Şimdi Ara

PES 6 MI PES 2009 MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
5.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pes 2008 hayalkırıklığından sonra pes 2009 gayet iyi geldi. Bu arada oyuncuların koşularında sizce bariz bir iyileşme var mı 2009'da? Pes 6daki gibi gerçekçi mi koşuları? Bana sanki tam olarak gelmedi. Yada bana mı öyle geldi bilemiyorum

Ama yine de tercihim Pes 2009. Beklediğim gibiydi. Bir de yamalarda full sürümünü oynadıktan sonra efsane olacak gibi. :)

• Demosu yeni çıkmış daha orta vadede oynanmamış sürekliliği belli olmayan bir pes 2009 la efsane pes 6 yı karşılaştırmak için biraz erken...

• quote:

Orjinalden alıntı: ReaLKraL

Demosu yeni çıkmış daha orta vadede oynanmamış sürekliliği belli olmayan bir pes 2009 la efsane pes 6 yı karşılaştırmak için biraz erken...

Evet, Pes 6; Pc'deki futbol oyunları içierisindeki ve serinin en baba oyunuydu. Efsane olarak umarım 2009 bu bayrağı devralır zira 3 senedir nerdeyse pes 6 oynuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

quote:

Orjinalden alıntı: ReaLKraL

Demosu yeni çıkmış daha orta vadede oynanmamış sürekliliği belli olmayan bir pes 2009 la efsane pes 6 yı karşılaştırmak için biraz erken...

Evet, Pes 6; Pc'deki futbol oyunları içierisindeki ve serinin en baba oyunuydu. Efsane olarak umarım 2009 bu bayrağı devralır zira 3 senedir nerdeyse pes 6 oynuyorum

Umalım öyle olur kadro güncellemekten bıktık

• Yok arkadaş. Pes 6 şimdi oynadım daha bir iyi gözüktü gözüme. :)) Valla anlamadım, Pes 6 nın büyüsü mü var yoksa gerçekten de daha mı iyi henüz çözemedim. Oynanabililirlik ve top fiziği ve oyuncu koşuları vs daha bir iyi geldi gözüme. Pes 2009un full sürümü çıksın bir hele bakalım fikrimiz değişecek mi..
  • elbette 2009.
  • destur oyun bir çıksın da ondan sonra karşılaştırırız.
  • pes 6 yı bu kadar abartmaya gerek yok bence. herşeyde karşılaştırılmada kıstas alınacank bir durum yok. pes 2008 mi 2009 mu demek daha mantıklı.üzerine gelmiş bir oyun. neler verebilmiş getirebilmiş yenilikleri nelerdir beklentileri karşılamış mı vs vs diyerekten oyun karşılaştırmak daha profösyonelce
  • Pes 6' nın bu kadar sevilmesinin nedeni sistemleri kasmadan rahat oynamasıdır bana göre. 2008 de çok zevkli 6 da zevkliydi. Ancak bu 09 bambaşka bir oyun gibi. Daha zor ve daha hırslandırıcı.
  • pes 6 da top kapma kaptırma olaylarına çok sinir oluyodum çok adi geliyodu olmucak şekilde topu kapabilir yada kaptırabilirsiniz.2008 de bu durum daha iyileştirilmiş daha mantıklı fizik işlenmiş hareketlere.ama pes6daki top fiziğine dicek hiç bişe yok.2008 de balona döner gibi fifadaki gibi sanki..öle hissettiriyor.bilmem siz ne düşünrüsünüz bu konuda
  • pes 09 demoyu oynamadım daha ama pes6 bana göre suana kadar cıkmıs olan peslerin icinde en iyi olanı

NOT: DAHA PES 09 U OYNAMADIM! onuda oynayınca daha saglıklı yorum yaparım
  • Pes6 daha iyi bence bu demoya göre full sürümü çıkınca karşılaştırmak daha doğru olur...
  • gereksiz bir konu bence
  • Pes 6 bana göre 2008 den daha iyi değil. adamların hareketleri, grafikler, fizik motorları, geometriler, vs vs ama 2009 la 2008 arasında büyük bi fark yok yani 2009 u sevenler aslında 2008 i de sevmiş olurlar

Not: Pes 2009 bana göre gelmiş geşmiş en iyi futbol oyunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet mundar

Pes 6 bana göre 2008 den daha iyi değil. adamların hareketleri, grafikler, fizik motorları, geometriler, vs vs ama 2009 la 2008 arasında büyük bi fark yok yani 2009 u sevenler aslında 2008 i de sevmiş olurlar

Bu konuda uzun zamandır okuduğum, düşüncelerime en çok aykırı düşen yorum.

Pes 2008'in Pes 2009 ile alakası yoktur. Futbol oyunlarının yüz karasıdır resmen. Pes 2008 faciasını Vista faciasına benzetiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: QuanoM

quote:

Orjinalden alıntı: ahmet mundar

Pes 6 bana göre 2008 den daha iyi değil. adamların hareketleri, grafikler, fizik motorları, geometriler, vs vs ama 2009 la 2008 arasında büyük bi fark yok yani 2009 u sevenler aslında 2008 i de sevmiş olurlar

Bu konuda uzun zamandır okuduğum, düşüncelerime en çok aykırı düşen yorum.

Pes 2008'in Pes 2009 ile alakası yoktur. Futbol oyunlarının yüz karasıdır resmen. Pes 2008 faciasını Vista faciasına benzetiyorum.

kararınıza saygı duyuyorum eee ne demişler zevkler ve renkler tartışılmaz

• YAW PES 6 DA PRES TUSUNA BASIP RAKIBIN UZERINE GIDINCE TOPU HEMEN ALIYODUK HEMDE TOPU HIC SEKTIRMEDEN AYAGIMIZDAN ACMADAN ALIYODUK AYRICA COK HIZLI BI OYUNDU GERCEK HAYATTAKI FUTBOLLA KIYASLANMAYACAK DERECEDE HIZLI KOSUYODU FUTBOLCULAR

PES 2008 BU SORUNU KISMEN COZDU SADECE BELLI ADAMLAR HIZLIYDI
    AMA PES 2009 DA HEMEN HERKES AYNI DERECEDE KOSUYO

MESELA MESSIYLE SAGDAN ILERLERKEN PARK JI SUNG YANIMA YANASTI VE 10 METRE SONRA BI OMUZ DARBESIYLE TOPU KAPTI

AYRICA KANATTAN GIDINCE ESKI OYUNLARDA RAKIP BIZI HIC RAHATSIZ ETMIYDU BIZDE GUZELCE ORTA KESIYODUK

AMA PES 2009 DA ADAMLAR NEREYE GIDIYOSUN DUR DIYOLAR HEMEN KOSUYOLUNU KAPATIYOLAR AYAGINA KAYIP YA TACA ATIYOLAR TOPU YADA TEREYAGINDAN KIL CEKER GIBI ALIOLAR BENCE BU COK OLUMLU BI HAREKET OLMUS

VE EN GUZELI ARAPASLAR PES 2008 DE BERBATTI BU OYUNDA BAYAGI BI DUZELTMISLER AYNI PES 6 DAKI GIBI OLMUS
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanbay

YAW PES 6 DA PRES TUSUNA BASIP RAKIBIN UZERINE GIDINCE TOPU HEMEN ALIYODUK HEMDE TOPU HIC SEKTIRMEDEN AYAGIMIZDAN ACMADAN ALIYODUK AYRICA COK HIZLI BI OYUNDU GERCEK HAYATTAKI FUTBOLLA KIYASLANMAYACAK DERECEDE HIZLI KOSUYODU FUTBOLCULAR

MESELA MESSIYLE SAGDAN ILERLERKEN PARK JI SUNG YANIMA YANASTI VE 10 METRE SONRA BI OMUZ DARBESIYLE TOPU KAPTI

AYRICA KANATTAN GIDINCE ESKI OYUNLARDA RAKIP BIZI HIC RAHATSIZ ETMIYDU BIZDE GUZELCE ORTA KESIYODUK

AMA PES 2009 DA ADAMLAR NEREYE GIDIYOSUN DUR DIYOLAR HEMEN KOSUYOLUNU KAPATIYOLAR AYAGINA KAYIP YA TACA ATIYOLAR TOPU YADA TEREYAGINDAN KIL CEKER GIBI ALIOLAR BENCE BU COK OLUMLU BI HAREKET OLMUS

VE EN GUZELI ARAPASLAR PES 2008 DE BERBATTI BU OYUNDA BAYAGI BI DUZELTMISLER AYNI PES 6 DAKI GIBI OLMUS

2009'da diğer oyuncular insansa messi ve c.ronaldo insan değil bence

• Bence Pes6 çünkü Pes 2009 da kaleci hataları ve oyun içinde bazı buglar var tabiki daha bu demo Full sürüm çıkınca herşey belli olur. Ama yinede Pes 6 yı geçeceğini sanmıyorum belki pes2010 daha iyi olur pes6 dan..
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanbay

YAW PES 6 DA PRES TUSUNA BASIP RAKIBIN UZERINE GIDINCE TOPU HEMEN ALIYODUK HEMDE TOPU HIC SEKTIRMEDEN AYAGIMIZDAN ACMADAN ALIYODUK AYRICA COK HIZLI BI OYUNDU GERCEK HAYATTAKI FUTBOLLA KIYASLANMAYACAK DERECEDE HIZLI KOSUYODU FUTBOLCULAR

diyosun ya messiyle park yanyana geldi 10 metre varken topsuz koşu ile toplu koşu bir olmaz gerçek hayattada bu böyledir peste boşuna yok o top sürme özellikleri dribble speed ve accellerate ten bahsediyorum.acc... yada speed tam hatırlamıyorum ama 2sinden biri ne kadar iyi olursa toplu koşuyla topsuz koşu birbirine yakın oluo mesela parkın top speed ve acc si 80 küsür olsunm..messi de dribble acc.. yada speed 80 küsür olsun park yetişir bide yetişince tutma çekme olayları var ki adamı zaten biraz olsun yavaşlatıyor..yani biraz normal kaşılamak lazım.bide oyun yani sonuçta gelişir güzelleşir yıllar içinde

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.