Şimdi Ara

Peugeot 407 alınır mı? (alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
92.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kasası eskise de tipine hala hasta olduğum 407 almak istiyorum.
    Piyasada 1.6 HDI Comfort yaklaşık 80-100 bin km civarı, 2006-2007 model 407'ler 28-29 bin TL civarı satılıyor.
    Forumdan ve başka yerlerden biraz araştırdım, sorunlu diyen de var, yıllardır sorunsuz kullanan da var.
    Benim elde ettiğim verilere göre:
    +Dizel motor (az yakması)
    +Geniş ve konforlu olması
    +Sunduğu donanımlar
    .................
    -Altının yere yakın olması
    -1.6 motorun biraz hantal kalması
    gibi eksilerini de söylüyorlar.
    Sizce bu araba bu fiyatları hakeder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albati -- 25 Aralık 2010; 22:33:42 >

• Bence yüzü alışkanlık yaptı ama hala gayet güzel bir tasarıma sahip, çağın gerisinde kalmış değil. Ayrıca kullandığı 109 hp lik motor da kendini kanıtlamış, kaliteli bir motor. Performansı yeterli gelmezse chip yaptırılarak gücü 140 hp civarına, torku da 300 Nm ye yakın bir değere ulaşabilir.

Şahsi fikrim bu araç bu fiyatlara alınır, düşük yakıt tüketimiyle de paşa paşa gezilir. Hiç 407 kullanmadım, bir sorunu varsa da bilmem. Uzaktan bakarak yaptığım yorumdur.
  • araç bu fiyatı kesinlikle hak eder. o konuda şüpheniz olmasın. 1.6 dizel motorlu araçlar içinde satın alabileceğiniz en donanımlı ve en üst sınıf araç 407'dir. ben çok uzun araştırmalar sonucu asla almam dediğim peugeot'u aldım ve yaklaşık bir yıldır memnuniyetle biniyorum. herhangi bir sorunu olmadı. tavsiye ederim. konfor üst düzey, uzun yolda inanılmaz rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

araç bu fiyatı kesinlikle hak eder. o konuda şüpheniz olmasın. 1.6 dizel motorlu araçlar içinde satın alabileceğiniz en donanımlı ve en üst sınıf araç 407'dir. ben çok uzun araştırmalar sonucu asla almam dediğim peugeot'u aldım ve yaklaşık bir yıldır memnuniyetle biniyorum. herhangi bir sorunu olmadı. tavsiye ederim. konfor üst düzey, uzun yolda inanılmaz rahat.
    Ben 2.0 HDI Premium Otomatik aldım ve çok memnunum. Yanlız bagajı Passat, Vectra ve Mondeo ile kıyaslandığında baya küçük kalıyor. Ama içi çok konforlu. Bana göre tek dezavantajı sürücü koltuğundan ön kaputu hiçbir şekilde görememeniz. Alışkanlık gerektiriyor.
  • Yaklaşık 1,5 aydır sahibinden com dan bakmadığım 407 1.6 ilanı kalmamıştır. En az 4-5 tanesinin şasi no su bende mevcut. Bilmediğim araba yok denecek kadar az ama hala bi 407 alamadım. Daha önce 2007 megane dizel ve 2007 focus dizel sahibi oldum. Onların fiyatına yakın daha konforlu dizel başka araba aklıma gelmiyor. Geneldede olumlu yorumlar alıyorum. En az 5-6 arabayla pazarlık ettim aramızada 300-500 lira fark kalıyor ama bir türlü kısmet olmadı. Tabi bir 1,5 parça boyalı denen bi arabaya bakmak için manavgata gittim, araba 6 parça boyalı çıktı artı çok bakımsızdı.

Demek istediğim aynı arabayı arıyoruz. Hadi hayırlısı.

quote:

Orijinalden alıntı: albati

Merhaba arkadaşlar.
    Kasası eskise de tipine hala hasta olduğum 407 almak istiyorum.
    Piyasada 1.6 HDI Comfort yaklaşık 80-100 bin km civarı, 2006-2007 model 407'ler 28-29 bin TL civarı satılıyor.
    Forumdan ve başka yerlerden biraz araştırdım, sorunlu diyen de var, yıllardır sorunsuz kullanan da var.
    Benim elde ettiğim verilere göre:
    +Dizel motor (az yakması)
    +Geniş ve konforlu olması
    +Sunduğu donanımlar
    .................
    -Altının yere yakın olması
    -1.6 motorun biraz hantal kalması
    gibi eksilerini de söylüyorlar.
    Sizce bu araba bu fiyatları hakeder mi?

• forumdaki enktakenokta nickli arkadaşda vardı 407. araç çok lüks bir araç ancak çok fazla tıkırtı ve çıtırtı geliyordu araçtan. sonradan öğrendik ki 407lerde bu tür sesler çok fazlaymış. arkadaş da sattı skoda superb aldı. şu an bir şikayeti yok. eğer çok titiz biri değilseniz tavsiye ederim ancak araba sessiz olsun diyorsanız uzak durmanızda fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

forumdaki enktakenokta nickli arkadaşda vardı 407. araç çok lüks bir araç ancak çok fazla tıkırtı ve çıtırtı geliyordu araçtan. sonradan öğrendik ki 407lerde bu tür sesler çok fazlaymış. arkadaş da sattı skoda superb aldı. şu an bir şikayeti yok. eğer çok titiz biri değilseniz tavsiye ederim ancak araba sessiz olsun diyorsanız uzak durmanızda fayda var.
    Ben bu 407'yi alana kadar tam 9 tane 407 2.0 hdi'yi servise götürüp baktırdım. Peugeot'daki en büyük sorun, yetkili servislerin kendi araçlarına ekspertiz yapmaması. Iyi ve güvenilir özel bir servis bulmam çok zaman almıştı. Gerçekten A'danZ'ye inceleyen çok iyi bir servis buldum ve hep oraya gösterdim araçları. Aralarında benim beğendiğim de oldu, ama servis hep onay vermedi. Piyasanın 1-2 milyar fazlasını vermeyi kabul ettiğinizde temizleri bulunabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Ben bu 407'yi alana kadar tam 9 tane 407 2.0 hdi'yi servise götürüp baktırdım. Peugeot'daki en büyük sorun, yetkili servislerin kendi araçlarına ekspertiz yapmaması. Iyi ve güvenilir özel bir servis bulmam çok zaman almıştı. Gerçekten A'danZ'ye inceleyen çok iyi bir servis buldum ve hep oraya gösterdim araçları. Aralarında benim beğendiğim de oldu, ama servis hep onay vermedi. Piyasanın 1-2 milyar fazlasını vermeyi kabul ettiğinizde temizleri bulunabiliyor.

Alıntıları Göster
    Ben olsam 1,6 yerine 2.0 HDI executive alırdım. hemen hemen aynı fiyat. Bi de otomatik olursa tadından yenmez. Çok iyi bakılmış araçlar var piyasada. Donanım ve konfor olarak güzel araçlar. Ben en ucuz 407 yi (1,6 hdi comfort) kullandım uzun yolda. 5 kişiydik gayet iyi bir motoru var. Oldukça da sessiz. Donanım olarak da gayet iyi ki executive donanımı çok çok daha iyi. ağzına kadar dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Ben olsam 1,6 yerine 2.0 HDI executive alırdım. hemen hemen aynı fiyat. Bi de otomatik olursa tadından yenmez. Çok iyi bakılmış araçlar var piyasada. Donanım ve konfor olarak güzel araçlar. Ben en ucuz 407 yi (1,6 hdi comfort) kullandım uzun yolda. 5 kişiydik gayet iyi bir motoru var. Oldukça da sessiz. Donanım olarak da gayet iyi ki executive donanımı çok çok daha iyi. ağzına kadar dolu.

Alıntıları Göster
    Öncelikle herkese teşekkür ederim.
    @Bethesta
    Bagajın çok büyük olması gerekmez, şu an Getz kullanıyorum o yüzden 407 bana fazlasıyla yetecektir. Pejonun ekspertiz yapmaması olayını duymamıştım, garip bi durummuş. Peki servis kayıtlarını da mı vermiyolar acaba?

@Antalya
    Sizin kadar ince ayrıntılara bakacağımı sanmıyorum hocam Araba hoşuma gittiyse, sicili ve gideri de iyiyse çok uzatmadan almayı düşünüyorum.
    Size de şimdiden hayırlı olsun.

@noktanınsâbiti
    Çok titiz sayılmam, Fransız arabalarının genelde içerdeki ses konusunda hep sıkıntılı olduğunu söylerler.
    Aynısını daha önce düşündüğüm Megane, C4 ve 307 için de söylediler ama hiç sıkıntı yaşamayanlar da azımsanmayacak kadar var.

Genel kanı olarak bu fiyata donanım, motor ve yakıt olarak üstün gelebilecek başka araç yok galiba.
    Üstün gelenler de piyasasının çok iyi olması açısından Megane ve Focusun üst paketleri olabilir ama sanırım onları 407 ile kıyaslamak yanlış olur.
    Binici olduğumdan benim için ikinci elinin iyi olması pek kriter değil ama zamanı dolduğunda da 1 ay içinde satmak isterim elbet.
    Yani "O parayı buna vereceğine şunu al" diyebileceğiniz başka araba yok sanırım.

• quote:

@Bethesta
    Bagajın çok büyük olması gerekmez, şu an Getz kullanıyorum o yüzden 407 bana fazlasıyla yetecektir. Pejonun ekspertiz yapmaması olayını duymamıştım, garip bi durummuş. Peki servis kayıtlarını da mı vermiyolar acaba?

@Antalya
    Sizin kadar ince ayrıntılara bakacağımı sanmıyorum hocam Araba hoşuma gittiyse, sicili ve gideri de iyiyse çok uzatmadan almayı düşünüyorum.

@noktanınsâbiti
    Çok titiz sayılmam, Fransız arabalarının genelde içerdeki ses konusunda hep sıkıntılı olduğunu söylerler.
    Aynısını daha önce düşündüğüm Megane, C4 ve 307 için de söylediler ama hiç sıkıntı yaşamayanlar da azımsanmayacak kadar var.

Genel kanı olarak bu fiyata donanım, motor ve yakıt olarak üstün gelebilecek başka araç yok galiba.
    Üstün gelenler de piyasasının çok iyi olması açısından Megane ve Focusun üst paketleri olabilir ama sanırım onları 407 ile kıyaslamak yanlış olur.
    Binici olduğumdan benim için ikinci elinin iyi olması pek kriter değil ama zamanı dolduğunda da 1 ay içinde satmak isterim elbet.
    Yani "O parayı buna vereceğine şunu al" diyebileceğiniz başka araba yok sanırım.

Alıntıları Göster
    kardeş ben 2006 model 1.6 hdi 110 bg. comfort model araç sahibiyim araç aldığımda 104 bin km deydi , şimdi 110 bin km.de !.. yaklaşık 4-5 aydır biniyorum !..

Ben almadan önce 18-20 bin tl. arası TOLEDO araştırıyordum. Sizin gibi seçici ve temkimli adım atarak yaklaşıyordum ama sigortacı bir arkadaşımdan bu araç denk geldi. Samsun da kaza yapmış bir kamyona arkadan çarpmıştı ve ön kapot üzerinden sıyrılmış öncam felan hasar almıştı. araç kaza yerinden servise sürülerek gitti. yüründe motorunda hiç bir hasar yoktu. ßir anda o paralara alabileceğin en makul araç ßu olu verdi !..

Bende de boya badana değişen takıntısı vardı ama arkadaşımın önerisi ile bu aracı aldım. 20 gün öncede toplamda 3000 km cıvarında bir seyehat etme şansım oldu !.. ve aracı şehir içi dışında uzun yolda da test etme şansım oldu !..

isterseniz bu tecrübelerimi sizinle paylaşayım elimden geldiğincede objektif olmaya çalışacağım !..

öncelikle araçta bagajım doluydu , araçta da 4 yetişkin 1 tane 6 yaşında çocuk , 1 tanede 1 yaşında bebek vardı. Sıkışıklık konusunda bir sorun yaşamadık bebek kucakta idi çocukta oto koltuğunda ,
    Gişinde rampalarda bir performans düşüşü yaşamadım özellikle de KOP DAĞINDA denedim kesinlikle çok rahat bir şekilde tırmandı. yakıtı km.de ortalama 20 krş. cıvarında yaktı ancak tüm yolun ortalaması 120 -130 du 130 da sabitleyip gittim buna ve yüküme rağmen 20 krş. bence oldukça iyi bir değer !..

dayanıklılığa gelince , şehir içinde altının alçak olmasından dolayı çok kez altını vurmuşumdur , ancak uzun yolda 1 kaç kez çok hızlı girdiğim tümseklerden dolayı araç şöyle bir yükselip küt diye yere oturduğu zamanlarda oldu ancak ikaz lambalarından yanan ve yol bilgisayarında her hangi bir uyarı almayınca yoluma devam ettim !.. (yol bilgisayarı oldukça detaylı, hata uyarıları kapsaması lastik hava basıncından tutun sis farlarının ampullerine kadar 1 çok konuda uyarı veriyor, yani ustaya gideceğin zaman usta bunda ne var yerine çok rahatlıkla ustam şu çalışmıyor diyebilirsiniz !..)
    neyse bunlara rağmen araç serviste life kaldırıldığında yağılan muayeneden sorunsuz çıkınca kesinlikle iyi bir tercih yaptım diyebilirim !..

performans olarak 1.6 bu araca ağır kalır vs. gibi laflar dönüyor bu arada araç 1.5 ton ağırlığında !.. kesinlikle katılmıyorum ve bu yorumların kulaktan dolma olduğu ve herhangi bir kaşılaştırma yapılmaksızın sarf edildiği kanaatindeyim !.. 1.6 120 bg. lik civic ile aynı performansta , tecrübe ile sabittir , çok samimi bir arkadaşımda 2010 model civic var !..

ses sorunu na gelince bu araçların comfortlarının kolçakları sabit ama Executive lerde kolçak iki kademe ayarlı , onlarda ses problemi var ve 2 . kademede kesilemiyor ancak 1. kademede sorun yok , onun dışında öyle bu araçta ses var dedirtecek sıra dışı herhangi bir sesi yok !.. asfalt sesi yalıtımıda oldukça iyidir , ağırlığından dolayı süspansiyonuda başarılı parkede beni araçtan hiç bir ses gelmiyor !..

benim araçta abs , esp , asr, silecek-far sensörleri , sürücü , yolcu, diz , arka yolcu ve perde hava yastıkları , hız sabitleyici ve el gazı , özellikle ekranı oldukça geniş kapsamlı bilgi veriyor , tek tuşla ön camın buharını alma, kumandadan camları kumanda etme ve daha aklıma gelmeyen niceleri !.. dediğin paralara bunları sunabilen başka bir araç aklıma gelmiyor !.. SAYGILAR !..

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

kardeş ben 2006 model 1.6 hdi 110 bg. comfort model araç sahibiyim araç aldığımda 104 bin km deydi , şimdi 110 bin km.de !.. yaklaşık 4-5 aydır biniyorum !..

Ben almadan önce 18-20 bin tl. arası TOLEDO araştırıyordum. Sizin gibi seçici ve temkimli adım atarak yaklaşıyordum ama sigortacı bir arkadaşımdan bu araç denk geldi. Samsun da kaza yapmış bir kamyona arkadan çarpmıştı ve ön kapot üzerinden sıyrılmış öncam felan hasar almıştı. araç kaza yerinden servise sürülerek gitti. yüründe motorunda hiç bir hasar yoktu. ßir anda o paralara alabileceğin en makul araç ßu olu verdi !..

Bende de boya badana değişen takıntısı vardı ama arkadaşımın önerisi ile bu aracı aldım. 20 gün öncede toplamda 3000 km cıvarında bir seyehat etme şansım oldu !.. ve aracı şehir içi dışında uzun yolda da test etme şansım oldu !..

isterseniz bu tecrübelerimi sizinle paylaşayım elimden geldiğincede objektif olmaya çalışacağım !..

öncelikle araçta bagajım doluydu , araçta da 4 yetişkin 1 tane 6 yaşında çocuk , 1 tanede 1 yaşında bebek vardı. Sıkışıklık konusunda bir sorun yaşamadık bebek kucakta idi çocukta oto koltuğunda ,
    Gişinde rampalarda bir performans düşüşü yaşamadım özellikle de KOP DAĞINDA denedim kesinlikle çok rahat bir şekilde tırmandı. yakıtı km.de ortalama 20 krş. cıvarında yaktı ancak tüm yolun ortalaması 120 -130 du 130 da sabitleyip gittim buna ve yüküme rağmen 20 krş. bence oldukça iyi bir değer !..

dayanıklılığa gelince , şehir içinde altının alçak olmasından dolayı çok kez altını vurmuşumdur , ancak uzun yolda 1 kaç kez çok hızlı girdiğim tümseklerden dolayı araç şöyle bir yükselip küt diye yere oturduğu zamanlarda oldu ancak ikaz lambalarından yanan ve yol bilgisayarında her hangi bir uyarı almayınca yoluma devam ettim !.. (yol bilgisayarı oldukça detaylı, hata uyarıları kapsaması lastik hava basıncından tutun sis farlarının ampullerine kadar 1 çok konuda uyarı veriyor, yani ustaya gideceğin zaman usta bunda ne var yerine çok rahatlıkla ustam şu çalışmıyor diyebilirsiniz !..)
    neyse bunlara rağmen araç serviste life kaldırıldığında yağılan muayeneden sorunsuz çıkınca kesinlikle iyi bir tercih yaptım diyebilirim !..

performans olarak 1.6 bu araca ağır kalır vs. gibi laflar dönüyor bu arada araç 1.5 ton ağırlığında !.. kesinlikle katılmıyorum ve bu yorumların kulaktan dolma olduğu ve herhangi bir kaşılaştırma yapılmaksızın sarf edildiği kanaatindeyim !.. 1.6 120 bg. lik civic ile aynı performansta , tecrübe ile sabittir , çok samimi bir arkadaşımda 2010 model civic var !..

ses sorunu na gelince bu araçların comfortlarının kolçakları sabit ama Executive lerde kolçak iki kademe ayarlı , onlarda ses problemi var ve 2 . kademede kesilemiyor ancak 1. kademede sorun yok , onun dışında öyle bu araçta ses var dedirtecek sıra dışı herhangi bir sesi yok !.. asfalt sesi yalıtımıda oldukça iyidir , ağırlığından dolayı süspansiyonuda başarılı parkede beni araçtan hiç bir ses gelmiyor !..

benim araçta abs , esp , asr, silecek-far sensörleri , sürücü , yolcu, diz , arka yolcu ve perde hava yastıkları , hız sabitleyici ve el gazı , özellikle ekranı oldukça geniş kapsamlı bilgi veriyor , tek tuşla ön camın buharını alma, kumandadan camları kumanda etme ve daha aklıma gelmeyen niceleri !.. dediğin paralara bunları sunabilen başka bir araç aklıma gelmiyor !.. SAYGILAR !..

Alıntıları Göster
    @lazminator
    Teşekkür ederim, bu detaylı yazı aklımdaki bikaç soruyu netleştirdi.
    Bugün görüştüğüm 407 sahibi 3 parça boya olduğunu arabanın kazası olmadığını söyledi.
    Kısmetse yarın arabayı görmeye gidecem, yukarıda bi arkadaş servislerde ekspertiz yapılmadığını söyledi ben de kendi ustama götürücem galiba, gerçi servisin raporu daha güvenilir olur diye düşünüyorum.

• quote:

@lazminator
    Bugün görüştüğüm 407 sahibi 3 parça boya olduğunu arabanın kazası olmadığını söyledi.
    Kısmetse yarın arabayı görmeye gidecem, yukarıda bi arkadaş servislerde ekspertiz yapılmadığını söyledi ben de kendi ustama götürücem galiba, gerçi servisin raporu daha güvenilir olur diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    biraz sabrederseniz 46000km'deki sigara içilmemiş aracımı şubat-mart gibi satacağım407 tahminimden çok iyi çıktı...parasının hakkını da sonuna kadar veren bir araç,kesinlikle öneririm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 8 Aralık 2010; 23:23:52 >

• quote:

@lazminator

Alıntıları Göster
    faydam dokunduysa ne mutlu bana , kafanıza takılan başka sorularınız da varsa bilgim dahilinde cevaplamaya çalışıyırım !.. inşallah bütçenize ve kafanıza göre bir araç denk getirirsizin !..

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

faydam dokunduysa ne mutlu bana , kafanıza takılan başka sorularınız da varsa bilgim dahilinde cevaplamaya çalışıyırım !.. inşallah bütçenize ve kafanıza göre bir araç denk getirirsizin !..

Alıntıları Göster
    altını 1 kere bile vurmadım ki seri kullanırım. genelde kasislere çapraz girerim bodoz girersen bu arabada affı yok.Altına motor zırhı taktırmanızı öneririm.Onun dışında 28-30bin aralığında 407 ile kapışacak o ayarda araba yok kanımca.Tasarım ve çizgiler hala güncelliğini koruyor gayet yakışıklı araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirAtlı -- 9 Aralık 2010; 0:35:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

altını 1 kere bile vurmadım ki seri kullanırım. genelde kasislere çapraz girerim bodoz girersen bu arabada affı yok.Altına motor zırhı taktırmanızı öneririm.Onun dışında 28-30bin aralığında 407 ile kapışacak o ayarda araba yok kanımca.Tasarım ve çizgiler hala güncelliğini koruyor gayet yakışıklı araba.

Alıntıları Göster
    kardeş seyehat sonra serviste life kaldırılıp muayeneden geçirdikten sonra hemen muhafazayı taktırdım zaten 120 tl. mufaza 15 tl. işçilik ile !..

altını en ciddi vurduğum yerde kop dağını tırmanırken yol yapımı vardı ve çok uzun bir süre konvoya takılıp gitmek zorunda kaldım tozdan göz gözü görmüyordu ve bir anda sinirden gözüm karardı geçtim sol şeride yamattım gazı keçi gibi gidiyor menet tam kafaya geçtim ki çalışmadan dolayı bir toprak yığıntısı çıktı karşıma ve ben ne olduğunu anlamadan yığıntıya vurdum araç bi hop yapıp yere oturdu ve ön tampon toprak yolu kazıdı resmen sesten ürktüm ama duramazdım çünkü artık ortalık toz bulutuna karışmıştı arkadan önden neyin geleceği belli değildi , yol bilgisayarıda bir ikaz vermeyince devam ettim !..

öteki türlü ön arka lastik arası uzun aracın burnu uzun ya bi rampadan inerken burnu sürtüyo yada bi rampayı düzlerken ortası yani ya ben alışamadım yada dediğim gibi aracın altı harbiden alçak !.. lastiklerede 40 hava bastım ki araç biraz kalksın diye !..

• Bende o kadar ayrıntıya takılmıyorum. Şasi no ları arabayı servise sormak için veya sigortadan seceresini çıkarmak için gerekli. 2 parçasında boya var denen arabada 5 tane hasar kaydı çıktı mesela.

quote:

@Antalya

• quote:

@noktanınsâbiti

hocam o paraya aynı kalitede başka araç olmadığı fikrinize katılıyorum. 29-30000 lira civarına modeli yüksek ve dizel bir d sınıfı araç bulmak çok zor. ancak ses konusunda beklentilerinizi yüksek tutmamanızı tavsiye ederim. 407 sahibi olanlar biraz da aracın değerinin düşmesinden korktuları için mevcut sıkıntılara göz yumabiliyorlar. eğer fikir soracaksanız bu aracı kullanmış ve satmış insanlara fikir sormak objektiflik sağlamak açısından daha isabetli olacaktır. ayrıca diğer forumlara da bakıp incelerseniz 407 konusunda hatırı sayılır miktarda sesden şikayet eden yorumları göreceksiniz. yanlış anlaşılmasın ben aracın fiyatına ve tasarımına herhangi bir yorumda bulunmuyorum. zira o fiyat aralığında bir rakibi yok. ancak ses konusunda kendim bindiğim tertemiz aracın her tarafından ses geldiğini gördüm. ankaradaki yetkili servise gittiğimizde "bunlar böyle yapacak bir şey yok" cevabını almıştık. zira peugeotlarda ses standartmış. yeni çıkan bipperlarda bile çok ses var yağlayıp gönderiyoruz demişlerdi. ama araç iyi ona diyecek sözüm yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: plateau

biraz sabrederseniz 46000km'deki sigara içilmemiş aracımı şubat-mart gibi satacağım407 tahminimden çok iyi çıktı...parasının hakkını da sonuna kadar veren bir araç,kesinlikle öneririm...

Teklif için saolun, aslında çok acelem yok, ikinci araba olarak alıcam, şu an arabam var zaten fakat tek arabaya güvenip 2-3 ay beklemek biraz riskli, yarın birgün bi tanıdığınıza satarsanız bahar geldiği için fiyatlar yükselmeye başlıycak ve ben arabasız kalabilirim

Bu arada Pejo servisleri ekspertiz yapıyolarmış, 100 TL+KDV karşılığında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antalya

Bende o kadar ayrıntıya takılmıyorum. Şasi no ları arabayı servise sormak için veya sigortadan seceresini çıkarmak için gerekli. 2 parçasında boya var denen arabada 5 tane hasar kaydı çıktı mesela.

quote:

@Antalya

Haklısınız, forumda pert araçları sağlam diye alan talihsiz arkadaşları görünce, insan temkinli olmak zorunda kalıyor.
    Turkcell'den sorgulama dışında sigortadan sorgulatabiliyoruz sanırım
    Peki başka sorgulatacağımız bi kurum falan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lazminator

...
    öteki türlü ön arka lastik arası uzun aracın burnu uzun ya bi rampadan inerken burnu sürtüyo yada bi rampayı düzlerken ortası yani ya ben alışamadım yada dediğim gibi aracın altı harbiden alçak !.. lastiklerede 40 hava bastım ki araç biraz kalksın diye !..

burun biraz uzun ve altı birazda yere yakın bu sebeple kasislere çukurlara eğimlere vs girerken yapabiliyorsanız çapraz girmenizi yada temkinli oranda hız düşürerek girmenizi tavsiye ederim.Bu konuda tamponu sürtmüşlüğüm bile yok:)
    ben sağ sol girerdim kasislere sonra dikize bakardım millettte arkamdan aynısını yapıyor sürü psikolojisi işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirAtlı -- 9 Aralık 2010; 15:21:19 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.