm hocam?
  • quote:

Bu hususta bir malumatın varmı melodramm hocam?

Alıntıları Göster
    Video ile destek veririm.

İyi forumlar...

• 
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.