Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben xbox’ta oynuyorum.
    Ama rakip bulamıyor maalesef. Gelse ne fayda. Saçmalık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütün kanı bozuk yavşaklar matchday de toplanmış. Gelde psn den küfür etme. Öne geçiyorum ben pas çevirmiyorum ama kanı bozuk 2 1 öne geçince pas çeviriyor. Abi bu PES oyuncu grubunun kalitesi leşş. Böyle bir gerizekalı topluluk olamaz.

En adi insalar bu oyuna toplanmış. Pas çevirip aldigin puanları görünüze sokun. Bu kisilerin çocuklukları çok kötü geçmiş belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 6 Aralık 2019; 21:54:43 >
  • Bağlantı seviyesi 3 olabilir.Onun yerine seviyeyi sınırsız yapın.Hem yabancı kişilerle oynarsınız daha az kanser olursunuz.
  • 4-0 ona geçtim ikinci yarı maç 4-4 bitti benim takımı geriye almama rağmen hep defansta bir adamla yakalandım buna cozum var mı

• Max_Tate kullanıcısına yanıt
    Onu nereden yapıyoruz acaba?

• Maç bulmadan önce bağlantı ayarları oluyor,oradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Tate -- 6 Aralık 2019; 22:4:41 >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Iki gun once aynisi bana oldu yazmistim buraya ve oda 200 kusur puanli birisiydi.bir anda cat diye baglantim gitti ve 20 puanim buhar olmustu.benim modemden kaynakli saniyordum ben.hile mi acaba bu

Hiç sınırlama yok ki. Yine de bulmuyor. 1 saat oldu bir kişi bulmadı. Çok ilginç.

• suÇ kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=_mhfIrbzgo8&feature=youtu.be

Haha böyle bir şey olsa gerek 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolverine35.5 -- 6 Aralık 2019; 22:8:25 >
  • Online'da sıkıntı olabilir o zaman,xbox ağ ayarlarında tüm hizmetler kullanılıyor yazısı çıkıyor mu?
    Bi baştan başlatayım bakayım.

• Fifa yi denedim full sürümü aldim indirimde böyle berbat oyun olamaz adamlar koşuyor mu koşmuyor mu belli degil bu fufa yi varya fut icin oynuyorlar baska birsey degil
    Pes online düzeltsin myclub fut gibi yapsın taktiği serbest biraksin pes kat kat fazla satar ama bunlarda beyin yok
    Baksana kadrolar full oldu bile al sat gelmedi Ronaldo messi neymar üst düzeyde olan oyunculara erken ulasma zor olmalı konami elinde iyi bir oyun var icerik online alt yapıyi düzelt ezer gecersin lisans almakla uğraşma fut gibi yap myclub

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 6 Aralık 2019; 22:24:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Dinamik geniş : yükseklik ve yakınlık 0
    Cok teşekkürler aynısı oldu

• Düzeldi gibi şimdi baştan başlatınca kardeş

• https://www.youtube.com/watch?v=1uX2Cj6MVDc&feature=youtu.be

• Ulan oyun seri yaparken momentumla yenemiyosa bağlantını koparıp yine serini bozmasını biliyor :) Durduk yere bağlantım koptu Konami sunucusundan, 16 puan havaya gitti. 5 maçlık seri yaparsam, hepsi 2'şer puanlık olsa bile 18 puan geri alabiliyorum :) İnternetimde hiçbir sorun yok, yağ gibi halbuki :) Ulan çük kafalı Japon askerleri, ne komiksiniz ya :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 6 Aralık 2019; 23:9:43 >
  • Yok abi yok takım on numara hoca on numara takım ruhu 99 ama yok sahadaki oyunculara hükmedemiyorum kontrol dışı hareketler yapıyor 3-0 öndeyim rakip itekleye itekleye ona buna çarpa çarpa 3-2 yaptı 90+3 korner kazandı benim stoper topu ters yöne basmama rağmen penaltı noktasına indirdi rakip vurdu gol 3-3 golün santrası oldu maç bitti 870 den 770 e kadar düştüm son 8 maçta 4 beraberlik 3 mağlubiyet 1 galibiyet :)) ve en komiğide benden 3 puan düştü. bakalım sonu nereye varacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mdoqan18 -- 6 Aralık 2019; 23:13:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Iki gun once aynisi bana oldu yazmistim buraya ve oda 200 kusur puanli birisiydi.bir anda cat diye baglantim gitti ve 20 puanim buhar olmustu.benim modemden kaynakli saniyordum ben.hile mi acaba bu
    Başka bir ihtimal olduğunu sanmıyorum. 90 + 3 te direk koptu, ana menüye döndüm baktım ki net gitmiş. 216 puanı var, A nezaket. Kesin kendi veya bir arkadaşına puan kasıyor, kolpa hesap yani. Bu oyunu lisanslı alıpta kimse 216 puanda kalmaz, adamın kolsuz olması lazım. Son dakka kopardı neti. Yoksa nette bişi yoktu yani dakkaya kadar. Hilenin boku çıkmış iyice.

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Ulan oyun seri yaparken momentumla yenemiyosa bağlantını koparıp yine serini bozmasını biliyor :) Durduk yere bağlantım koptu Konami sunucusundan, 16 puan havaya gitti. 5 maçlık seri yaparsam, hepsi 2'şer puanlık olsa bile 18 puan geri alabiliyorum :) İnternetimde hiçbir sorun yok, yağ gibi halbuki :) Ulan çük kafalı Japon askerleri, ne komiksiniz ya :D
    Saat 21.41 gibi mi oldu bu gece? Beni de durup.dururken attı ama 90 + 3 te, adamıb puanı nezaketi düşük diye ddos a bağladım ben. Belki de konaminin bk yemesi belli olmaz.

• 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.