Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu öne geçip de top çevirenlerden gına geldi. 1078 puanlı bir yunan pcine karşı 1-0 öne geçtim, 2-1 e döndü maç başladı çevirmeye. Anasına avradına ne kadar varsa dümdüz gittim özelden inşallah psn banlarda oynayamam şu oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Bu öne geçip de top çevirenlerden gına geldi. 1078 puanlı bir yunan pcine karşı 1-0 öne geçtim, 2-1 e döndü maç başladı çevirmeye. Anasına avradına ne kadar varsa dümdüz gittim özelden inşallah psn banlarda oynayamam şu oyunu.
    Ben Xbox’ta oynuyorum. Böyle adamlar şimdiye kadar hiç denk gelmedi.

• Artık herkes oyuna geliyor server çökmese bari

https://www.webtekno.com/ucretsiz-efootball-pes-2020-lite-h81133.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulas10-5 -- 7 Aralık 2019; 13:28:1 >
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    İtin hasını görmek istersen, hüviyetini çıkarıp izle.

• mathematiche kullanıcısına yanıt
    Birisine Türk, Türk insanı derken hakaret mi etmiş olurum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Artık herkes oyuna geliyor server çökmese bari

https://www.webtekno.com/ucretsiz-efootball-pes-2020-lite-h81133.html
    sitedeki yorumlara baktım, pes fifadan daha çok satılıyormuş millet kafayı yemiş heralde, sadece twitch yayınlarından bile fifanın fark attığı belli olmasına rağmen bu millet niye bu kadar fanboy luk yapıyor anlamış değilim. ben bir pesçi olarak bu oyunu berbat buluyorum ve fifanın daha çok satılmasına şaşırmıyorum.

• Football Always kullanıcısına yanıt
    İnsaallaah çöker de kurtuluruz

• XrebeLLiousX kullanıcısına yanıt
    Ne zamn ve nasıl dediğine bağlı . Sen kendince söylediğini yaptığını tasvip etmediğin birine kullandın türk işte bundan bu beklenir manasında yani türklüğe alenen hakaret aşağılama manasında . Yürü git kumda mı oynuyon pesde geride top mu çeviriyon hile mi yapıyon ne yapıyorsan yap burada insanlara ve Türklüğe hakaret edenlerle işimiz olmaz

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Türk insanına hakaret edilmemiştir. Genel kimlik böyledir. Esas "Türk insanı hakaret etmiştir!". Her zaman karşılaşabileceğimiz bir şey olmuştur.

Ayrıca ben kimseye hakaret etmedim. Bana karşı sarfedilen hakaretleri reddettim ve nazikçe sahiplerine iadede bulundum. Mesajları iyi okuyun. A ah! Doğru, Türk insanının pek okuma alışkanlığı yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XrebeLLiousX -- 7 Aralık 2019; 15:17:15 >
  • XrebeLLiousX kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediğini net yaz o zaman dediğin öok başka anlaşıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: XrebeLLiousX

Türk insanına hakaret edilmemiştir. Genel kimlik böyledir. Esas "Türk insanı hakaret etmiştir!". Her zaman karşılaşabileceğimiz bir şey olmuştur.

Ayrıca ben kimseye hakaret etmedim. Bana karşı sarfedilen hakaretleri reddettim ve nazikçe sahiplerine iadede bulundum. Mesajları iyi okuyun. A ah! Doğru, Türk insanının pek okuma alışkanlığı yoktu.
    Demagoji yapma.. Senin okudugun kitap sayisinin bir kac katini okumusumdur.. sizin gibi Turk karistlarinin kullandigi sacma sapan bir argumandir o soyledigin.. Soylediginden net sekilde hakaret anlasilabiliyor.. Once sen bir okumasini ve soylediginin ne anlama geldigini ogren sayin Turk dusmani.. ne rumsun ne ermeni ne oldugun belli de soylemeye gerek yok.. Haydi turk dusmanligini al da kendi vatanin neresiyse oraya dogru bir uza..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Ne demek istediğini net yaz o zaman dediğin öok başka anlaşıldı
    Neyi farkli anlasildi ustad aleni hakarettir soyledigi.. Irkci soylemleri biz yapsak surda 1 an durmaz banlaniriz.. Turk dusmanligi olunca kimsenin umursadigi yok..
    Ben kaç kitap okudum hocam? Bizzat kendim rakamdan bihaberim. Fakat merak ediyorum :D

• quote:

Ben kaç kitap okudum hocam? Bizzat kendim rakamdan bihaberim. Fakat merak ediyorum :D
    Bos yapma.. Senin kucumsedigin Turk Milleti senin gibileri her alanda her durumda alt edecek durumdadir.. Haydi uza da Pes icin geldigimiz konuyu kirletme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmediNesaj

sitedeki yorumlara baktım, pes fifadan daha çok satılıyormuş millet kafayı yemiş heralde, sadece twitch yayınlarından bile fifanın fark attığı belli olmasına rağmen bu millet niye bu kadar fanboy luk yapıyor anlamış değilim. ben bir pesçi olarak bu oyunu berbat buluyorum ve fifanın daha çok satılmasına şaşırmıyorum.

Alıntıları Göster
    Lisans olmasa Fifa hiçbir şey...

Her iki oyun da lisanssız veya full lisans şeklinde eşit şartlarda çıksa;

*Top ağırlık hissiyatı (Top fiziği)

*Sahaya bakınca her futbolcunun aynı fizikte olmayıp orjinal durması, hareketleri ve fizikleriyle kimin kim olduğu net belli olması, (player ID)

*Oyuncu yüzleri (gerçeğe yakın tip benzerliği)

*Genel oynanıştaki ağırlık ve doluluk hissi, top kontrolleri ve şutlardaki, ikili mücadelelerdeki sertliği, yıpratıcı savunmayı hissettirmesi (gameplay)

Gibi maddelerde PES ağır basıyor, rakibinden şu senaryo (momentum) olayını örnek almasa bilek oyununa dönecek de işte adamlar coins satmaya çalışıyor, şu bedava LITE bile coins satmak için

Hakaretleriyle ve telefon numarası istemesiyle pek tabii ki alt edecektir. Tenhaya, kavgaya çağırmasıyla...

• quote:

Hakaretleriyle ve telefon numarası istemesiyle pek tabii ki alt edecektir. Tenhaya, kavgaya çağırmasıyla...
    Kavgaya cagirip telefonu istemesi bireyin sorunudur. Nedir senin derdin ki butun Turk milletine yardiriyorsun.. Azicigini biz yapsak " Fasistleeerrr " diye yirtinirsiniz.. Senin gibilerinin bu forumda isi yok.. Hangi milletin yalayicisiysan oralarda takilabilirsin..Engelleniyorsun gereksiz herif... Haydi isine klavyede delikanliliklarina devam...
    Klavye delikanlısı sensin. Şurada sen bile efendi efendi mesaj yazamıyorsun. Söylediklerimin sağlaması gibisin.

• 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.