Şimdi Ara

PES 6 MI PES 2009 MU? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
5.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pes 6 nın ve pes 2009 un kendine göre iyi yanları var.bu da kişiye göre zevk meselesine dönüşüyo.mesala grafik seven biri için 2009 daha iyi gelecektir.ama oynanabilirlik açısından bakarsak tabiki pes 6 süper.yeni çıkan oyunun en beğendiğim tarafı zor olması.oyunu en zor kısma aldığınız zaman sinir harbi başlıyo.gol atmak gerçekten zor olmuş ve bu da çok iyi.sadece pasları bi garip geldi bana.adamların bacakları dönmeden pas veriyolar gibi.bi de kendi kendine kayıyo bazı zamanlarda defans adamları.takımı sabote ediyolar bu arada pes 2009 için yama tavsiye eden varmı ? henüz yama yüklemedim ben.
  • ne pes 6 sı yaw!! aynı yerde takılı kalmış pes6 oynayanlar!! futbolcular ın haraket kabiliyeti sıfır odun gibi bana kalırsa pes6 da.. bi zamanların en sevdiğim oyunlarından biri tabiki... pes2008 ps için iyi olduğunu söleyemem,, fakat

pc için evulatıon patchi yükledikten sonra süper olmuştu!!

şimdi pes2009 oynuorum pc de,, pes6 ile nasıl kıyaslarsınız anlamıorum
  • Pes 2009
  • şimdi düşünüyorum ; bunların hepsi oyun ve amaç zevk almak güzel zaman geçirmek , grafikler sesler umrumda değil , bi pes 6 yıl koyuyorum , bi pes 2008 i bide pes 2009 , pes6 da karşımda iyi bi rakip varsa sabaha kadar kapışırım yemeğine kolasına nesine olursa çünkü oyun bana zevl veriyo hoşlanıyorum anlıyomusun ? pes 2008 i oynuyorum uzaktan cips gibi görünen bi kızın yanına gittiğimde aslında onun normal bi patates olduğu duygusunu hissediyorum içinde pes 2009u oynuyorum ikisinin ortası geliyo ama pes 2009un biraz daha zaman ihtiyacı var

• abartılıp putlaştırıldı iyice pes 6.görün pes 2010 çıkıcak o zamanda diyecekler pes 6 da pes 6 2011 de bile aynı terane belki.zıbartmanın gereği yok artık.
  • her zaman azda olsa üzerine bişeyler koyuyorlar
  • Pes 6 diyorum. 09 da güzel ayrıntılar olmasına rağmen bana pes6 tadını vermedi.
  • bence pes 2008 ne kadar futboldan biraz olsun uzaklaştırsada çok ama çok zevk veren bir versiyondu..helede aynı pc de 2 kişi kapışınca çok zevkli karşılaşmalar oluyordu...

İlk 2008 i açtığımda dedim bu ne yaw !! ama biraz şans verdim ve bana pes6nın verdiğinden daha çok zevk verdi nedeni çok basitti , şutlar !!! pes 6daki gibi kaleciler dandik goller yemiyor ve şutlar herzamankindende daha sert gidiyor , sanki ben vuruyormuşum gibi hissederek vurunca bana tamda kafamın içindeki vuruşu gösteriyordu...

İlk başlarda çalımlara uyuz olmuştum dedim çok rahat geçiyorlar , dedim ya biraz şans verdim , bi baktım öle değilmiş olay !! defansıda çok rahat yapabiliyormuşuz ama bilene !!! sadece pres tuşuna basarak defans yapanlar zaten yenilmeye mahkum oldukları için bunun da defans stilini kavrayamayıp en kolayı olan pes 6 yı tercih ettiler çünkü karşı takımın çalım gücü zayıftı ve sadece pres tuşuna basarak adamı yakalamak çok kolaydı...ama pes 2008 bunu body balance özelliği iyi olan oyunculara bir şans olarak verdi ve defans özelliği ile birlikte rakibin yanından zıpçık gibi gelip topu almayı başarabiliyorlardı...

simdi ise pes 2009 çıktı herzamanki gibi oyunu tam bilmeyenler yine en basitini seçip pes 6 da ısrar edermiş gibi yaptılar..çünkü beceremediler !!! pes 2009 da iyileştirmeler yapıldı..pes 2008deki gibi şutlar istediğiniz gibi gitmeyebiliyor çünkü zayıf ayakla vurulan toplar başarılı olmuyor genelde buda gerçekçiliği arttırıyor..çalımlar biraz daha zor ama ters çalım yaparak yani sağ çapraza doğru giderken birden sol çapraza doğru döndüğünüzde rakibin belini kırma şansı tanımış , buda çok zevkli gerçektende

Be legend modundan hiç bahsetmeyecem çünkü anlatılmaz yaşanır :)))

Ben high modunda oynadığım için görsel olarakta şahane olan pes 2009 herşeyiyle pes serisinin son kralı oldu...zaten pesin tutmasıda bu sayede oldu...pes hersene oyun çıkarır ve bi önceki versiyonunu alt etmeyi herzaman başarır...

• pes 6 yı arkadaş güzel tarif etmis.. presle ve bitir...

2008'de de ronaldinho ile deften gelip gol atabiliyordum top playerde... saçma bence.. patir patir geçiliyordu adamlar belki buna yol açan da benim futbol izlerken de gerçekte oynarken de en çok sevdiğim olay olan ara pasların berbat oluşuydu... adamın önüne top açiliyor ama adam resmen topu izliyordu deli oluyordum...

2009 bu konuda mükemmel bence. hele ki şu legend olayi aşmiş bir şey sırf bu nedenle millet paraya kıyıp orjinalini alacak bence... çünkü bilenler bilir icanfootball gibi bug yuvası bir oyunda bile sırf oyun boyunca bir kişiyi idare etmenin zevkine varınca insan bırakamıyor.. şimdi bunu pes kalitesiyle dolu dolu serverlerde oynayacağız müthiş bir şey bence...
    pes2009 çıtayı epey yükseltti konamiyi yakacak gibi ben olsam bir kaç sene oyun felan çıkarmazdım o firmanın yöneticisi felan olsam :)

• PES 2009
  • Pes 2009 ben ve kuzenim için bir efsanedir :)
  • Pes 6 Adriano mazide yaradır.
  • ortlma 5 yılda bi oyun değişiyo bence pes 2008-2013-2017
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.