Şimdi Ara

PENCEREMİZİN ÖNÜNDE Bİ MUCİZE ((RESİMLİ MUTLAKA BAKIN))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
26.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR BÖYLE Bİ DURUMA NASIL Bİ KONU BAŞLIĞI YAZILIR BİLMİYORUM..
    HEPİMİZİN SİTRESİNİ SİNDİRECEK BİŞEY.... OLAYI ANLATIYORUM.

BUNDAN BİRAZ ZAMAN ÖNCE BİR GÜN OKULDAN GELDİĞİMDE Bİ DİKKAT ETTİM KUMRU KUŞU PENCERENİN ÖNÜNE KONDU.BENDE RAHATSIZ ETMEYİ SEVMEM HAYVANLARI ONUN İÇİN KARIŞMADIM.SONRA BU KUŞ BAYA Bİ GİTTİ GELDİ.MERAK ETTİM Bİ KAÇ DEFA BAKTIM.SONRA BİRGÜN BAKTIĞIMDA ÇALI ÇÖP TAŞIMIŞ HEP.

ARADAN Bİ KAÇ GÜN SONRA BİR BAKTIM Kİ 2 TANE YUMURTA BIRAKMIŞ.. ÖYLE Bİ HOŞUMA GİTTİ Kİ.NEYSE DİKKAT ETTİK Kİ AKŞAMLARI IŞIK AÇIKKEN GELMİYOR.BİZDE OLDUKÇA IŞIĞI AKŞAMLARI HİÇ AÇMADIK.KISA SÜRE AÇIP GERİ KAPATIYORDUK.PERDEYİDE ÇEKTİK.SADECE ARADA BİR BAKIYORDUM OKULDAN GELİNCE.

BİRAZ ZAMAN SONRADA Bİ BAKTIM Kİ. 2 TANE KÜÇÜCÜK KUMRU YAVRUSU. ALLAH'IM SÜPER BİŞEY.ÇOK TATLILAR.ANNESİ ZAMAN ZAMAN GELİYOR AĞZINDA YEMEK VERİYOR(benim gördüğüm kadarıyla 1 defa gördüm) BEN YEYEMK BIRAKMAYI DÜŞÜNDÜM AMA ANNEM 'YEMEZLER'' DEDİ.BENDE DOĞAL HALLERİNE BIRAKTIM YAVRUCAKLARI.SADECE ZAMAN ZAMAN SU VERİYORUM.

BİRİ KÜÇÜK BİRİ BÜYÜK.KÜÇÜĞÜ SÜREKLİ TİTRİYOR.TÜYLERİ TAM YOK.BİZDE 3.KATTAYIZ ÜŞÜYOR UFALIK.ANNESİ ZAMAN ZAMAN GELDİĞİNDE KANATLARI ALTINA ALIYOR ISINIYORLAR.AMA İÇİM GİDİYOR ONABİRİSİ BÖRTLEK GÖZLÜ ÇOK ŞİRİN DURUYOR..ÖYLE BİŞEY İŞTE ÇOK GÜZEL BİŞEY.GEÇEN GÜNDE BU OLAYI FOTOYLA ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİM.

YA SON ZAMANLARDA SINAVLAR FALAN İYİCE SİTRES DOLMUŞTUM.HER DERT HERBİR YANDAN BENİ BULUYOR GİBİYDİ.AMA BUNLARDAN SONRA SANKİ RAHATLADIM BİRAZ.ALLAH'IN BİR LÜTFU MUDUR BU NEDİR.??

FOTOĞRAFLAR ÇOK NET ÇIKMADI AMA ANCAK BU KADAR DAHA FAZLA RAHATSIZ EDEMEM KUSURA BAKMAYIN
    BİKAÇ FOTOSU DAHA VAR EN GÜZELİ BUNLAR VE imageshack ÇOK YAVAŞŞ.

PENCEREMİZİN ÖNÜNDE Bİ MUCİZE  ((RESİMLİ MUTLAKA BAKIN))

ARKADAŞLAR BEN KRAL_MURAT. BU OLAY ALINTI FALAN DEĞİL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaRDCoRé_CHiLD -- 19 Mayıs 2008; 13:18:26 >

• hocam bu fotolarda yavrular yok demi ben göremedim çünki
  • güzelmiş fakat göremedim. ilginç bir şey bu arada
  • Kumrudan kumru çıkmış işte. bunun neresi MUCUZE?
    Ağzından çıkanı yazma arkadaşım, yazı diliyle yaz.

Ayrıca bu kumru bi güvercinden çıkarsa yazarsın buraya
  • çok güzel yavruların daha yeni tüyleri çıkıyor dikkatli bakın göreceksiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: cradle654

Kumrudan kumru çıkmış işte. bunun neresi MUCUZE?

NOLMUŞ KARDEŞİM ADAM NE GÜZEL PAYLAŞMIŞ NASIL USLUP BU BÖYLE BİRAZ SAYGI GÖSTERİN YADA YAZMAYACAKSIN O ZAMAN BURAYA
  • hayırlı olsun analı babalı büyüsünler.arada sırada bir kaç bisküviyi iyice ez biraz uzaklarına koy.anne taşlığında kolay yumuşadığı için yavrulara çok iyi gelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

hocam bu fotolarda yavrular yok demi ben göremedim çünki

çay tabagının yanında ki şarı şey çalı cırpı degil yavru
  • cok ilginc ... senin sansin var bizim evin penceresine kuslar siçip kaçar
  • normal bişey mucizelik bi olay yok yani.bizimde camın önünde yuva yapmaya calışıyolar ama yol kenarı rüzgar alıp götürüyo yuvayı yazık oluyor hayvanlara.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cradle654

Kumrudan kumru çıkmış işte. bunun neresi MUCUZE?

arkadaş o kadar uğraşmış paylaşmış..

ettiğin lafa bak..

arkadaşın dilinden önce kendi diline bak istersen..
  • bence pc web cam koy yuvanın etrafına .. direk belgesel olsun .. burada yuvayı falan elleme sakın ..yok çalıçırpı şurda çıkmış falan diye ..ayrıca küşük bir cay tabagının içine biraz bulgur koy ıslat ama fazla değil ..yoksa kuşların kursakları patlar .. 2 yavruysa 1 çay kaşıgı bulguru ıslatıp koy önlerine .. şimdiden yavrular alışsın sana .. bu arada şanslısın valla tam bir stres atma kaynagı
  • Pek mucize değil ama genede eline sağlık.Hoş bir paylaşım olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsardaags

cok ilginc ... senin sansin var bizim evin penceresine kuslar siçip kaçar

+1

ben bide cama aynalı film çektim yansıma yaptığı için hoşlarına gidiyor galiba şimdi daha fazla kuş geliyor
    hiç eksik olmuyolar maşallah hem kendileri hem pislikleri :)
  • Her sene bunu evin balkonundaki saksiya yapiyo kumrular zaten
    3-4 nesil degisti boyle balkondaki saksida
    Hatta bi ara evin icine girip TV nin uzerine yuva yaptigini bilirim. Balkondan cikarmak icin ne ugrasmisti annem (balkon camekan ve balkonun diisindaki saksiya yumurtluyo)
  • Büyüyünce terk ederler sanıyorum.Ben küçükken bizim eve de yapmışlar , yavruları büyünce bi daha uğramamışlar yuvalarına.

Bu arada kuşlar yukarıdan bakınca ezilmiş fare ölüsü gibi duruyorlar.
  • Bizim evin önünde de vardı elektrik direğine konmuşlardı.

Belediye 3 sene uyudu seçim zamanı geldi indirdiği direği yuvada kumrularda gitti
  • benim balkona kapağı açık kutusuyla koyduğum 5000 parçalık puzzle ımın içine yuva yaptılar
    tabi puzzle ın içinede ettiler
  • Korkutmayarak sevaba giriyorsun. O yavrular büyürler yakında ve uçup giderler. sen resim almaya çalış ürkütmeden, hatıra kalır.

Konuyla alakası yok ama kuş yuvası bozmak acaip uğursuzluktur diye biliyorum. o yüzden aman dikkat.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.