Şimdi Ara

peugeot 207 alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
42.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peugeot 207 sıfır almayı düşünüyorum, dizeli 1.4
    arabayı cok begendim dis gorunusune asik oldum diyebilirim, yakit tasarrufu da cok iyi ama peugeot ile ilgili o kadar olumsuz sey duydum ki (206 ve 307 ile ilgili) tereddutteyim.
    cok sorun cikartir vs diyorlar kafam cok karisti.
    suan anahtar teslim 30 bin civarinda fiyati.

cevremdekiler toyota yaris tercih etmemi tavsiye ediyorlar ama onun da gorunusu icime sinmedi, sizce 207 alinir mi?

tesekkur ederim simdiden yanitlar icin.

• begeniyorsan al bence hepsinde ayni sorunlar olcak diye birsey yok.sanirim pejo da duzeltmistir 206 eski 307 lerdeki sorunlari.tabi biraz milletin akli karisti ariza istatistigi fazla olunca.pejo beyinleri fethetmek icin ekstra birsey yapmasi lazim yoks pazardaki payi iyice dusecek.begeniyorsan al bence
  • eğer aracı beğendiysen tasarım olarak çok güzel.herkes bişey söylüyor bu pug'lar hakkında ,ama piyasadada bi okadar çok bu araçlardan var.benim pug marka arabam olmadı ama çok kullandım.bence öyle abarttıkları gibi sorunları yok.ama toyota arasında kaldım seçemiyorum derseniz ben toyota derim.aklınız 207'de kalacaksa kalbinin sesini dinle.sonuçta ikiside sıfır ve garantileri olan bi araç.yanlız pug'un artısı tasarımı,sınıfının en iddialı tasarımı onda.(şahsi fikrimdir)
  • Pek tutulmadı 207 ama aslında güzel araba. + sınıfının en iyi standart ses sistemi 207 de var. 2 . elde pek para etmiyor yalnız Pejolar.

Yarisin motoru daha iyi. Ama göstergeler ve bagaj olayı iyi değil.
  • Bence cok guzel bi arac ve cok sorunsuz sakin sorun yasatir korkusuna kapilma. bence sinifinin en sik araci
  • 207 ler tutulmadı ama genel anlamda güzel araç
  • Dostum 207 çok güzel araç içi felan bence yaristen daha güzel fakat yarisin motoru gerçekten çok daha güzel
    quote:

Orjinalden alıntı: ay61n

Bence cok guzel bi arac ve cok sorunsuz sakin sorun yasatir korkusuna kapilma. bence sinifinin en sik araci
  • quote:

Orjinalden alıntı: pitirkurt

Peugeot 207 sıfır almayı düşünüyorum, dizeli 1.4
    arabayı cok begendim dis gorunusune asik oldum diyebilirim, yakit tasarrufu da cok iyi ama peugeot ile ilgili o kadar olumsuz sey duydum ki (206 ve 307 ile ilgili) tereddutteyim.

cevremdekiler toyota yaris tercih etmemi tavsiye ediyorlar ama onun da gorunusu icime sinmedi, sizce 207 alinir mi?

çevrendekiler yaris mi kullanıyor da tavsiye ediyorlar.

ne yaris tuttu ne de 207.

bu sınıfta bence alınıcak 2 araç var

biri clio 3 diğeri de grande punto.test sürüşü yaparsan niye olduğunu daha iyi anlarsın.

207 nin de sadece 1.6 hdi 90 beygirlik tipi alınır .onun da fiyatı çok yüksek

• quote:

Orjinalden alıntı: pitirkurt

Peugeot 207 sıfır almayı düşünüyorum, dizeli 1.4

207 1.4 70 hp olan hdi ın test suusune ciktim zamanında.
    performans berbat.eger d
    zel alacak iseniz mutlaka 90 hp lik olan 1.6 dizel hdi derim ben.
    1.4 un performansi 1.3 cdti 90 hp lik corsadan kat be kat kotu.(iki aracın testıne aynı gun ust uste cıktım)
    gecenlerde eniştemin 206 xs aracını oto yıkaamaya goturmustum.207 1.4 benzinli bir araç geldi.sahibi ile biras muhabbet ettik.ilk cıkanlardan almiş ve pek de memnun değildi.ilk serii biras sorunlu falan diyordu.gitmem gerekenden daha fazla servisse gittim dedi.sorunlar hakkında pek bilgi alamadımm bizim araç ın işi tamamlanmişti cıkacaktım.
    206 nın,kotu iç malzeme kalitesi,yuruyen aksaaminin dayanıksızlıgı 207 de hala devam ediyormu etmıyor mu bilemem.
    referans eger 206 olursa asla alınmaz.ancak iyileştirme yapılmış olmasi da buyuk olaslık.
    tasarım konusunda becede haklısınız .son derece basarili.
    ancak mutlaka test surusune cıkmanızı tavsiye ederim.cunku 1.4 luk hdi ın performansi en yakın rakiplerinden toyotyanın 4d4 sınden ve fiat ve opel ın 1.3 cdti ından daha kotu.

• araba işi malesef biraz şans işi aldığınız ne marka olursa olsun her aracın sorun çıkarma ihtimali mevcut. o yüzden sizin hoşunuza gideni alın derim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: aRm

Dostum 207 çok güzel araç içi felan bence yaristen daha güzel fakat yarisin motoru gerçekten çok daha güzel
    quote:

Orjinalden alıntı: ay61n

Bence cok guzel bi arac ve cok sorunsuz sakin sorun yasatir korkusuna kapilma. bence sinifinin en sik araci

İçinize sinmeyen aracı alıp ne yapacaksınız.Sevdiyseniz alın ama ben olsam tercihimi yaristen yana kullanırdım.

• Tasarımı çok hoş.Peugeot tüketicilerini hep buradan vuruyor.Hakkını verelim çok iyi bir tasarımı var.Yalnız b segmenti bir araca göre çok pahalı fiyatı.Anahtar teslim fiyatı 2bin ytl daha düşük olsa satışlarda çok daha iddialı olurdu.307 ile arasında fazla fiyat farkı yok.Çok pahalı.
  • Arkadaşlar cümleten selamlar,

Konu hakkında son 1 aydır sıkı bir takipcisiyim araç seçimi konusunda.

22 gün önce Gündoğan plaza dan anneme sıfır Toyota Yaris 1.4 Otomatik aldık. Kısaca yorumlarım şu şekilde ;

*Öncelikle yarisin içi ve sürücü koltuğu genniş ve yüksek segment araçların hissini veriyor , Örneğin Ford fusion.
    *Gösterge konsolunun ortada olması insanı az da olsa tereddüt ettirsede full elektronik ve parlak konsol sensörler sayesinde derinde ve sürücüye dönük hizmet vermekte bence başarılı.
    *Otomatik şanzuman olduğu için açıkcası vites geçişleri ve devir bazında yavaş geldi bana. Belki yeni olduğundandır.
    *Yol Tutuşu mükemmel arkadaşlar , 90 km hız ı geçtikten sonra direksiyon sertleşiyor ve yola yapışıor araç.
    *10 uncu günde 207 km hız yaptı rahatlıkla.
    *Bagaj a 2 tane 17" CRT monitör zor koyarsınız malesef.
    *Kısacası küçük segmentte son derece kaliteli işçilik ve performensla YARIS tercih ediniz.

Diğer söyleyeceğim şeyler ise 1 adet araba da kendime alacağım ve bu konu hakkında konu açmıştım. Seçeneklerim 3 arabada idi ve 1 isini kesin eledim , sonuçta 2 seçenek kaldı, fakat 1 haftadır yoğun değerlendirmem sonucunda kararım kesinleşmiştir ama bir nebze içinde kaldı Peugeot 207. Bakalım hangisini alacağım ??? 207 hakkında gerekli döküman ve yorum alamıyoruz ve bu yüzden tereddütteyim bende

1. Renault Megane II DCI Sedan Dizel Dynamque.
    2. Peugeot 207 HDI Dizel

• quote:

Orjinalden alıntı: TimeSLoRD

*Yol Tutuşu mükemmel arkadaşlar , 90 km hız ı geçtikten sonra direksiyon sertleşiyor ve yola yapışıor araç.
    *10 uncu günde 207 km hız yaptı rahatlıkla.

Selam

Yaris yola yapışıyor demişsin pek katılamıyacağım.çünkü virajlarda yana doğru çok yatıyor ve önden kayma eğilimi çok fazla.

sen yayları falan mı değiştirdin.

ya da gerçekten iyi yol tutuşa sahip bir otomobile pek binmemiş olabilirsin.

üstelik eski kasa corollanın yol sesi aynen bu araçta da mevcut.toyota genlerine sadık kalınmış

mesela 207 ,yeni corsa ,grande punto bence daha iyi yol tutuyor

bütün küçük otomobilleri itinayla kullandım.konsoluna tek gıcık olduğum otomobil yaris oldu.

klima düğmelerinden tut göstergelerine ....

ayrıca forumdan Ceyhun arkadaşım son hız da digital kadranda 199 u geçemediğini söyledi.

sen nasıl 207 bastın .

daha evvel de dediğim gibi 1.6 hdi alabiliyorsan 207 alınır.

megane seneye kasa değiştiricek.

• Akıncı arkadaşım eleştirme uslubun alaycı olmuş yakışmıyor sana bilesin.

Yol tutuşu konusunda bir önceki arabam Clio 1.4 RXT idi ve buna istinaden yazdım. Bunun dışında kullanmış olduğum Hb sınıfı araçlar , Golf, polo, Grande Punto, Astra idi. bu araçlar arasında kıyaslayabileceğim araç sadece Grande punto ve polo idi ve kıyaslamam sonucunda YARIS bence daha iyi.

207Km hız hakkında ise gelirsin binersin ve cevabını alırsın arkadaşım. Bana yaris sahibi olarak yazsan bu uslubunu bir nebze kabullenirim ama politikacılar gibi o demiş - miş -muş lu cevap yakışmıyor. Yapıcı ol yıkıcı olma. Saygılar.
  • Ben yol tutuş karşılaştırması yaptım senin beklentilerin farklı benim ya da bir başkasının farklı.

genel bir karşılaştırma yapmadım.

ayrıca seninle alay etmedim.astra gibi bir arabadan sonra yaris in yol tutuşunu övmeye gerek olduğunu düşünmüyorum.çünkü iyi bir yol tutuşu yok.motoru dışında beğenmedim.bu da benim görüşüm.

kadran 199 dan fazla göstermediği bilgisini yaris sahibi verdi.şu bu değil.

gelirsin cevabını alırsın falan bunlara gerek yok.

madem birşey ortaya atıyorsun koy videoyu bizde saygıyla eğilelim.

207 ile giden başkasının kontrolündeki yarise binmeyi düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 30 Temmuz 2007; 17:42:47 >
  • Yahu bırak yarisi pejoyu da jazz al sen. Yarisi düşündüğüne göre bagajına bakmamışın.
  • valla herseye katılırım ama arabanın sans işi olduna katılmam 95 corolla xli 2001 sol corolla 2006 sol corolla 2si 100.000 gecti tık yok sadece yağ mağ değişyo bi kampanlar hiç sorun cıkarmdılar hep cok performans lı ve ekonomik motorları var pug a gelince gercekten etraftan duydugum ve formlardan ediğim bilgiler hep olumsuz nede olsa fransız ama yaris dersen sana performanslı ve ekonomik olcağını ve uzun süre rahatca kullanabilceğin bi arac olcagını söleyebilirim rahatlıkla ayrıca yaris 90 hp 190 nm tork yaris için fazlasıyla yeterli
  • yaris 207 yapmiş vay arkadas gps le olctu herhalde cünkü gosterge 199 den fazla gostermiyor dijit ekran ona gore yapilmiş

ahanda buda videommm

http://www.youtube.com/watch?v=iEvw1W8k6kk

aksini ispatlayani anlindan operim

bu arada akincinin dediği gibi yaris yana yatiyor virajlarda 207 nin yol tutusu daha iyi cunku oda kuzenimde var nerden baksan ayni viraja 20 km asaği girersin yaris 207 ye gore ama daha seri 0-100 km hizlanmada.....

ama virajda cok zorlayinca atan yaris kendi tecrubemdir lutfen denemeyiniz 120 de ani direksiyon kirmada abs ile go kart araci toplar gibi topluyor .... ama beceriksiz bir sürücü yaparsa bariyerden toplarlar onuda dikkate alin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunberber -- 30 Temmuz 2007; 18:21:18 >

• Bagaj noktasında yarisi direkt elerim.207 bagaj olarak daha ferah.Tip olarakta 207 daha karizmatik duruyor bence.Yaris oyuncak gibi bir şey.207 daha sportif duruyor.Kuzenime 4 ay aönce 207 1.4 hdi aldık ve gayet memnun araç 10.000'e geldi ve servis yüzü görmüş değil.Yanlız parça ve işçilik kalitesi kesinlikle tatminkar değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.