Şimdi Ara

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
7
Favori
155.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PESEdit 2012 Patch 2.5.1 fix çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.
  • crack var mı?
  • Beyler bu patch le İngiltere ligi filan düzelirmi yani forması değişik olanlar normale dönermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_devrim

crack var mı?

her şey içindedir sıfır kurulmuş oyun üzerine önce 2.5 ardından 2.5.1 kurman yeterli başka hiç bir işlem yapman gerekmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

Beyler bu patch le İngiltere ligi filan düzelirmi yani forması değişik olanlar normale dönermi?

tabiki oyunun orjinalindeki takımların lisanslı ligleri isimleri ve güncell formaları bu patchde mevcut. ayrıca daha bir çok özelliği içinde barındırıyor.
  • PESEdit 2012 Patch 2.5 yeni resimler eklendi.
  • her şey iyi güzel de maça girdiğim zaman neden skorbord ları göremiyorum. (sky sports,ligtv vs.) çıkmıyor. bileniniz varsa yardım edin !
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_karizma_976

her şey iyi güzel de maça girdiğim zaman neden skorbord ları göremiyorum. (sky sports,ligtv vs.) çıkmıyor. bileniniz varsa yardım edin !

PESedit exe aç sağ üst köşede scoreboards gel.sola altta monitörün geniş ekransa 16:9 kare ekransa 4:3 seçeneklerinden birini seçip sağ altaa next next deyip ana ekrandaki resime tıklayıp istediğin scorboard seçebilirsin. kolay gelsin.
  • çok sağol usta.
  • PESEdit 2012 Patch 2.6 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.
  • PESEdit 2012 Patch 2.6 torrent link ilk mesaja eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

PESEdit 2012 Patch 2.6 torrent link ilk mesaja eklendi.

eyv
    süper bir patchmiş neden daha önce görmedim hayret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Tek Link

http://www.filejungle.com/f/DdpMKE

tek link ilk mesaja eklendi.
  • selam beyler. ben kuruyorum oyunu denildiği gibi (Pes'in ilk kurulumu Pes2012-GERMAN bendeki) neyse herşeyi yapıyorum ilk sayfada anlatılan, oyuna da giriyorum Pesedit üzerinden ama exhibition ya da dostluk maçı mı yazıyor türkçesinde ne yazıyor bilmiyorum şu en başta(en solda) olan kısımdan oyuna girmeye çalışırken oyun ya kolların göründüğü yerde donuyor ya da oraya geçmeden evvel (oyun planı yapma kısmına geçmiyor hiçbir şekilde). Aynı şekilde community (topluluk) modunda da donuyor katılımcıları ekleyip 1v1 maç'a tıklayınca.Ancak Şampiyonlar ligi modundan girdiğim zaman o modda bir sorun olmuyor maça giriyorum ve oynayabiliyorum. Ha bir de maç içinde spiker susuyor. Sizin verdiğiniz linklerde ingilizce spiker yok benm kendi indirdiğim vardı bi tane o da çalışıyordu önceden. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden cevap yazanlar için tşk ederim. İyi akşamlar.
  • çok güzel olmuş cidden tek eksiği Türkiye Liginin paketin içinde olmayışı.
  • arkadaslar, pesedit yamasinda oyuncu gucleri orjinal mi yoksa degistirilmis mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

arkadaslar, pesedit yamasinda oyuncu gucleri orjinal mi yoksa degistirilmis mi?

ufak tefek değişiklikler var ama oyunun orjinalini ve oynanabirliğini etkileyecek bariz değişiklikler yok.
  • deta53;bana 1.3 resmi güncellemesi ve son resmi transfer yamasına uygun orjinal lisans yaması bulur musun.Oyuncuların güçleri,oyun içi oynanış tarzına kesinlikle dokunulmamış olmalı.Mesela bu son patchi ben kurdum ama burada bunu yapan kafasına göre oyuncuların güçleriyle,takımların taktikleriyle,oyunun yapay zekasıyla oynamışçBenim istediğim tek şey oyuna resmi güncellemeler yapıldıktan sonra bunlara uygun resmi lisansın gelmesi.Yani sadece isimlerini değişse yeter.Açıkçası ben anlamıyorum.Bu patchleri yapanlar en eazından 2 tane sunum sunsa.Biri patchi yapanın kendi ayarları olsun diğeri ise resmi patchlerdeki güncellemelere dokunulmadan hazırlanan orjinal takım ismi ve formalarından oluşan bir patch olsun.Bence çok zor bişey değil bu.Birçok pes kullanıcısı oyunun yapay zekası yada futbolcu güçleriyle oynanmasını istemiyor.Hepimizin genel olarak istediği şey oyunun orginaline dokunulmadan sadece lisanslı hale getiren bir yama oluşturulması.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.