Yüzbaşı
22 Şubat 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 153 (Bu ay: 1)
Gönderileri

''seni unutamam, yüreğim çok acıyor'' dediğiniz ama sonradan unuttuğunuz, hissizleştiğiniz ne tür hikayeleriniz var? kaç yıl sevdiniz, neden ayrıldı yolunuz?

Selamlar. Müzikte oldukça yeniyim. Çalışkan bir öğrenci olmak ve kendimi geliştirmek istiyorum. Studio One 6 Artisti daw yazılımını öğreneceğim. Fakat aklımı kurcalayan bir şey var, depolama problemi. Daw'ın hızlı çalışması için ana sürücüde olmasını düşünüyorum ama plugin'ler bir süre sonra çok fazla yer kaplayacak duruma gelebilirse diye baştan önlemimi almak istiyorum.


sorum şudur:


Daw, hızlı çalışması için ana sürücüdeyken, pluginler'im harici harddiskimde bulunabilir mi? bu şekilde çalışır mı?

ya da hepsi birden harici harddiskte çalıştırılabilir mi?

Hayat bir süre önce benim için varolan anlamını yitirdi. Dayandım, sabrettim ve neleri değiştirebileceğimi görmeye çalıştım. Sonra da şöyle dedim: "Değiştirdikten sonra ne yapacağım?"
En sevdiğim şeylerden artık lezzet alamıyorum. Sadece yemek yiyorum. Her şeyi berbat ettim. Aslında önceden akıllı olsam, birçok şeyi tam tersiyle yaşardım. Biliyorum ki mutlu da olurdum ama bugün asla dönüşü olmayan bir yola kendi cahilliğimle ve korkaklığımla geldim. Bugün de bu hayatı terk edip, sonradan gelecek "olası" -ve varolduğundan asla emin olamadığım- acılara daha çabuk gideceğim.
Nasıl ölebilirim sorusunda internette araştırmalar yaparken, bazen bunun ürkütücü olduğunu düşünüyorum. Korkuyorum ama bu o anda bitecek. Bunu da biliyorum.
Yani yaşasam ne olacak, ölsem ne, bilmiyorum. Bildiğim bir şey, bana bunca zarar verenlerin kendi kendilerine "Biz ne yaptık!" sorusunu soracağıdır. Ben de bugünden onlara "Siz neler yapmadınız, neler..." diyorum. Bu üç noktada, üç noktanın bile kaldıramayacağı kadar çok şey, çok acı ve çok gözyaşı var. Keşke böyle olmasaydı ama işte böyle oldu.

Merhaba,


Ya hu internette bir inceleme furyasına yakalandım. Aşama aşama, adım adım ilerledim ve gördüğüm hiçbir harfi okumayı ihmal etmedim ama gördüğüm o ki, insanlar ikili karşılaştırmalarda bir taraf şayet Apple ürünüyse hiç düşünmeden Apple'dan taraf oluyor. Ben öbür falanca tableti kullanmadım ama Apple'ın tablette rakibi yok diyorlar. Nedir ya hu bu, tabletlerin şahı mı Apple?

Satarken kıymetini kaybetmediği söyleniyor. Satmak için alsam arabaya girerdim. Anlayamıyorum, galiba şu eski Android 2.2 kitkat döneminden kopamamışlar bunlar. Eski android sanıyorlar.

Yani böyle bir yemeği pişirirken biraz dikkat edersin değil mi mis gibi kurufasulye pamuk gibi olmuş ama yanmış yanık kokusu tüm yemeğe sinmiş
Biri osursa artık herkes bana bakıyor. Adım çıktı bir kere...
Osurduğum için asla pişman değilim ama bu şekilde yargılanmak gücüme gidiyor.
Aklınızdaki soru işaretlerini öpme zamanı.
Canım ziyadesiyle sıkkın, ağlamaklı bir duygu yoğunluğu içinde çaresizce yudumluyorum.
Uygunsuz vaziyette yakalanma korkusu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 342
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.011
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 507)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.628 (Bu hafta: 11)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.