Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yabancı birisi paylaşıyor Türkiye değil. Cenk Tosun geçen sene daha çok benziyordu sanki bozmuşlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full surum dusmus yabancilarin eline

Fenerbahce ve galatasarayin kadrolari ve tum stadyumlari linklerden izleyebilirsiniz

https://youtu.be/ExU8xlGvkJI

https://youtu.be/DD_IPis6-RQ

https://youtu.be/V9qXZDeUuy4

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bari biri kadikoyden oynanis gosterrydi de stadi goreydik

• Brezilya milli takimi full lisansiz

• Eee o zaman burda ne isin var demoda senin gibi fifacı basmis, hic zevk vermiyolar. yardir yardir gitmeye calısmalar ilk yarı 3 tane atıp cıkıyorum pes oynayan adam hemen belli oluyor.

• Brezilya milli takımı ne alaka nasıl full lisansız çıkıyo :)) hay Allahım ya

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu açar açmaz Griezman için kasacağım. 18'de o kadar uğraşıp aldım, yanlışlıkla antrenör yapmıştım. Yanına da Salah'ı bulabilsem, hücum yönünden eksiğim kalmaz gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Federasyonla ilgili bi sıkıntı varmış oyun çıkınca düzeltilecek

• Artik su 2 firmanin exc anlasma zirvaligina bir son vermesi lazım. Hrm fahis fiyatlar veriyoruz hem de oyunu eksik oynuyoruz.

Boyle rakebet olmamali. Rekabet dedigin tuketiciye faydali olabilecek rekabet olmali. Bunlar anasini belliyor bide o kadar para ödüyoruz

• fifa 18 ve pes 18 global satış rakamlarına baktım, fifa 16+milyon pes 910bin satmış yapmış bu kadar fark olması normal mi ?
    http://www.vgchartz.com/ buradan baktım veri mi yanlış acaba ?
  • huysuzşirin kullanıcısına yanıt
    Önceki yazıda yazdığım gibi grafik ve animasyonlarda ilerleme var o kadar da olsun yani yeni oyun çıkıyor. Benim demek istediğim o yazıda yer alan ve hemen herkesin şikayet ettiği hiçbir konuda gelişme yok. Demoda bile oyun koparan var, lag var. İşin kötüsü oyunu çıkaran firmadan tık yok. Oyun oynuyorsun 80 dk öndesin adam bi şey yapıyor oyunu hükümsüz saydırıyor o kadar zaman , emek gitti.

Defans akıllanmış dediğim gibi en büyük oynanış yeniliği bu , kalan her şey aynı hakeminden defansta donan oyuncusuna yanlış ara pasına vs.

Son olarak emeğe saygı konusunda karşılıklılık esastır. Sende oyuna boncuk vermiyorsun kazanmak için emek harcadığın paranı veriyorsun karşılığını almalısın geçen sene bu adamlar defolu oyunu bize satmadı mı ? Bakınız defansta oyuncu seçimi sorunlu pes 2018 iki ay düzelmedi oyun herkes isyan etti. Hilecilere bi çözüm var mı yüzlerce video var kaç kişi yasaklandı. Adama şikayet ediyorum seni diyorsun bana adresi yolluyo buraya şikayet et yasak gelirse ilk sana haber veririm ilk sen olmayacaksın diyor vs vs

Sonuçta bu iş beğenme meselesi sen beğenmişsindir parasını verirsin alırsın, ben beğenmedim almayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BK2016

Önceki yazıda yazdığım gibi grafik ve animasyonlarda ilerleme var o kadar da olsun yani yeni oyun çıkıyor. Benim demek istediğim o yazıda yer alan ve hemen herkesin şikayet ettiği hiçbir konuda gelişme yok. Demoda bile oyun koparan var, lag var. İşin kötüsü oyunu çıkaran firmadan tık yok. Oyun oynuyorsun 80 dk öndesin adam bi şey yapıyor oyunu hükümsüz saydırıyor o kadar zaman , emek gitti.

Defans akıllanmış dediğim gibi en büyük oynanış yeniliği bu , kalan her şey aynı hakeminden defansta donan oyuncusuna yanlış ara pasına vs.

Son olarak emeğe saygı konusunda karşılıklılık esastır. Sende oyuna boncuk vermiyorsun kazanmak için emek harcadığın paranı veriyorsun karşılığını almalısın geçen sene bu adamlar defolu oyunu bize satmadı mı ? Bakınız defansta oyuncu seçimi sorunlu pes 2018 iki ay düzelmedi oyun herkes isyan etti. Hilecilere bi çözüm var mı yüzlerce video var kaç kişi yasaklandı. Adama şikayet ediyorum seni diyorsun bana adresi yolluyo buraya şikayet et yasak gelirse ilk sana haber veririm ilk sen olmayacaksın diyor vs vs

Sonuçta bu iş beğenme meselesi sen beğenmişsindir parasını verirsin alırsın, ben beğenmedim almayacağım.
    Dostum adamlar 2014 te yeni oyun motoruna geçti geçeli defolu ürün satıyorlar bizde alıyoruz

• Xbox gamepassta var diye bir süredir pes 2018 oynuyorum. Oyunun düştüğü en büyük hata 2014ten sonra başladığı gerçekçi olmak için oyunu yavaşlatma formulünü sürdürmeye çalışması. Bir futbol simülasyonu olarak fifa çok daha iyi Konami bu saatten sonra gerçekçi olmak yerine arcade tarafa yönelmeli. Arcade'den kastım Shaolşn Futbolu demek değil mesela top cambazlığı yapmak daha kolaylaştırılmalı oyuncular daha hızlı koşmalı uzaktan zor şutlar atmak kolaylaşmalı bunlar yapılırsa Fifa olmaya çalışıp başaramayan bir oyun olmaktansa çok zorlanmadan kafa dağıtmak isteyen ve Fifa'da bunu bulamayan oyuncular için uğranılan adres olur. Son yıllarda artan casual oyuncu sayısı düşünülünce bana en mantıklı gelen çözüm bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fb ve gs de hiç özenilmemiş belli başlı tanınmış oyuncular dışında. fb ve gs ye özenmeyen firma anadolu takımlarına hiç özenmez. konamiden umutluydum uğraşır diye ama %80 ini default face bırakmış
  • Neye dayanarak umut besledin Konami’ye?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Neye dayanarak umut besledin Konami’ye?
    yaptıkları oyuncu sayısı fifa ya göre az olduğundan daha çok uğraşırlardı normalde facelerde. o sebepten beklentim vardı ama hayal kırıklığı oldu
  • Güncelleme ile sene sonuna doğru bazı faceler düzeltilir ama bilemedim cenk tosun var premier lige gitmiş o bile default face

• quote:

Orijinalden alıntı: rembur

fifa 18 ve pes 18 global satış rakamlarına baktım, fifa 16+milyon pes 910bin satmış yapmış bu kadar fark olması normal mi ?
    http://www.vgchartz.com/ buradan baktım veri mi yanlış acaba ?
    Bu kadar fark varmı ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 20 Ağustos 2018; 11:25:40 >
  • Adamlar demoda bile hile yapıyor. atla099945-atla adlı kullanıcı 6-1 öndeyim dakika 80 adam bağlantı kopardı.

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.