Şimdi Ara

Peugeot 5008

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.241
Cevap
137
Favori
1.459.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 836
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5157
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3298
  • Favoriye Eklediklerim 153
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • melodramm (5157 mesaj) tttnet.net (4852 mesaj) hewes (4234 mesaj) ayblrdija (1993 mesaj) ganeja (1698 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13966 mesaj) Mobil (5418 mesaj) Tablet (1644 mesaj) (13 mesaj) Mini (1581 mesaj) Uygulama (206 mesaj) (5 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10147 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

• Arkadaşlar selamlar..6 aylık c5A maceram hayal kırıklığı ile sonlandırdıktan sonra yoluma xc40 ile devam etme kararı aldik bakalım hayırlısı ile..fiyatlar abuk subuk yerlere gitti zaten..daha fazla alınamayacak seviyelere çıkmadan alayım dedim..muhtemelen son sıfır ithal arabam olacak..bu arada ilk göz ağrım emektar 5008 ile hala devam ediyorum..kaç kişi almak istedi ama çok alıştım satmaya kıyamıyorum..bakımdan bakıma hariç servis gördüğümüz yok çok şükür..
    arkadaşlar yaşadığım bir sorundan bahsedeyim..aracımın 15-20 gündür start&stop sistemi devreye girince frenden ayağımı çektiğimde sanki kayış boşta dönüyor gibi bir ses çıkıp airbag arızası yazarak araç stop ediyordu...sonra tekrarden çalıştırıp start&stop sistemini iptal edip o şekilde yolculuk yapıyordum...geçen hafta servise gittim..altarnötür kayışı ömrünü tamamlamış..değişmesi gerekiyormuş..gergileri ile beraber set halinde oluyormuş işlem..650 lira gibi bişey tuttu..
  • Binbaşı
    1636 Mesaj
    Ota b.k'a mail gönderen Ankara Tekoto bu maili bana göndermemiş. Demek ki önemsiz müşteri kategorisindeyim.
    Şaka bir yana aracın görüntüsünü beğendim. Alınası bir araç gibi duruyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1661 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Ota b.k'a mail gönderen Ankara Tekoto bu maili bana göndermemiş. Demek ki önemsiz müşteri kategorisindeyim.
    Şaka bir yana aracın görüntüsünü beğendim. Alınası bir araç gibi duruyor.

Mail değil, ev adresime, broşür, birleşince kutu olan bir karton ve bir yazıdan oluşan bir zarf göndermişler.

Bu arada yakıt tüketimi ile ilgili bir şeyler buldum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 5 Ocak 2010; 0:38:01 >
    |
    |

• Binbaşı
    1368 Mesaj
    Citroen C4 Grand Picasso ile aynı platformu paylaşan ön dashboardı kardeşi 3008'den alan 5008 bu sınıf için geç gelen bir araç olduğu düşüncesindeyim.

308 SW ile MPV sınıfında rekabet etmeye çalişan peugeot 3008 ile azda olsa elini güçlendirmeye çalıştı ama 5008 oldukça geç yapılmış bir hamle olarak değerlendiriyorum.

Çünkü bu seğmentteki oyuncular pastadaki paylarını çoktan kaptılar.

Peugeot zaten paylaşılmış olan bu pastadan kendine ne kadar pay çıkaracak onuda göreceğiz.

Umarım 3008'de yapılan pazarlama hataları (aracın çıplak olarak gelmesi ve her ek donanım için para talep edilmesi) 5008'de tekrarlanmaz ve fiyat olarakta rakiplerine göre daha makul seviyeler olursa belki iş yapar ama her donanıma para derlerse işleri gerçekten zor.
    |
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj
    sn hatipoğlu aracın fiyatı hakkında bilgi var mı? bende almayı düşünüyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1661 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atlas46

sn hatipoğlu aracın fiyatı hakkında bilgi var mı? bende almayı düşünüyorum

malesef henüz bir bilgi bulamadım bu konuda
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    Bir kaç yere sordum premium pack'in lansman fiyatına 59.600 diyorlar.
    Ama söylediklerine göre pek araç kalmamış
    |
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj
    Bana premiım pack paketi 57500 e verebileceklerini söylediler
    |
    |
  • Yarbay
    3055 Mesaj
    Bu söylediğiniz fiyatlar dizel için mi yoksa benzinli mi ?
    şuan dizel peugeot 3008 bile neredeyse bu fiyata satılıyor.5008 daha pahalı olması gerekmez mi?
    |
    |
  • Yarbay
    4218 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: @uiKSilveR

şuan dizel peugeot 3008 bile neredeyse bu fiyata satılıyor.5008 daha pahalı olması gerekmez mi?

3008 bir crossover. 5008 ise Grand Picasso'nun direkt rakibi olan bir MPV. Çıkış fiyatı Grand Picasso'dan çok fazla olmaz bence.
    |
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

3008 bir crossover. 5008 ise Grand Picasso'nun direkt rakibi olan bir MPV. Çıkış fiyatı Grand Picasso'dan çok fazla olmaz bence.

Bana verilen fiyat dizel otomotik fiyatı, henüz hiç alan olmadı herhalde
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

Aracın sadece dizel 1.6 ve otomatik versiyonu varmış telafuz edilen fiyatlar (57.500-59.600) full versiyon olan premium pack fiyatları.
    Bu arada ben aracı galeride gördüm fotograflarında göründüğünden daha heybetli ve daha alımlıydı.
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: atlas46

Bana premiım pack paketi 57500 e verebileceklerini söylediler

57.500 fiyatını hangi bayiden aldınız ? bir arkadaşım bu arabadan almayı düşünüyor ama söyledğiniz fiyatı bulamamış. 59.000 den aşağıya inen olmamış.
    |
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj
    k.maraş bayiinde var bu gün aracı inceledim gerçekten çok güzel
    |
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj
    500 araç bitti diyorlar ama daha bir alana rastlamadım
    |
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj
    5008 alan varsa yorumlarını bekliyoruz
    |
    |
  • Yarbay
    4413 Mesaj
    3008 deki gibi konsol elle hafif bastırınca gacur gucur ediyor ise bravo peugeot'a!

Yalnız konsol tasarımı küçük kardeşi gibi mükemmel; ama işte iş işçiliğe, kaliteye gelince cozutuyor...
    |
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj
    Ben aracı gördüm ama test edemedim
    |
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj
    Bu aracı alan yok mu arkadaşlar
    |
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj
    500 tane satıldıysa alanlar nerde?. Bu fiyatlarla yılda 500 tane ancak satarlar. Ben şahsen 60.000 TL bu araca hayatta vermem. Nerdeyse 4x4 jeep fiyatı.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Sohbet
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.