Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rembur

fifa 18 ve pes 18 global satış rakamlarına baktım, fifa 16+milyon pes 910bin satmış yapmış bu kadar fark olması normal mi ?
    http://www.vgchartz.com/ buradan baktım veri mi yanlış acaba ?
    Aynen O kadar fark var yıllardır böyle ama tabi bu bisey ifade etmiyor renault fluance çok satıyor diye çok iyidir diyemeyiz. Hangisi kimin hoşuna gidiyorsa onu alıyor 2 oyunda mükemmel değil o yüzden ben fifadan devam ediyorum indirim zamanı peste alıyorum karışık oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, yıllardır severek Pes oynayan biri olarak bu yil özellikle Türkiye liginin de olduğunu öğrendikten sonra bir heyecan oyunu on sipariş ile aldım. Ne var ki demo çıktıktan sonra oyun benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Pes 18'in kötü özelliklerinin düzeltilir daha akıcı güzel bir oyun beklerken daha da ağırlaştırılmış, hantal bir oyunla karşılaştım. Online moddaki sorunlar tam gaz devam ediyor( eleman demo da bile hile yapmaya çalışıyor ). Oyuna gerçeklik katacağı kisvesi altında bence bağlantı sorunundan dolayı oyunu daha da yavaslatmislar. Artı olarak sayabilecegim çimler güzel olmuş ve defans hataları nispeten daha az gözüküyor. Sonuc itibariyle benim açımdan Pes18'e getirebileceği bir güncelleme ile yapabileceği şeyleri yeni bir oyun diye sundukları için bu oyuna 152 TL vermeyi çok görüyorum ve oyunu almaktan vazgeçtim ön siparişi iptal ettim. Fifa'ya karşı kafamda bir duvar ancak duvarları yıkma zamanı geldi sanırım bu yıl Fifayi deneyeceğim yine Pes oynamak istersem Pes 18 var nasılsa elimde. Yine de alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

• aboo o tsl faceler ne öyle.. ilk güncellemede ayar çekilmezse isyan başlar.

• Yüzler rezalet. 2018 ile tamamen aynı. Güncelleme ile düzeltirler umarım. Bunlar böyleyse diğer takımlara geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Grimaldo'yu yapsalardı bari. Mart ayında yapsalar ne olur yapmasalar ne olur. Ayrıca 2 senedir Sane'yi şu şekilde oynuyoruz. Yine değiştirmemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 20 Ağustos 2018; 13:4:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piknikyapan

Xbox gamepassta var diye bir süredir pes 2018 oynuyorum. Oyunun düştüğü en büyük hata 2014ten sonra başladığı gerçekçi olmak için oyunu yavaşlatma formulünü sürdürmeye çalışması. Bir futbol simülasyonu olarak fifa çok daha iyi Konami bu saatten sonra gerçekçi olmak yerine arcade tarafa yönelmeli. Arcade'den kastım Shaolşn Futbolu demek değil mesela top cambazlığı yapmak daha kolaylaştırılmalı oyuncular daha hızlı koşmalı uzaktan zor şutlar atmak kolaylaşmalı bunlar yapılırsa Fifa olmaya çalışıp başaramayan bir oyun olmaktansa çok zorlanmadan kafa dağıtmak isteyen ve Fifa'da bunu bulamayan oyuncular için uğranılan adres olur. Son yıllarda artan casual oyuncu sayısı düşünülünce bana en mantıklı gelen çözüm bu.
    O dediklerini yapmak isteyenler FIFA oynuyor zaten. Şahsen ben öyle yapıyorum. FIFA'yı açıp kafa dağıtmak için, uzaktan goller atıyorum, fantastik hareketler yapıyorum. En zor seviyede bile 5-6 farkla maç kazanılabiliyor rahatlıkla. PES kesinlikle bunlardan uzak durmalı.

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    Kardeş en zor seviyede seçkinde bir maç yap koy bakalım 5 6 gol görelim nasıl atılıyormuş. muhtemelen efsanevi üstü seçkin bile açık değildir ayarlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 20 Ağustos 2018; 12:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

fb ve gs de hiç özenilmemiş belli başlı tanınmış oyuncular dışında. fb ve gs ye özenmeyen firma anadolu takımlarına hiç özenmez. konamiden umutluydum uğraşır diye ama %80 ini default face bırakmış
    Geçen sezonki takımlar aynen duruyor bütün verileriyle. İlk gün güncellemesi ile, yeni sezon takımlarını aktarırlar oyuna yüzler de yenilenmiş olur büyük ihtimalle.
  • Rekabetçi oyunlarda satış rakamı çok önemli.Açıkçası rakip bulmak için 5 dk bekleyince bir anlamı kalmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Eee o zaman burda ne isin var demoda senin gibi fifacı basmis, hic zevk vermiyolar. yardir yardir gitmeye calısmalar ilk yarı 3 tane atıp cıkıyorum pes oynayan adam hemen belli oluyor.
    Gözümü bağlasalar yenerim sizi. Bir PES’cinin gerçek FIFA’cıyı yenmesi imkansız. Her oyunda böyle.

PES’i oynayanlar FIFA’yı beceremediği için oynuyor. FIFA gerçekçi çünkü.

• Aynen dostum biz anlamıyoruz FİFA falan yenemeyiz sizi, şu demoyu da oynamayı bırakın da zevkli maçlar olsun. 3 yiyen çıkıp forumda FİFA övüyor, bizi bir rahat bırakın da kafamızı dinleyelim
  • Spotçular kutulu oyun konusunda ne diyor soran var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr Koios

Aynen dostum biz anlamıyoruz FİFA falan yenemeyiz sizi, şu demoyu da oynamayı bırakın da zevkli maçlar olsun. 3 yiyen çıkıp forumda FİFA övüyor, bizi bir rahat bırakın da kafamızı dinleyelim
    2 maçı da 4 farklı yendim. Ara-pası gol tayfa 3 fark attığı diye mutlu olmuş PES'cilere. Görende onlar FIFA'cı sanar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rembur

fifa 18 ve pes 18 global satış rakamlarına baktım, fifa 16+milyon pes 910bin satmış yapmış bu kadar fark olması normal mi ?
    http://www.vgchartz.com/ buradan baktım veri mi yanlış acaba ?
    FIFA bu kadar bütçeye rağmen kendini neredeyse hiç geliştirmiyor. PES'de geliştirmiyor ama onda en azından bütçe yok. FIFA her sene aynı oyun.

FIFA'cıyım ama 1 sene boykot edilse keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

FIFA bu kadar bütçeye rağmen kendini neredeyse hiç geliştirmiyor. PES'de geliştirmiyor ama onda en azından bütçe yok. FIFA her sene aynı oyun.

FIFA'cıyım ama 1 sene boykot edilse keşke.

Alıntıları Göster
    Eğer bu satışlar gerçek ise EA para basıyor Fifa ile

• Ankaradaki spotçumu aradım bayram tatili nedeniyle gecikebilir dedi canım sıkıldı ya

• Pes18den beri şu alakasız uyarıyı veriyor
    Nerde kötü bağlantı? Yağ gibi akarken oyun rakip bildiğin oyundan çıktı işte, maçı ne sona erdirmesi? Rakip maçı terketti hükmen kazandın desene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Henüz stokta yok amahttps://konsoloyun.com/urun/ps4-oyun-pes-2019

İstanbul-Bakırköy

• Dört gözle bekliyorum çıkmasını. Bu sene myclup oynayacağım, umarım sinir küpü olmam.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.