Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Finale kaydolmadıysan ondan olmuştur . seyret veya kaydol geliyo O aşamada kayıt olmalıydın. Sen m . City ile mi oynuyodun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 7 Aralık 2019; 23:49:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Sıkı top tutma ve agresiflik ve çoğu lig geldi bana da . türkiye ve çin gelmedi

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Geri sayımı beklerken karıştırdım galiba kaydolmak gerekiyormuş. Neyse sağlık olsun 😏

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wolverine35.5 kullanıcısına yanıt
    Evet 1. Ps4 basında olmayabilir veya herhangi bir nedenle çıkmak zorunda kalabilir diye kayıt olayı var. Kayıt olanlardan en üsteki oynuyo finalde. Sen m city tarafındaydı herhalde

City'i seçmiştim uzman sınıfında. 3-4 saat aralıksız puan topladık bir de 😂 ben bağlantım kötüdür diye seçmedi sanmıştım.

• Bana agresiflik ve siki top tutma gelmedi hic eminim

Sadece Sim maclarinda mi geliyor bunlar

• suÇ kullanıcısına yanıt
    3 gün oldu ekleneli denk gelmemiştir gelir illaki . Sadece sim de gelme diye bi olay yok her maçta gelebilir

He tmm son guncellemeden sonra eklendiyse sikinti yok.ben oyunun basindan beri bahsediyorsunuz sanmistim

• Merhaba iyi pazarlar herkese. Bir konu hakkında yine görüşlerinizi almak için geldim:)

Konumuz oos. Maalesef konami 3 sf li 4-3-3 vermediğinden oos li 4-3-1-2 ile oynamaya çalışıyorum ve bu oos konusu artık beni hasta edecek. Nasıl bir oos ile oynamam gerek önerilerinize ihtiyacım var.

Daha önce denediğim oos lerde neyin beni mutlu etmediğini yazayım.

Hormonlu messi : kalitesine elbet sözüm yok ancak topu ayağına aldıktan sonra hızlanması iyi değil. Yan yana verkaçları çok iyi ancak ara pasları iyi değil. Kendi hızı da çok iyi değil. Bir de orta sahada topu kontrol ettim mutlak beklemek gerekiyor messiyle hızlı hareket edemiyorum. Sf olarak benim oynayabileceğim bir oyuncu ama oos olarak değil. Elimde oos yi 100 oynayanı var mecbur onla devam ediyorum şu an.

De bruyne: müthiş pasları var. Ama top kontrolü oos İçin iyi değil. Çabuk oynamak gerektiğinde bunu yapamıyor. Ağır bir oyuncu onu da ara ara gö oynatıyorum.

Felix: 92 ye bastım hormonsuzunu. Oos de oynuyor ama çok dayanıksız. Biraz ayakta kalabilse diğer özellikleri çok iyi aslında.

Neymar : top ayağına yapışıyor resmen. Ben hemen çıkarsın hareketlensin istiyorum ve diğerlerinden de ağır.

Delle Ali: şimdi bunu deniyorum. 94 e bastım diğerlerinden biraz farklı tarzı var.

Ne aradığımı kısaca özetlemem gerekirse; hızlı pas verebilen biraz çabuk karar verebilen ve hız/hızlanması 80-85 civarı bir oyuncu arıyorum. Şöyle örnek vereyim. Matic i haftalarca dos oynattım defansif yönünden dolayı ama daha sonra fabinho geldi. Bayıldım ama hem defansı çok iyi hem gayet hızlı hem de ayağı düzgün. Herkes genelde oynuyor diye barrios a baktım özellikleri gerçekten çok iyi. Bu tarz bir öneri de olabilir. Kai havertzi de aldım ama şimdilik beklediğim şeyler onda da yok gibi.

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Aynen az önce pozisyon kaleci geldi onu da eklemişler

KL vardı zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: _CoMa_

Merhaba iyi pazarlar herkese. Bir konu hakkında yine görüşlerinizi almak için geldim:)

Konumuz oos. Maalesef konami 3 sf li 4-3-3 vermediğinden oos li 4-3-1-2 ile oynamaya çalışıyorum ve bu oos konusu artık beni hasta edecek. Nasıl bir oos ile oynamam gerek önerilerinize ihtiyacım var.

Daha önce denediğim oos lerde neyin beni mutlu etmediğini yazayım.

Hormonlu messi : kalitesine elbet sözüm yok ancak topu ayağına aldıktan sonra hızlanması iyi değil. Yan yana verkaçları çok iyi ancak ara pasları iyi değil. Kendi hızı da çok iyi değil. Bir de orta sahada topu kontrol ettim mutlak beklemek gerekiyor messiyle hızlı hareket edemiyorum. Sf olarak benim oynayabileceğim bir oyuncu ama oos olarak değil. Elimde oos yi 100 oynayanı var mecbur onla devam ediyorum şu an.

De bruyne: müthiş pasları var. Ama top kontrolü oos İçin iyi değil. Çabuk oynamak gerektiğinde bunu yapamıyor. Ağır bir oyuncu onu da ara ara gö oynatıyorum.

Felix: 92 ye bastım hormonsuzunu. Oos de oynuyor ama çok dayanıksız. Biraz ayakta kalabilse diğer özellikleri çok iyi aslında.

Neymar : top ayağına yapışıyor resmen. Ben hemen çıkarsın hareketlensin istiyorum ve diğerlerinden de ağır.

Delle Ali: şimdi bunu deniyorum. 94 e bastım diğerlerinden biraz farklı tarzı var.

Ne aradığımı kısaca özetlemem gerekirse; hızlı pas verebilen biraz çabuk karar verebilen ve hız/hızlanması 80-85 civarı bir oyuncu arıyorum. Şöyle örnek vereyim. Matic i haftalarca dos oynattım defansif yönünden dolayı ama daha sonra fabinho geldi. Bayıldım ama hem defansı çok iyi hem gayet hızlı hem de ayağı düzgün. Herkes genelde oynuyor diye barrios a baktım özellikleri gerçekten çok iyi. Bu tarz bir öneri de olabilir. Kai havertzi de aldım ama şimdilik beklediğim şeyler onda da yok gibi.
    Hocam yazdıklarının çoğuna katılıyorum 98 lik neymar 101 Lik Ronaldo yada de bruyne var ama ben g. Barbosa mbappe oos de zyech ile oynuyorum. Herşey overall değil. Pjanic form da olsada fabinho ona 10 basıyor top geçirmiyor.

• Lite cuma gelecek gibi duruyor litecılar kolay yoldan barca-juventus tan top açmasın takım kurmak için daha çok coin harcasın diye cuma yapmışlar herhalde.

• Normal kadrolarla matchdayde City ile şampiyon oldum ama ödül olarak sadece 5000 gp verdi konami çok tuhaf gerçekten.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    2000 maçta hiç gelmedi olsa gelirdi diye düşünmüştüm Önceki serilerde de yoktu

2 kere geldi 2sinde de Kaleci aldım elimdeki ajanlarla çok net hatırlıyorum. Size gelmemiş olması olmadığı anlamına gelmiyor. Pozisyonların tamamı geliyor KL-den GF’ye kadar. Elimdeki Lafont ve Areolayı KL pozisyonla aldım

• -K@- kullanıcısına yanıt
    Hersey overall degil lafi kesiinlikle cok dogru bir soz.Pes 15 den beri ayni seyleri soyluyorum zaten hep..Cok 5 para etmeyen siyah oyuncu var myclub da...ayni zamanda gumus yada sari oyunculardan da cok ise yarayanlar var...4 yada 5* takimlar da, full siyah yapmayin diyorum bu yuzden.korkmadan serpistiririn baya sari yada gumus oyuncu kadronuza👍hele canli guncelleme varken,ilk 11 yapmak daha kolay oluyor A ve B'li oyunculardan olusan.oyle 4000 kusur takim gucu yapmaya gerek yok..Myclub'in sifreleri bunlar

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Oyuna yeni eklenen sıkı top tutma agresiflik vs hiçbirin gelmezken oyuna yeni eklenen Pozisyon KL gelmesi ilginç . 2000 maçta bana gelmemiş olması benim için gelmiyor anlamına gelir . He sen bana geldi kesin diyosan inanarım . KL farkındalığı ile karıştırıyor da olabilirsin

Valla hocam ister inan ister inanma KL Siyah kutu içinde sarı harfle kesin olarak geldiğini söyleyebilirim iki kere kullandım oyunun başlarında gelmişti. Bana da sizin dediğiniz şeyler hiç gelmedi gelecek gibi de durmuyor

• 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.