Şimdi Ara

PAYPAL İLE US PSNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK[ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
35
Favori
4.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeisomur

quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: lifeisomur

quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

şöyle bir sorun var Amerikan paypalına gönderilen paranın kabul edilmesi için kredi kartı veya banka kartı eklemek gerekiyor sanırım. parayı gönderdim. kabul bekliyor yazıyor. yani böyle olduktan sonra pek anlamı kalmıyor.

Bende tr paypal dan parayı gönderdim ama us paypalde kabul et yada para geldi diye bir uyarı çıkmıyor. Benden kart yada banka bilgilerini hatta vergi numarası yada sosyal güvenlik numarası istedi. Kredi kartımdan parayı çekmiş ama para transfer olmadı. Bf4 alacaktım ama olmadı bu yöntemle. Çözsem çok güzel olacak ama işlem başarılı olmuyor bir türlü.

Hocam ilk adımları doğru uygularsan olacak. Bir yerde yanlış yapıyorsun sanırım

Üstad sağol bilgilendirme için.
    Biraz önce tekrar denedim ve bu sefer karttan parayı direk us paypale aktarmış.PC den store a girip alim dedim ama pc den olmadı.PS4 üzerinden denediğimde ise tam miktarını (12$) cüzdana eklemiş.BF4 ü satın aldım böylece.

İlk bi kaç denememde parayı aktarmamıştı.Kredi kartını kontrol ettiğimde iki kez çekmiş görünüyor açık provizyonda.Ama tr paypal sayfasında işlemin iptal edildiğini belirten yazı var elimde.Aksi bir durum olursa banka ile iletişime geçerim.

Tekrar sağol böyle bir yöntemin olduğunu insanlarla ile paylaştığın için

Aynisi bana da oldu. 3 kere denedim hepsinde cuzdana eklenemedi dedi. Paypala baktim 3 tane odeme 3 tane iptal var. Fakat sonuncudan sonra bankadan mesaj geldi odeme gerceklesti diye. Provizyonda da bekliyo. Oyun yok ama. Playstation'a sordum Paypal'dan kaynaklaniyo bize gelmemis para dedi yarin da onlarla gorusucem bakalim. Kampanya bitmeden cozulur umarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• şu an paypal dan us psn hesabına para aktarabilen var mı? paypal ödeme sayfasında hata alıyoru.
  • Dostum ben 2,84 dolar yolladım, eksik kalan kısmı oydu, us paypal'a geldi para, ama en az 5 dolar olmak zorunda sanırım? Seçeneklerde başka bir şey yok bildiğin üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutevaziadam

Dostum ben 2,84 dolar yolladım, eksik kalan kısmı oydu, us paypal'a geldi para, ama en az 5 dolar olmak zorunda sanırım? Seçeneklerde başka bir şey yok bildiğin üzere.

Hocam cüzdana ekleme seçeneğinde en az 5$ atabilirsin ama yukarıdaki arkadaş ps4 üzerinden halletmiş ona pm at istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Anladım, yolladım mesaj ona da, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ste1n

şu an paypal dan us psn hesabına para aktarabilen var mı? paypal ödeme sayfasında hata alıyoru.

Bende de hata verdi psn üzerinden yapmaya çalıştığımda, para falan da çekilmemiş şimdilik.
  • arkadaslar bir kac sorum var cevaplarsaniz iyi olur
    1)ben simdi us paypal acip bu afimlari uyguladigimda mesela 12 usd atabilir miyim(battlefield 4 icin) yani ara bir para yoksa 5 usd in katlari felan mi?
    2)mesela ben 12 usd gonder deyince hani kucuk bir komisyon cekiyorya atiyorum 0.3 usd bunu gonderdigi paradan dusmez de mi tr paypala yansitir o farki yani us paypala 12 usd yollar ama tr den 12.3 ceker de mi?
    3)arkadaslar add walet funds u ps4 uzerinden bulamadim detayli bir sekilde soylerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustophile -- 29 Aralık 2014; 8:38:29 >
  • Ben şunu anladım, bi hesabımda 20 dolar vardı, oyunlar 22 dolar tuttu, pc'den de psn'den de almaya çalışınca 5 dolar eklemeye kalktı, ama 0 dolar olan hesaptan tek B4'yü almaya çalışınca psn store'dan direkt 12 dolar ibaresi çıktı, olay bu sanırım.

Şimdi b4'ü 12 dolara aldım son kısımda anlattığım şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutevaziadam -- 29 Aralık 2014; 16:36:45 >
  • benim parami kullanmam icin 21 gun bekletdiler.psnde ode diyince paypal hesabindan karti soruyor.
  • sorunsuz aldım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qkhnk -- 30 Aralık 2014; 2:48:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

sorunsuz aldım teşekkürler

Rüca ederim

• Ben daha kolay bir yöntem ile yaptım.

Bir paypal atm kartı aldım. Migrostan 5 TLye alabiliyorsunuz. Paypal nakit kart sitesinden form doldurup alabiliyorsunuz. Bildiğiniz ATM kartı içine TEB bankamatikden para yükleyebiliyorsunuz. Kredi limit falan yok, sadece içine yatırdığınız parayı harcayabilirsiniz.

Daha sonra bir paypal amerika hesabı açtım. Bu hesap ile aldığım Paypal nakit kartı ilişkilendirdim. Sonra sony hesabıma bu paypal ile para yüklerken hiç sorun çıkmadı. Direk hesaptan çekip yüklüyor.

Eğer paypal nakit kartınız. içinde para yoksa paypal hesabınız çalınsa bile sorun olmaz.
  • us paypal açarken benden sms doğrulaması için telefon numarası istiyo ancak kendi numaramı verdiğim zaman haliyle türkiye numarası olduğu için mesaj gelmiyo bunu atlatmanın bir yolu var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iMaster

us paypal açarken benden sms doğrulaması için telefon numarası istiyo ancak kendi numaramı verdiğim zaman haliyle türkiye numarası olduğu için mesaj gelmiyo bunu atlatmanın bir yolu var mıdır?

Hocam atla gibi bir seçenek olması lazım. Çünkü ben telefon no falan vermedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: iMaster

us paypal açarken benden sms doğrulaması için telefon numarası istiyo ancak kendi numaramı verdiğim zaman haliyle türkiye numarası olduğu için mesaj gelmiyo bunu atlatmanın bir yolu var mıdır?

Hocam atla gibi bir seçenek olması lazım. Çünkü ben telefon no falan vermedim

maalesef yok atlama gibi bir seçenek bende anlamadım daha önceden açtığım hesapda da telefon numarası istiyo aktifleştirmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant10

her şeyi eksiksiz olarak yaptğımı düşünüyorum fakat bir türlü para ekleyemiyorum.paypal us ile psn hesabımdaki adresi dahi aynı yaptım.En son aşamada resimmdeki hatayı alıyorum.
     PAYPAL İLE US PSNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK[ANA KONU]

Aynı hatayı ben de alıyorum..Yardım edebilcek var mı?

• [TAB]ip kullanıcısına yanıt
    Hocam kartınızın limitindemş bir sıkıntı var acaba. ?

• quote:

Fakat bazı oyunlar indirime girdiğinde 15$.25$,35$ gibi rakamlara düşebiliyor.Bu durumda amazondan 40$lık psn card aldığımızda oyuna 5$ fazla para vermiş oluyoruz.

Nasıl ya $5 fazla para. Cüzdanda duran parayı gitmiş olarak düşünüyorsunuz ve onun yerine komisyon ödüyorsunuz. Çok iyi. Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gluskap

quote:

Fakat bazı oyunlar indirime girdiğinde 15$.25$,35$ gibi rakamlara düşebiliyor.Bu durumda amazondan 40$lık psn card aldığımızda oyuna 5$ fazla para vermiş oluyoruz.

Nasıl ya $5 fazla para. Cüzdanda duran parayı gitmiş olarak düşünüyorsunuz ve onun yerine komisyon ödüyorsunuz. Çok iyi. Güle güle kullanın.

Kardeşlik sisteminden bi habersin sanırım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.