Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1877. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.536
Cevap
147
Favori
1.647.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben de kalp krizi geçirmiş diye gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 14 Mart 2024; 15:31:11 >
  • Ahmet Tabakfacebook
    Bornova Körler Okulu'nda birlikte görev yaptığımız görme engelli Kazım Bozkurt arkadaşımın küçük oğlu DEVRİM BOZKURT yaşadığı ekonomik sorunlardan dolayı girdiği bunalım nedeniyle ikamet ettiği...
    https://www.facebook.com/774059276/posts/10160888574874277/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
  • intihar yanlış bilgi, kalp krizi kaynaklı. yurt dışına bilet almışlar eşiyle, intihar edecek kişi böyle mi apar.. nereden çıktı bilmiyorum o söylenti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 16 Mart 2024; 0:53:52 >
  • Allah rahmet eylesin. çok üzüldüm, Devrim abi gerçekten bu dünyaya bir iz bıraktı.

• Merhaba, 2013 model 5008 aracım var. 1 yıl olmadı alalı. 3 sorum olacak size.

1.si lastiklerimi değiştirmem lazım, şu an üstünde 215 55 r16 lastik var, yine aynısını mı almalıyım, yoksa 215 60 r16 alsam sıkıntı olur mu?

2. Sorum da şu: aracım yavaşladığında ya da kasisten geçtiğinde,, sonra gaza bastığımda sanırım vitesi çok düşürmediği için gaza basmama rağmen gitmiyor, baya basıyorum gaza, sonra emin değilim ama vites düşürünce araç tabiki çok gaz verdiğim için birden fırlıyor. Sorunun nedenini anlamadım, sanki otomatik vites birden yavaşlayınca ve hemen gaza basınca hangi viteste devam edeceğine karar veremiyor gibi. Belki de normali budur aracın bilemedim.

3. Sorum da şu: bu araca hyundai Elantra dan geçmiştim ve direksiyon resmen traktör direksiyonu gibi sert geldi, bunun bşr çözümü var mı, yazılım filan yoksa normali bu.

Bunun dışında serviste yaptırmam gereken yazılım, güncelleme vs gibi şeyler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar, maks 1-2 yaşında 5008 GT almayı planlıyorum. son çıkan 5008'lerde kronik bir sorun var mı?

daha önce 3008 kullandım biraz ufaktı ama çok memnun kalmıştım. mesela bu icat biraz daha büyük arkadan sallanma trim sesleri geliyor mu?

Rüzgar vs ses alma durumları var mı?

• darknorrec kullanıcısına yanıt
    1. Araştırdım 2 cm yükseliyor ve Ruslar özellikle kışlıklarda kullanıyor. Sürtme yok diyorlar. Yazlıklarda kullanmayı düşünüyorum. Hızı düşük gösterecektir, Lexia veya benzeri bir cihazla gösterge kalibrasyonu yapılabilir. Yük endeksinde 95den yukarı çıkmayın, sert olur. En ideal marka Falken. Karşılaştırma tablosu aşağıda

2- Anlamadım

3- Başka bir 5008 ile karşılaştırmak gerekiyor.

• Alphace A kullanıcısına yanıt

teşekkürler cevap için. Ben de marka olarak Falken ve Kumho arasında kaldım. İçimden geçen 215 60 r16 ama sıkıntı olur mu bilmediğim için emin olamamıştım.

• Herkese iyi günler 2018 model 1,6 dizel 5008 aracım var geçen hafta motor arızası verdi. Bilgisayardan okuttuğumda P1434 MUltiplex katkı madddesi pompası P1435 Multplex katkı maddesi pompası arızası gözüküyor. Şu anda bu şekilde biniyorum. Yetkili servise sordum pompa sadece değişim olmuyormuş tankın değişmesi gerekiyormuş yaklaşık 50 bin gibi bir rakam söylediler. Başına böyle bir olay gelen oldu mu nasıl çözüm buldunuz.

• kimyageray K kullanıcısına yanıt
  • tosunpasa kullanıcısına yanıt

bildiğim kadarıyla yok....konfor ve yol tutuş ıolarak 3008 den dahada iyidir...

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2 hafta içerisinde çok sular aktı 3008e yazıldım, teslim edildi. Bir dahaki sefere inşallah .

Ben aslında trim ses olayını merak ediyordum. Arkadaki ekstra koltuklardan dolayı bir ses çıkıyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tosunpasa kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güzel araç almışsınız
    hayır.. trim sesi falan yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler daha güzelleri sizlerin olsun 🙏🏼

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, benim 2011 model 5008 motorun üstünde resimdeki gibi bir yağ kaçağı var. Motor üst kapak orjinali ile değişmesine rağmen sorun hallolmadı. Bu problemi yaşayan var mı? Çözümü nedir acaba?

• vallahi bakmadık hiç..belki bizdede var...aklıma bir çözümde gelmiyor..orijinal kapak takılmış zaten..ama yağ çok az...

• 
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.