Şimdi Ara

Peugeot 5008 (1781. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
37.535
Cevap
147
Favori
1.647.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17791780178117821783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devrim başkanın paylaştığı cihazda RCA çıkış yok gibi geldi bana ama bunu alırsanız HDMI dan RCA ya çeviren bir kompozit kablo almalısınız. Ben EZCOOL marka bir oynatıcı aldım onda RCA çıkış da var direk kompozit kablo oluyor. (@melodram) Doğru tespit mi başkan ben öyle gördüm ama sen bizi aydınlatırsın umarım.

İyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balkes09

Devrim başkanın paylaştığı cihazda RCA çıkış yok gibi geldi bana ama bunu alırsanız HDMI dan RCA ya çeviren bir kompozit kablo almalısınız. Ben EZCOOL marka bir oynatıcı aldım onda RCA çıkış da var direk kompozit kablo oluyor. (@melodram) Doğru tespit mi başkan ben öyle gördüm ama sen bizi aydınlatırsın umarım.

İyi forumlar...
    Arkada bulunan 3.5 mm jack ile sağ/sol ses ve video çıkışı alınabiliyor

Zaten resme yakınlaştırma yaparsak A/V OUT yazısını görebiliriz.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: tuyukun

Linkte paylaştığınız oynatıcı gayet uygun fiyatlı ama bunun bağlantısını nasıl yapıyoruz ya da bunu hazır olarak yapan bir yer varmı ankarada? Ya da kompozit kablo konusu nasıl yapılıyor?

Alıntıları Göster
    Kurban bayramı süresince ANKARA semalarında olacağım.

Denk getirebilirsek montaji beraber yaparız.

Yarım koç a işi bitiririz

İyi forumlar...

• Başkan yarım koç iyiymiş o İş olur sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Balkes09

Yeni aracınız hayırlı olsun öncelikle. Ailenizle hoş seyahatler geçirecrğinize eminim. Arka ekranlardan görüntü için devrim başkanın dediği cihazdan edindikten sonra, sarı_kırmızı_beyaz üçlü kompozit kabloyu da alın eğer cihazın yanında yoksa. Sonra da cihazı aracın çıkmadığından çalıştırmak için çakmaklıktan cihaz için uygun voltajı veren adaptör temin etmeniz gerekiyor. Ben bunu çok uçlu telefon şarj adaptörü ile hallettim. Sonra da kompozit kablonun uçlarının bir tarafını aldığınız cihaza, diğer uçlarını da araç içindeki av1 veya av2 yazan yerdeki girişlere takıyoruz ve filmin keyfini çıkartmak çocuklarınıza kalıyor.

İyi forumlar...
    Yeni av çıkışı olan herhangi bir mini media player alsam bu iş tamam ;) bugün biriyle görüştüm 230 nakit olur dedi dolar arttı falan dedi..

İkinci elde sorun yaşar mıyım emin olamadım onun için sıfırlarına bakıyorum goldmasterın falan var 150 -170tl civarı acaba hdm 185 kodlu var mesela hepsiburada da bunu alsam uyar mı ? Ya da uyanlar nedir onlara bakayım bir sürü marka model var kafam karıştı :s

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Kurban bayramı süresince ANKARA semalarında olacağım.

Denk getirebilirsek montaji beraber yaparız.

Yarım koç a işi bitiririz

İyi forumlar...

Alıntıları Göster
    :) eyvallah hocam kurbanda bende seyyah gibi gezeceğim biraz uzun bir yolculuk yapacağım için kurban öncesi hallediyim de yolda çocuklar kafa beyin şişirmesin diyorum :) cam tavanı var, ekranı da çözersek daha ne istiyolar değil mi :)

• quote:

:) eyvallah hocam kurbanda bende seyyah gibi gezeceğim biraz uzun bir yolculuk yapacağım için kurban öncesi hallediyim de yolda çocuklar kafa beyin şişirmesin diyorum :) cam tavanı var, ekranı da çözersek daha ne istiyolar değil mi :)

Alıntıları Göster
    Doğru tespit

Yola çıkmadan çözmek doğru olur.

İyi forumlar...

• Teşekkürler.

Bu arada başlıklarda ekranların çalıştığından emin olmak istediğim için gecenin bu saatinde eski mini dv kameramın vga girişli kablosunu buldum ve bir kaset taktım kameraya bağlantısı yaptım denedim ekranlar çalışıyor ses alamadım ama onun için kulaklıkları kullanmak gerekiyor sanırım şimdi bir cihaz bulup alma zamanı ya da apple bağlantı kablosu temin etmeliyim yarın ankara balıkçıoğlu telefoncular çarşısına gideceğim orda bulamazsam ya da çözemezsem zaten mini media player olayına girmek şart demektir ;)

Bulursam buraya yazacağım güncel olarak bilgi olur ve nerden ne fiyata çözdüğüm de diğer kullanıcılara yol gösterici olur..

İyi geceler herkese.

• Arkadaşlar ben de aranıza katılmış bulunmaktayım. Dün yaklaşık 1000 km yol yaptık ve gerçekten aracı çok beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstranger

Arkadaşlar ben de aranıza katılmış bulunmaktayım. Dün yaklaşık 1000 km yol yaptık ve gerçekten aracı çok beğendim.
    Hayırlı olsun size de, sizin kafalıklardaki ekranlar için cihaz ya da multimedya var mı?

• quote:

Hayırlı olsun size de, sizin kafalıklardaki ekranlar için cihaz ya da multimedya var mı?

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, şu anlık yok.
  • merhaba,

2011 aracımın tavan perde sistemi bozuldu. tavan tam kapalı iken perde aşağı doğru sarkıyor. anladığım kadarı ile perdenin motoru çalışmıyor veya perdeyi toplayan mekanizmada prob var.

konu hakkında bilgisi tecrübesi olan var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstranger

Arkadaşlar ben de aranıza katılmış bulunmaktayım. Dün yaklaşık 1000 km yol yaptık ve gerçekten aracı çok beğendim.
    Hayırlı olsun,aramıza hoş geldiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulsars

merhaba,

2011 aracımın tavan perde sistemi bozuldu. tavan tam kapalı iken perde aşağı doğru sarkıyor. anladığım kadarı ile perdenin motoru çalışmıyor veya perdeyi toplayan mekanizmada prob var.

Öncelikle geçmiş olsun,bildiğim kadarıyla perde mekanizmasına müdahale için tavan döşemesinin sökülmesi gerekiyor.
  • quote:

merhaba,

Plastik çubukların bir tanesi yerinden çıkmış olabilir.

El yordamı ile kontrol edebilirsiniz.

Perdenin dikiş yerlerinde çubuklar bulunur.

Bu arada camlar açık iken yüksek süratle gitmek de kapalı olan tavan perdesine zarar veriyor.

Ya perdeyi tam açacağız yada yüksek hızlarda camlar kapalı gideceğiz.

Zaten 60 km nin üzerindeki hızlarda açık camlar %6 ila %10 fazla yakıt tüketimine sebep oluyor.

İyi forumlar...

• quote:

merhaba,

Geçmiş olsun. Motor bozulmuş olabilir daha önceki bi aracımın hem cam hemde kapı kilidinde sorun yaşamıştım o koca camı kaldıran küçücük bir motor oluyor uzaktan kumandalı araba motoru gibi haliyle de zorlamaya maruz kalınca veya takıldıysa bozulabiliyor muhtemelen tavandaki motorda benzer birşeydir eğer ankaradaysanız şaşmazda kilitçi aydın var iki kez işim düştü servisin değişcek dediği şeyleri tamir ve ufak değişimlerle uğraşarak halletti bu tip motorların tamiri noktasında işin gerçekten ustası işi kapı kilit cam olunca tavanda benzerdir diye düşünüyorum, en azından arayıp sorabilirsiniz, bilginiz olsun. Geçmiş olsun

• Bu arada arka kafalıklara görüntü konusu wd mini media player alarak çözdüm gibi ikinci el letgodan buldum 40 tl, çakmaklık soketini kendi kablosuna lehim yaptık bağladık oldu lakin ses alamadık, arka bluetooth hoparlöre nasıl verilir rca kabloyu auxa dönüştürücü olsa elimde ses veriyor ama bluetooth aracılığıyla yapma şansı var mı ?

• mstranger M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun yeni aracınız, hatasız kazasız sürüşler diliyorum... Aramıza hoşgeldiniz.

İyi forumlar...

• tuyukun T kullanıcısına yanıt
    Bluetooth kulaklıklardan ses almak için arkadaki video giriş yerinde açma kapama düğmesine uzun basın mavi kulaklık işareti yanıp sönmeye başlar kulaklıkardaki açma düşmesinede uzun basın ışık yanıp sönmeye başlar eşleştiğinde ışık hep yanık kalır ve sesi kulaklıktan almaya başlarsınız. Aracın hoparlöründen almak için ise silecek kolunun ortasındaki düğmeye basarak girişlerden RCA KONTROL PANEL seçeneğini bulup seçince ses aracın hoparlöründen çıkmaya başlar.

İyi forumlar...

• tuyukun T kullanıcısına yanıt
    Bluetooth ses için elinizde kulaklıklarınızın olması gerekli öncelikle.

• 
Sayfa: önceki 17791780178117821783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.