Şimdi Ara

Paypal Ödemesine Çözüm (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
14
Favori
24.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

quote:

Orijinalden alıntı: engink

paypal ile ödeme her zaman açık, sorun ödeme almak. onuda işini bilenler komşu bir ülke üzerinden şirket açarak çözdüler.

Odeme acik degil... Sirket acmak da binlerce dolar, mesela dubai`de acabilirsiniz, (Serbest ticaret bolgeleri var) orada yillik 5000$ gibi bir para odeniyor, ayrica paypal`in bu islerde araci kullandigi kisilere de bir 5000$ (Bir kez odemek gerekiyor) yani herkesin harci degil bu.

Su anda adresi Turkiye olan birisi Paypal uzerinden ne odeme alabilir ne de odeme gonderebilir, ancak yurtdisinda yasiyorsa ya da yurtdisinda sirketi varsa bu sorun cozulur.

"paypal`in bu islerde araci kullandigi kisilere de bir 5000$ Bir kez odemek gerekiyor"

Paypal'ın bile yaptırımları var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

git al arkadaş ne istiyosan nereden istiyosan, yurtdışından alışveriş mi yasaklandı sanki?

kredi kartınla, sanal kartınla yine al.

anlamadığınız nokta şu;

Paypal'da olsan bu ülkenin yasalarına eşşek gibi uyacaksın, uymazsan defolur gidersin, yerine gelecek bulunur veya kendin tıpış tıpış geri dönersin bir süre sonra.

eğer dönmezse geri zaten bu ülkeden istediği oranda kar etmiyordur.

biraz kendinizi değil ülkenizi düşünün.

kurallar herkes içindir, birine başka birine başka olmaz. öyle olursa hiç kimse sallamaz yasalarını.

zaten başta kuralı düzenleyen koyan vee yürütmesi gerekenler uygulamıyor geçeceksin hacı o kafayı yaşamadığın ülke ülke değildir yemişim öyle ülkesini hem dayayacak hemde zevk al diyecek onca zaman ülkesini düşündüğü için bugun fakir halen fakir....

• quote:

Orijinalden alıntı: Telefonunu seven bilge

quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

müşteri ile satıcı arasında para alışverişini sağlayan ve bddk yönetmeliklerine bağlı olan banka veya paypal. bu bağlantıyı kurabilirseniz daha iyi anlayabilirsiniz. ayrıca sizin partinizi her eleştirene chp'li muamelesi yapmayın artık. iyice baydınız insanı.

Paypal vergi vermiyordu ve ayrıca şubesi falan yoktu Türkiyede. Başınıza paranızla ilgili bir durum gelseydi nereye başvurup sonuç alacaktınız? Adalet arayamazdınız.

Yıllardır yüzlerce defa kullandım paypalı, ürün gelmedi yazdım şak iade yaptılar, paypal hesabım çalındı harcama yapıldı anında iade yaptılar hiçbir zaman mağdur olmadım, adamlar o kadar dürüst çalışıyor ki adalet aramanıza gerek kalmıyor.
    garanti bankasıyla problem yaşadım 1 yıldır devam ediyor daha sonuca bağlanmadı 1 yıldır adalet arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Bu yorumu deneme yapmadan yazdınız sanırım. Mesela Ebay'de herhangi bir ürün almaya çalışın bakalım alabiliyor musunuz?

Ne oluyor?
  • Ne oluyor derken?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajinizdan paypal ile ebay üzerinden ürün almaya calistiniz ve sorun yasadiniz diye anladim. Yani odeme yaparken bir sey mi oluyor anlaminda yazmistim.
  • Sorun yaşama aşamasına bile gelemiyorsun çünkü direk uyarı veriyor işlem gerçekleştiremezsin şeklinde. Ebay'de tüm krd kartı işlemleri Paypal altyapısı üzerinden geçtiği için malesef alamıyoruz hiç bir şey.

Cevap için.

Kıbrıs paypali açıp enpara enkart tanımlanıyor demişti. Paypal kartı kabul ettiği zaman neden sorunçıkarıyor ki çok ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok ben öyle dolambaçlı yollar hiç denemedim. Direk Tr krd kartı tanımlı Paypal hesanıma. Olursa öyle olsun. Başka türlü uğraşmak istemedim hiç.

Anladım hocam teşekkürler

Kıbrıs üstünden deneyeceğim ben. Sonucu yazarım Buaraya.

Birde ödeme alırsa çok iyi olur

• Eyvallah çok sevinirim. Tşk.

• selam gençler. paypal ile para almak-göndermek istiyorsanız şuan bu işlemi komisyon kesmeden yapıyorum. detaylar ve bana nasıl güveneceğinizle alakalı şizi şuraya alalımhttps://forum.donanimhaber.com/paypal-kullanmak-isteyenler-buraya--126655142 videohttps://www.youtube.com/watch?v=5Mj1QkJ7ZXU
  • Merhaba,

Biz tüm problemlerimiziwww.drnstore.com sitesinden çözdük. Araştırmalarımıza göre en avantajlı ve rahat olanı da o. Üstelik SSL'li

https://pay.drnstore.com/Paypal-hizmet-paketleri

PAYPAL HİZMETLERİ

ÜCRETLENDİRME
    (ürün bedeli + shipping üzerinden)
    Paypal ile yurt dışından ürün almak istiyorum. Havale yapacağım.%8
    E-bay de açık artırmaya da katılmak istiyorum. + % 2 *Hesap bakiyeniz yeterli olmalıdır.
    Paypal ile ürün de satmak istiyorum.%8
    Ürünümü alamadım, paypal para iadesi istiyorum.+ %2
    Paypal ile ticari olmayan para göndermek istiyorum.*1000 usd'ye kadar.%8
    Paypal ile ticari olmayan para almak istiyorum. *1000 usd'ye kadar.%8
    Paypal ile aldığım ürünü kredi kartı ile ödemek istiyorum.+ %3
    Paypal ile aldığım ürünü kredi kartı taksiti ile ödemek istiyorum+ + banka taksit oranı
    Dükkan açmak ve ürünlerimi facebook üzerinden de paypal ile de satmak istiyorum%8 Ürün bedeli üzerinden. Kira ÜCRETSİZ.
    Hesabımdan para çekmek istiyorumAyda 2 kere ÜCRETSİZ Limit Aşımı için : + %2
    Paypal ile aldığım ürünün takibini de sizin yapmanızı istiyorum +%2

Gelelim sorularına....

Amerikada hesap açmak için sosyal sigorta numaran olmalı ve telefon ve adres. Ancak açamayı başarırsan da karşılıklı transfer ücretleri 1000 dolara 80-90 dolar. Ayrıca hesapların eğer 5.000 dolar paran yoksa aylık 25 usd hesap işletim ücreti var. Amerikada paypal açmak için ise kesinlike msg alabilen bir telefon numarası ve sosyal sigorta numarası olmalı.

Peki bu şirketler bu işi nasıl yapıyor ?
    basit : amerikada banka hesapları ve paypal hesapları var. Sizden alıp hesaplarından satıyorlar veya tersi.
    Ödemeler nasıl ? : bazıları işlem ücreti + komisyon alıyor , bazıları ise sadece komisyon. Aidat alanlarda var.

biz avantajları çok olduğundan drnstore.com ile çalışıyoruz. Ücretleride gayet makul. 30 dolara sadece 2.4 dolar ödedik. Toplam 1.200 usd lik satışımızı ve paramızı sorunsuz şekilde aldık, gayette memnunuz. Aynı gün içerinde geri dönüyorlar, ödeme yapıyorlar.

İnşallah işinize yarar...

• bi gaza gelip entropay açmıştım paypala baglamak için, içine de 5 dolar atalı 6 ay olmuş. aylardır kullanmadıgım için kartı pasif konuma alıp pasif konuma alma ücreti olarak da o beş doları çekmişler
  • entropay ile yüksek meblalı işlem yapan oldu mu?
  • Arkadaşlar, paypal e yeniden üye oldum abd adresi ile. Ancak adresi Türkiye olarak değiştiremiyorum. Artık çalışmıyor bu şekilde, ebaydan ürün alacağım kaldı öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Arkadaşlar, paypal e yeniden üye oldum abd adresi ile. Ancak adresi Türkiye olarak değiştiremiyorum. Artık çalışmıyor bu şekilde, ebaydan ürün alacağım kaldı öyle.

paypal adresini değiştirmeyin zaten. değiştirirseniz alişveriş yapamazsınız. sizin için önemli olan ebay'deki adres. Ebay dogru olsun gerisi önemli değil.
    test edildi onaylandı
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Peki telefon onayını yaptınız mı paypalda..abd adres ve türk cep nosuyla onay olur mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Peki telefon onayını yaptınız mı paypalda..abd adres ve türk cep nosuyla onay olur mu acaba?

bu yeni paypal hesabımda 2 tane doğru yazdıgım şey var. biri telefon numaram digeri ise kredi kartım.

isim adres dogum tarihi vs hepsini salladım. ayrıca paypalin orjinal sayfasından giriş yapiyorum. TR sayfasindan degil.

edit: salladım derken, yazdıgım adres aslında gerçek bir adres fakat kimin adresi bilmiyorum. google.maps yardımcı oldu bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 27 Ocak 2018; 23:9:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Arkadaşlar, paypal e yeniden üye oldum abd adresi ile. Ancak adresi Türkiye olarak değiştiremiyorum. Artık çalışmıyor bu şekilde, ebaydan ürün alacağım kaldı öyle.

paypal adresini değiştirmeyin zaten. değiştirirseniz alişveriş yapamazsınız. sizin için önemli olan ebay'deki adres. Ebay dogru olsun gerisi önemli değil.
    test edildi onaylandı

çok teşekkürler kardeşim şimdi oldu. ödemede sıkıntı olmuyor değil mi. paypale buradaki kartlardan birini eklememiz yetiyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.