Şimdi Ara

PES 6 MI PES 2009 MU? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
5.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pes9 bugün kurdum oynadım fena diil aslında....pes 2008 den çok iyi oldugu kesin ama pes 6 ile kıyaslamak için daha erken....pes 6 nın yeri bambaşka bir türlü silemedik pcden eger pes 9 da pes 2008 gibiyse pes 6 uzun yıllar daha devam eder
  • pes 6 efsane oyun gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu ama pes 09 da öktü olmamış 08 den iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

pes 6 efsane oyun gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu ama pes 09 da öktü olmamış 08 den iyi

Aynen katiliyorum ,Pro Evo 6 yi hic bir Futbol oyununa degismem ,ama allahtan 09 ,08 den kat kat iyi olmus..
  • Benim için pes 6 hep en iyi olarak kalacak
  • herkesin görüşüne saygı duyuyorum fakat pes 6 ile pes 2008'i karşılaştırmak bile bana zor geliyor. pes 2008 çıkmış en iyi futbol oyunuydu bana göre. 2009'u henüz görmedim.
  • 2008 hayal kırıklığımı pes08 en iyi oyundu bence.
  • Pes 6 nın daima yeri ayrıdır, 09 da yabana atılacak cinsten değil.
  • PES2009
  • Herşeyin yenisi daha iyidir
  • 2,5 yıldır pes 6 oynuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

Pes 2008 hayalkırıklığından sonra pes 2009 gayet iyi geldi. Bu arada oyuncuların koşularında sizce bariz bir iyileşme var mı 2009'da? Pes 6daki gibi gerçekçi mi koşuları? Bana sanki tam olarak gelmedi. Yada bana mı öyle geldi bilemiyorum

Ama yine de tercihim Pes 2009. Beklediğim gibiydi. Bir de yamalarda full sürümünü oynadıktan sonra efsane olacak gibi. :)

güldürmeyin allah askina pes 2009 ile pes 6 kadar iğrenç oyun yoktur pes 2008 su an pesin yaptiği en iyi oyundur pes 6 daki kosulara gercek gibimi diyosun ya adamlar altına iisemis gibi kosuyor ve cok robotsu pes 2008 de daha gercekci kosuyordu adamlar

• quote:

Orjinalden alıntı: LeanBack

quote:

Pes 2008 hayalkırıklığından sonra pes 2009 gayet iyi geldi. Bu arada oyuncuların koşularında sizce bariz bir iyileşme var mı 2009'da? Pes 6daki gibi gerçekçi mi koşuları? Bana sanki tam olarak gelmedi. Yada bana mı öyle geldi bilemiyorum

Ama yine de tercihim Pes 2009. Beklediğim gibiydi. Bir de yamalarda full sürümünü oynadıktan sonra efsane olacak gibi. :)

güldürmeyin allah askina pes 2009 ile pes 6 kadar iğrenç oyun yoktur pes 2008 su an pesin yaptiği en iyi oyundur pes 6 daki kosulara gercek gibimi diyosun ya adamlar altına iisemis gibi kosuyor ve cok robotsu pes 2008 de daha gercekci kosuyordu adamlar

Hocam hiç penguen yürüyüşü gördün mü? Ona bak önce ve sonra pes 2008 i aç ve bir de o koşulara bak. :))

• quote:

Orjinalden alıntı: LeanBack

quote:

PES 6 Igrenc mi ? , Gelmis gecmis en iyi futbol oyunudur , halen binlerce kisi online oynuyor ,pes 2008 sayesinde cok fanatik kayip etti konami
    Pes 5 de PES 6 ciktiginda direkt pes5 in serverleri kapatilmisti , gecen sene 2008 geldi halen pes 6 in serverleri acik ,bilmem anlatabildim mi,genellikle bu oyunu oyniyamiyanlar sevmez bu oyunu

• pes 6 nın tadı başka
  • Pes 6 efsanedir. Pes 09 açıkçası pekte beklediğim gibi gelmedi. 1 sene daha sanırım pes 6 ya devam, grafik yok ama idare edeceğiz artık
  • Full sürüm gelsin ve yamalarla beraber bir bakalım oyuna tam olarak o zaman fikir sahibi olacağım sanırım. Ama şu anki durumda fikir değştirdim pes 6 daha önde oynanış olarak.
  • pes 2009'da kayarak top alma olayı iğrenç olmuş. problemi düzelteyim derken oyunun tadını iyice bozmuşlar. her kaymada da rakibin dengesi bozulur mu kardeşim her seferinde adam düşüyor yere. ve topu alıp ilerleyebiliyoruz. rakip de bize yaptığında dengeyi sağlamak için hiçbir seçeneğimiz yok kaderimize kurban gidiyoruz. bence oyun biraz daha odunlaşmış. demoya bakacak olursak pes6 ya devam gibi gözüküyor
  • PES 6 gibileri 2008 2009 gibilerden daha çok tutuluyor. Bende PES serisini sevdim ve oynadım.
  • PES 6 ve yanında sağlam bir yama ile rekabet edebilecek bir oyun için daha yıllar var (: Son keşfim Perfect Patch. Yüksek çözünürlük olayında aşmışlar yamada. Şu anda ne FIFA 09'da ne de PES 2009'da böyle kaliteli bir modelleme var. Zaten oyun kasmaya başladı (: Yeni ekran kartını alınca rahat ederim anca düşünün o kadar yüksek çözünürlük (:
  • bir demo için bu kadar yorum oyun tarihinde ilk defa yapılıyordur herhalde.ne tez canlı milletiz iki gram sabır gösteremeyiz.full sürüm çıkmadan bu kadar atılır tutulur övülür ya da yerilir. ne diyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.