Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Para verip aldık boğazımiza kadar soktular. Geçmiş olsun oynamıyorum. Kafam rahat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Benim rakip de dandirikti. Ondan önceki 3-4 eşleşmemde maç başlarken hep bağlantı kötü diye maçı başlamadan geçersiz saydı. Konami sunucusundan kaynaklanan bir durum bence. Son rakiple de maç başlarken daha saha görünmeden bağlantı koptu.

Saate bakmadım ama şu son yarım saat içerisinde oldu, 23:00 civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 6 Aralık 2019; 23:35:34 >
  • Bu nedir abi. Bu nasıl bir düzendir.

• Yahu yedigimiz gollere bak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 7 Aralık 2019; 2:51:8 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Kafasına taş atıyor sanki

• Dismoor kullanıcısına yanıt
    Sen ne saçmalıyorsun? Skora yatmak sahih futbolda da olan bir durumdur. "Yavşaklar" falan!

Karşı karşıya kaldığımız ahlâk, terbiye bu mu gerçekten?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Iki gun once aynisi bana oldu yazmistim buraya ve oda 200 kusur puanli birisiydi.bir anda cat diye baglantim gitti ve 20 puanim buhar olmustu.benim modemden kaynakli saniyordum ben.hile mi acaba bu
    Dün bana da oldu. Maç başlar başlamaz bağlantı kötüleşip koptu ve beni yenik saydı. Adamın puanı da 500. Hemen ardından test yaptım 35 çıktı hız, diğer maçta da yağ gibi aktı. Hayır oynamayı bilmiyorsun bari bırak da başkası zevk alsın. Ne diyim, boş beleş insan dolu etraf...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XrebeLLiousX kullanıcısına yanıt
    Evet dk 55 de kaleci ile kendi sahasında maç bitinceye kadar pas çevirenlere yavşak denir. Sende mi onlardansın ?

Sanki gerçek futbol oynuyorsun. Birde gelmiş savunuyorsun burada bunları. Ne elinize geçiyor kendi sahanızda pas çevirince paso ? Kupa mı veriyor size konami ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 7 Aralık 2019; 9:4:29 >
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    Ben onlardanım demedim. Bana ima ettiğiniz kavram, soy isminizin önüne gelir.

Bu bir futbol simulasyonu ve herkes istediği gibi oynar. Beceremiyorsun, golü yiyorsun ve sonra çocuk gibi ağlıyorsun.

Türküm ulan var mı ? Türk insanımıyım. Zoruna mı gitti bebe ?

Cevap veremeyince böyle ..t gibi kalırsın işte.

Ulan dk 55 de öne geçtikten sonra kendi kalemde pas yapıp birilerini yenmek için kendimi yavşak durumuna düşüreceğime senin dediğin gibi beceriksiz olayım. O yediğim golde sana gelsin. Konami avukatı.
    Anne baba karıştırma it. Ver cep telefonunu hemen. Hemen yaz buraya. O kavramı ben senin bir yerine monte edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 7 Aralık 2019; 9:52:1 >
  • Beyler sakin gerek yok böyle şeylere

• Abi 800 puan oldum beraberlikte de puan düşüyor artık 3-5

• Mdoqan18 kullanıcısına yanıt
    td değiş hemen hocam işe yarıyor
  • Neyse sonunda messi çıktı bari işe yarar adam. Hep çöp çıkıyordu.

• 4 maç yaptım, 3 beraberlik 1 mağlubiyet aldım. Puanım 800'dü 770'lere düştü berabere kaldığım maçlarda gol bile atamadım. Bu oyun çok garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: XrebeLLiousX

Bu mesaj silindi.
    Ne demek o Turk insani isteymis... Rum musun ? Ermeni mi? Oyuna ne diyeceksen de de biraz yavas gel bu milleti agzina alirken..

• Ulen oyunu bıraktım ayda yılda bir kariyer oynuyorum. Arada da girip buradaki muhabbetlere bakıyorum. Şaştım kaldım. Millet birbirine sarmış. Hakaretler havada uçuşuyor.

Bir japon kumarı için sinire strese gerek var mı? Bir sakin olun yau

• 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.