Şimdi Ara

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
7
Favori
155.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PESEdit 2012 Patch 2.0 Çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

PESEdit.com 2012 Patch 2.0 Çıktı - Tek Link

http://www.wupload.com/file/753656481/PESEdit.com.2012.Patch.2.0.rar

tek indirme linki ilk mesaja eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Yama için teşekkürler, oyun nispeten ilk haline göre daha iyi oldu. Ama hala aşamadığı sorunlar var Pes'in. Örneğin; en ufak dokunmada faul olması :)

Bilen bir arkadaşa soruyorum. deta53 biliyordur tahminimce... PES 2011'deki .bin uzantılı face ve hair dosyalarını kitserver'a aynı şekilde attım. GDB klasörünün içinde tüm dosyaları aynı şekilde ayarladım. Tabi örnek olarak tek futbolcu kullandım, olacak mı diye. Yemedi. Eski oyundaki .bin uzantılı face dosyalarını yenisine aktaramaz mıyız acaba ?

pes 11 face ve hair dosyaları gibi bir çok dosya pes 12 ile uyumlu değil malesef.pes 2011 için yapılan çok güzel yamalar var. stad ,tezahurat vs. uyumlu hale getirilebilirmi şu anda böyle bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murd3R

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

PESEdit.com 2012 Patch 2.0 Çıktı - Tek Link

http://www.wupload.com/file/753656481/PESEdit.com.2012.Patch.2.0.rar

Eyw. Kayıtlı master lige sorun yaşatır mı ??

master lig save dosyasını yedekle. belgelerim konami klasörünü, oyunun kurulduğu bölümdeki PESEDIT , kitserver, PESEDİT.exe dosyalarını sil ve PESedit 2.0 patchi kur. master lig save dosyasını belgelerim konami klasörünün içine at. bir sorun olursa aynı işlemleri tekrar yapıp PESedit 1.2 kur tekrar oyununa devam edebilirsin.

• PESEdit 2012 Patch 2.0.1 fix çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

PESEdit 2012 Patch 2.0.1 fix çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.

bu fix ne oluyor tam olarak ve nasıl kuruluyor tam olarak acıklarsan sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: colovic90

quote:

patch te varolan bazı hataları veya eksiklikleri gidiren yamadır. aynı şekilde kuruluyor. patch + fix ikisinide installer.exe kurulum dosyası içeriyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: colovic90

quote:

patch te varolan bazı hataları veya eksiklikleri gidiren yamadır. aynı şekilde kuruluyor. patch + fix ikisinide installer.exe kurulum dosyası içeriyor.

Hocam, bu fix patchi yaptıktan sonra kayıtlı BAL oyunum etkileniyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

quote:

Orijinalden alıntı: The forgetten sands

quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Arkadaşlar son dlc dosyası ile bu yama uyumlumu acaba ?

uyumlu

Yükledikten sonra klüp logolarınıon bazıları var bazıları yok

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012

olanlarda zaten yanlıs norveç bayragını norwich city e şili bayrağını chealsea bayrağı olmuş

• 2.0 ı yükledikten sonra oyun kurulu değil hatası alıyorum :S Varmı bunun çözümünü bilen
  • Direk 2.0 kurulabiliyor mu yoksa daha önceki patchleri kurmak mı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceans21

Direk 2.0 kurulabiliyor mu yoksa daha önceki patchleri kurmak mı gerekiyor?

daha öncekileri kurmana gerek yok. 2.0 ve 2.0.1 fix kurman yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 25 Ekim 2011; 17:27:23 >
  • quote:

quote:

Direk 2.0 kurulabiliyor mu yoksa daha önceki patchleri kurmak mı gerekiyor?

daha öncekileri kurmana gerek yok. 2.0 ve 2.0.1 fix kurman yeterli.

Ben hepsini düzgün şekilde kuruyorum fakat pesedit.exe'ye tıkladığımda Uygulama düzgün olarak başlayamadı vsvs hatası alıyorum.
  • once sıfır kurulmuş oyuna konami 1.01 resmi patchi ve c.rakini yap. ardından PESedit 2.0 ve 2.0.1 fix kur. anlatımı ilk mesajda mevcut. bir sorun olmaz.
  • PESEdit 2012 Patch 2.0.1 fix

Linki ölmüş. Lütfen tekrar upload edilebilir mi?
  • Google'dan buldum. Benim gibi arayan olmasın diye ekledim linkleri aşağıya...

Wupload
    Filesonic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcake± -- 28 Ekim 2011; 13:54:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

PESEdit 2012 Patch 2.0.1 fix

Linki ölmüş. Lütfen tekrar upload edilebilir mi?

link yenilendi alternatifler eklendi.
  • quote:

once sıfır kurulmuş oyuna konami 1.01 resmi patchi ve c.rakini yap. ardından PESedit 2.0 ve 2.0.1 fix kur. anlatımı ilk mesajda mevcut. bir sorun olmaz.

aynen dediğin gibi yapıyorum en son işte attach detach'den sonra pesedit.exe'ye tıklıyorum uygulama düzgün olarak başlayamadı vsvs hatası alıyorum. Oyun repack bunun yüzünden mi acaba?
  • quote:

quote:

once sıfır kurulmuş oyuna konami 1.01 resmi patchi ve c.rakini yap. ardından PESedit 2.0 ve 2.0.1 fix kur. anlatımı ilk mesajda mevcut. bir sorun olmaz.

aynen dediğin gibi yapıyorum en son işte attach detach'den sonra pesedit.exe'ye tıklıyorum uygulama düzgün olarak başlayamadı vsvs hatası alıyorum. Oyun repack bunun yüzünden mi acaba?

evt repack versiyon olduğundan dolayı bu hatayı alıyorsundur.oyunun full versiyonuna uygularsan sorun olmaz.
  • konami 1.01 resmi patchi yükleyemiyorum.
     PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.