Teğmen
17 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Müjde hepimizin nurtopu gibi bir hastalığı oldu. 100/20 çekleri kullanmak için 30 tl lik alacağımız şeyi 100 e tamamlayıp 20 tl indirimi kapalım diye düşünürken olduğumuz hastalık aşağıdaki gibidir. Hadi hayırlı delirmeler

"Oniomania" KOMPULSİF ALIŞVERİŞ HASTALIĞI

Aşırı ve engellenemeyen bir istekle gereksiz oranda alışveriş yapmaya “Oniomania” denir. “kompulsif alışveriş” ya da “kompulsif satınalma” olarak Türkçeleştirebileceğimiz bir problemdir bu. Satın alma ya da alışveriş dürtüsünün engellenememesi şeklinde ortaya çıkan ve psikiyatrik bir grup hastalığın ortak adı olan “Dürtü kontrol bozuklukları” nın alt grubu bir bozukluktur.
Şunun şurası kaç saat kalmış ama halen 2017 nin sonunda birşey kalmışmıdır diye foruma giriyorum:) Yeni yıla nasıl girersek öyle gidermiş bakalım yarından itibaren nasıl fırsatlar çıkacak.
Sıcak fırsatçıların marketlerde dikkat etmesi gereken maddeler sıralanmış. Buyrun

http://biliyomuydun.com/super-marketlerin-alisverisi-abartmamiz-icin-uyguladigi-oyun/
Dükkanın feedbacki %97 arkadaşlar. ürün sepete attıktan sonra sepette satıcı kuponlarında 9 dolara 6 dolar seçeneği seçiliyor. Hemen indirim düşmüyor. Sonraki satın alma sayfasına geçince düştüğü görülüyor. Belki işine yarayan olur. Bende bir duvarı kaplayan 1 metreye 1 metre olan saatlerden düşünüyorum.

http://www.aliexpress.com/store/1360102?spm=2114.10010108.0.27.ZJsue1
Arkadaşlar sıcak fırsatlarda herşeyin sıcağını bulan arkadaşlardan ricam bu konuda kırtasiye malzemesini ucuza alma yollarını paylaşmaları. Bir öğretmenimizin Mardinde yaptığı kampanya için biraz kırtasiye malzemesi gönderdim ama uyguna bulursam 1 koli daha yapmayı düşünüyorum. Kampanyaya katılmak iseyen arkadaşlarda olursa "mutluluk kolisi" yazıp araştırabilirsiniz. Link vermiyorum araştırıp bulmasını siz yaparsınız. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
Daha önceden kazanmış olduğum 500/100 çeki bugün kullanmaya karar verdim. Sepetime akülü araba
(http://www.hepsiburada.com/dolu-nitro-akulu-jip-6v-kirmizi-p-AILEDLP8069KRM?productId=ailedlp8069&categoryId=23021003&SKU=AILEDLP8069KRM ) ve muhtelif eşyalar attım. Yalnız Hediye çekini bir türlü kullanamadığım için hepsiburada yı aradığımda aldığım cevap hediye çeki sadece hepsiburada nın satış yaptığı ürünlerde geçerliymiş. Eyvallah olabilir şirket politikasıdır. Ama başka satıcının hepsiburadada 349 tl ye sattığı akülü arabaya hepsiburada nın 519 tl demesi nedir arkadaş. Hediye çeksiz daha ucuza geliyor.
Mutlaka yapılan birçok yaratıcı şaka vardır. Benimkilerden bir kaç örnek vereyim.

Gemilerde çalıştığımdan bir gece yarısı okyanusun ortasında yangın elbisesi giyerek köprüüstünde nöbet tutan kaptanın yanına girdim. Uzaylı sanmış ödü koptu:)

Askerde bodyim kafasına vurulmasına deliriyordu. traş olmaya tuvalete gittiğimizde kapıda bekleyip gelene gidene biliyormusunuz kafasına vurunca öpücük atıyor diyordum.zavallıya gelen geçen vuruyordu. hatta bir kaç ayı geri dönüp hani len bu öpücük atmıyor diye oyuncağı bozulmuş çocuk gibi veryansın ediyordu:)

Gemiye yeni çıkıp deniz tutanlar oluyordu. Deniz tutmasına en iyi gelen şeyin dümen dairesinde bulunan su (makina yağlı bir sudur) olduğunu ve içerse iyi olcağını söylüyordum. Tabi daha kötü oluyordu:)

Sizlerden de bekliyorum paylaşımlarınızı.
11 tl yeni üyelikle + 111 tl maximum kart + 111 tl outdoor indirimiyle bayağı uyguna ggeliyor

http://www.n11.com/mike-tyson-ile-teke-tek-mac-deneyimi-P63091264
Çok merak ediyorum bu ıvır zıvır kanallardan alışveriş yapan oluyormu gerçekten. Forumun sıcak fırsatçılarından biri olarak benim için bile bu fazla
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptıklarım: isolayn007,hacikemal,gladyo38,jingamin,muhalif46,Repla42,serdar1457,ufuq010101,djmixed,,mehdrive,hermisler,saynaci,Ancyraa,edsamu,rockerboy-h,real_turco,hakkı1983
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 886
İkinci El Bölümü Mesajları: 116
Konularının görüntülenme sayısı: 105.604 (Bu ay: 79)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 444 (Bu hafta: 18)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.