Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demo neyse tam sürümde öyle olacaktır hiçbirşey değişmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar fifada futbolcuların özelliklerini yada potansiyellerini görebildiğimiz bir site var çoğunuz biliyorsunuzdur belki sofifa diye pes içinde böyle bir site varmı ??
  • Neden kutulu ön siparişleri GittiGidiyor ve n11 gibi sitelerde göremiyoruz. Ben uzun zamandır oyun almıyorum bimediğim bir şey mi var. Artık spot piyasa öldü mü? Bu arada ps4 versiyonu arıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    http://www.pesmaster.com/pes-2019/ 2019 verileri henüz eklenmemişhttp://pesdb.net/pes2018/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 19 Ağustos 2018; 14:31:0 >
  • Kaç tane mac yaptım online uzaktan gol atamadim bu kadar mı zor uzaktan gol atmak bu oyunda

• Şu oyun asla oyunu bilen kitle tarafından oynanmayacak.

Yeteneği olmayan, FIFA'yı beceremeyenlerin oynadığı oyun işte. Ara pası gol.
  • BK2016 B kullanıcısına yanıt
    Herkesin görüşüne saygım var ama 19yenilik yok diyorsan emeğe saygısızlık etmiş olursun .18ile arasında uçurumlar var animasyonlar tamamen farklı ince güzel dokunuşlar yapmışlar hava topları paslar taç kaleciler fileler göğüste kontrol ikili mücadeleler grafikler başlı başına değişmiş görmek isteyene 18 ile arasında fark çok eğer ki 19 demoyu oynadıkdan sonra pes 18 i açınca bır dakıka dayanamayıp kapatıyorsam bana göre bu oyun tam kıvamında olmuş demektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunda plase şut varmı
    bilen varsa anlatabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007messi

oyunda plase şut varmı
    bilen varsa anlatabilirmi
    R2 ve şuta basarsanız plase atar.
  • Bu oyunda kare ve x tuşlarının savunmadaki görevi tam olarak nedir?Tamam, x e basınca bizim oyuncumuz topu kapıyor, 2x yapınca rakibe müdahele edebiliyorsunuz ,peki şu kare tuşu ne işe yarıyor?Sadece kareye basınca takım presi oluyor ama bu seferde tüm oyuncular domino taşı gibi yerlerinden bir bir eksiliyorlar.X ve kare tuşlarını nerede kullanmalıyız,nerede kullanmamalıyız, x ve kareyi aynı anda mı kullanmalıyız?Oynanışa alışan arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 19 Ağustos 2018; 16:33:48 >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    hocam normalde kare tuşu takım arkadaşı presidir (defans yapan oyuncuya en yakın oyuncu pres yapar,hatta yardıma gelen oyuncunun imleci silik olarak yanar. yani 2 kişi basarsın topa) ama 2018'den beri bunu biraz esnetti konami, manuel savunma ön plana çıktı. kare tuşunu kullanmanı çok tavsiye etmem.
    topun arkasında kalmak ve rakibin hamlesini önceden sezmek defansın yapmanın en önemli püf noktası oldu bence.
    hoş 2018'de gelen şikayetleri dikkate almış olacak ki konami, 2019'da defans yapmak biraz daha kolay gibi görünüyor.
    aslında oyun 2018'le beraber defansif beceriyi ön plana çıkarmaya başladı. arkadaşlar sıkça şikayet ediyor(işte 2 forvet bug, santradan uzun pas bug,orta kafa bug, verkaç bug falan filan ki bence 2018'de bug yok diyebilirim) bu bahsedilen yöntemlerle yediğim gol sayısı devede kulak olucak kadar azdır. yani manuel defans yapmayı bilmiyorsan bu oyunda biraz zor kazanırsın. öyle totoma çalım atayım, yok kaleye 25 pasta gideyim dersen maç falan kazanamazsın.myclub2da 1250-1300 puan arasında seyreden ve %80 galibiyet ortalamasıyla oynayan biri olarak tek bir tavsiyede bulunabilirim. öyle langir lingir topa basan oyuncu zorlanır.o yüzden manuel defansı öğrenmeden olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lefterin_sol_ayağı -- 19 Ağustos 2018; 17:24:7 >

Lefter yeterli açıklama yapmış. Ben kare ile takım savunmasını kalemden uzakta yapıp kontrolümdeki oyuncuyla pas arası yapmaya çalışıyorum. Ceza sahasına yakında kare ile topa baskı yapmak defansın dengesini bozuyor ve defansın o kısmında açık oluyor. Doğal olarak ara pas ve gol. Tabi taktiğin de önemi var oynayışta. Kalabalık ortasaha işini kolaylaştırır belki.

• Manuel defansı ,rakibi R1 ile takip edip uygun yerde x ile topu kapmayı belki farkında olmadan yapıyorumdur ama öyle manuel defans yapayım diye bir kaygım yok.2018 de dikkatimi çeken ve kare ve x ve R1 e aynı anda basarak yaptığımız takım pressinin ,defansın aniden yerini kaybetmesine ve yol açması ve defansta büyük açıklar meydana getirmesiydi.Bu yüzden Pes 2018 , diğer peslerden farklı olarak sadece R1 ve x tuşlarının defansta çokca kullanıldığı bir oyun oldu.

Pes 2019 da da sanki kare tuşu veya kare x ve R1 tuşlarına aynı anda basılı tutmak özellikle offline maçlarda ve super star zorluğunda hiçbir işe yaramıyor.Kareye bastığımda yapay zeka ,defansın boş bölümlerine hemen pas atıyor.

Cevabın için sağ ol ama bence kare tuşunu çok ustaca kullanan ve bizi presse boğan usta oyıncular mevcut.Ben ise defansta boşluk oluşur diye kareyi çok az kullanıyorum.

Bu tuşların kullanımı konusunda başka arkadaşlardan da yardım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 19 Ağustos 2018; 19:7:15 >

• Evet arkadaşlar pes 2019 çıkmasıyla beraber siteli transferli online lige katılmak isteyenler bana ulaşabilir.Değişik ve güzel bir sistem lagdan ve hilecilerden uzaklaşmak isteyenler bu gruba dahil olabilir .. Sistemi tam öğrenmek için isteyenleri admine ulaştırabilirim.

Bu tip liglerde bir kaç kez bulundum gayet iyi ve çekişmeli bir o kadarda zevkli tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIretiredII -- 19 Ağustos 2018; 19:1:19 >

2018 online da karşılaştığım hiç bir usta oyuncu r1 x ile savunma yapmadı. Kare ile pasif pres yapıp seçili oyuncuyla ya kademe oluşturdu ya da alan kapattı. Kare rakibe yüzeysel baskı yapıyor. Birebir özel çalım peste çok kullanılmıyor sağlam oyuncular haricinde. Ama kare presinden orta düzey oyuncular bile çıkar sağlıyorlar geçerek. Savunma işi biraz da alışmakla ilgili. Sağlam oynayan 3lü savunmayla bile geçit vermiyor.

Ayrıca sadece tuşlar da bi yere kadar. Myclub da benim tercih ettiğim ortasaha 80 üstü top kapma savunma becerisi olan oyuncular. Defans yapmayı bilmek kadar önemli kimle savunma yaptığın. Iniesta ile sabaha kadar kovala adamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: burilk

2018 online da karşılaştığım hiç bir usta oyuncu r1 x ile savunma yapmadı. Kare ile pasif pres yapıp seçili oyuncuyla ya kademe oluşturdu ya da alan kapattı. Kare rakibe yüzeysel baskı yapıyor. Birebir özel çalım peste çok kullanılmıyor sağlam oyuncular haricinde. Ama kare presinden orta düzey oyuncular bile çıkar sağlıyorlar geçerek. Savunma işi biraz da alışmakla ilgili. Sağlam oynayan 3lü savunmayla bile geçit vermiyor.

Ayrıca sadece tuşlar da bi yere kadar. Myclub da benim tercih ettiğim ortasaha 80 üstü top kapma savunma becerisi olan oyuncular. Defans yapmayı bilmek kadar önemli kimle savunma yaptığın. Iniesta ile sabaha kadar kovala adamı.
    Hocam 2018 de defansif özelliği kotu olan bir oyuncu ile asla top calamiyorsunuz, aslında olmasi gereken bu ama 17 ve 19 da her oyuncu ile top calabiliyorsunuz bu yonden 2018 cok iyiydi. 2018 de 4132 sistemi ile oynadim orta saha oyunculari defansif oyunculardi ve gol yeme ortalamam 1 in altindaydi.

• Sırf ps türkiye pes e zam yaptı diye fifa ön sipariş verdim microsoft x box x sitesinde pes 19 hala 152₺ ps store de ise 260₺ belki ilk 6 ay fifa 19 oynayıp sonra pes 19 a geçilebilir hem yamalarda çıkmış olur. Aynı futbol oyununu 1 sene oynamak sıkıyor insan değişiklik arıyor

• Twitterda biri oyuna ulaşmış oyun içinden bilgiler paylaşıyor İsviçre liginin bir altındayız.

• Murat3425 M kullanıcısına yanıt
    Oyun içi görüntüsü varsa oyun kutulu olarak çıktı demektir bir kaç güne spotçulara düşer

• Serbest vuruşlar mı kolay ben mi alıştım, demoda 20 tane atmışımdır şuan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.