Şimdi Ara

PAYPAL İLE US PSNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK[ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
35
Favori
4.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Bu konuda sizlere paypal hesabınızla nasıl us psnden oyun alabileceğinizi adım adım açıklayacağım.Öncelikle ben dahil bir çoğumuz us psnden alışveriş yaparken gift kart almak için amazonu kullanıyorduk çünkü amazon gift kartlar için komisyon almıyor.Fakat bazı oyunlar indirime girdiğinde 15$.25$,35$ gibi rakamlara düşebiliyor.Bu durumda amazondan 40$lık psn card aldığımızda oyuna 5$ fazla para vermiş oluyoruz.Fakat paypal ile küsüratlı oyunları cüzi bir komisyonla almanız mümkün.
    1)https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/home adresine giriyoruz.
    2)Resimde gösterdiğim 'hesap açın'a tıklıyoruz
    3)Bölgemizi seçiyor ardından personal seçeneğine basarak devam ediyoruz
    4)Kayıt olacağımız email adresini ve şifremizi girip devam ediyoruz
    5)Bilgilerimizi ve herhangi bir amerika ülkesine ait adres girip devam ediyoruz.
    6)Daha sonra gelen yörüngelri takip ediyoruz ve hesabımızı oluşturuyoruz
    7)Şimdi tr paypal hesabımıza giriyor ve para gönder ve al seçenğine tıklayıp arkadaşlarınıza veya ailenize para gönder seçeneğine giriyoruz.
    8)Para göndereceğimiz us paypalın email adresini girin ve göndereceğiniz para birimini usd olarak seçin ve devam edin
    9)Gelen sayfada para dönüştürme seçeneklerine girip kartı çıkaran kuruluş ile ücretlendiri seçip onaylıyoruz.Bunu yapmamazın sebebi paypalın kurunun yüksek olması
    10)Ve paramızı us paypal hesabımıza attık şimdi us psn hesabımıza giriyoruz.
    11)Kullanıcı hesabımızın üstüne gelip add wallet funds seçeneğine tıklıyoruz.
    12)Walleten use paypalı seçiyoruz ve göndereceğimiz tutarı belirliyoruz.Örneğin 35$ lık bir oyun alacaksınız önce 25$ yükleyip ardın 10$ daha yükleyebilirsiniz
    13)Şimdi önünüze gelen seçenekler bakiyemdeki parayı kullan seçeneğini işeretliyoruz ve onaylıyoruz.Oyunumuz hayırlı olsun.
    Not:Yanlış yapacağınız bir işlemde sorumluluk kabul etmemekteyim.Kafanıza takılan herşeyi pm yoluyla veya buraya yazarak sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 30 Kasım 2014; 18:37:56 >

• Çok detaylı olmuş, bilmeyen tüm herkes için güzel bir rehber. Eline koluna sağlık teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline saglik Ömer. Tam boyle bir seye ihtiyaç vardi.

• Ömerim çok faydalı bir konu olmuş emeğine sağlık.

• Eline saglik. Gonderirken ne kadar komisyon aldi ve paypalla psne para yuklerken istedigimiz miktari yukleyebiliyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birilerine yardımcı olabildeysem ne mutlu bana

• Ömer cok iyi olmus konu eline saglik

• Emegine saglik ömer.
    10 numara anlatmissin sayende ugrasmadan aliriz us psn den oyunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Eline saglik. Gonderirken ne kadar komisyon aldi ve paypalla psne para yuklerken istedigimiz miktari yukleyebiliyor muyuz?

35$ için 1,67$ komisyon aldı Alp.5,10,15,25,50,100 gönderebiliyorsun.

• Yararlı konu, eyvallah.

• Kardesim yine cok yararli bir konu acip ümmetin acilarina bir nebzede olsa su serpistirdigin icin kutluyorum seni

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Eline saglik. Gonderirken ne kadar komisyon aldi ve paypalla psne para yuklerken istedigimiz miktari yukleyebiliyor muyuz?

35$ için 1,67$ komisyon aldı Alp.5,10,15,25,50,100 gönderebiliyorsun.

Tesekkurler. Ilk mesaja ekleyebilirsin bunlari istersen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • türk kredi kartı tanımlayıp alamazmıyız yoka sadece para gönder ilemi yapcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

türk kredi kartı tanımlayıp alamazmıyız yoka sadece para gönder ilemi yapcaz

Benim kredi kartım tr hesabımda kayıtlı olduğu için kart ile alım yapmayı denemdim hocam.
  • quote:

quote:

Benim kredi kartım tr hesabımda kayıtlı olduğu için kart ile alım yapmayı denemdim hocam.

açtım hesap mobil onay k.kartı vs istiyor oyüzden hiç bulaşmadım

bu yöntemle sadece 5$ yüklerim ben çünkü amazondan 10-50 arası rahatlıkla yükleyebiliriz bu yöntemlede 5$ yükleyebiliriz iyi olur

5$ için 5.5$ alıyor bence güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 30 Kasım 2014; 20:15:06 >
  • Helal Ömer, ihtiyaç olan bir konuydu.
    Bu arada bütün facebook grubu burada sanki
  • quote:

quote:

quote:

açtım hesap mobil onay k.kartı vs istiyor oyüzden hiç bulaşmadım

bu yöntemle sadece 5$ yüklerim ben çünkü amazondan 10-50 arası rahatlıkla yükleyebiliriz bu yöntemlede 5$ yükleyebiliriz iyi olur

Evet hocam hemde daha az komisyon vermiş olursun böylece

• Paypal'a Türk kredi kartım tanımlı. US PSN'de Paypal üzerinden cüzdana para ekleme ekranına kadar geldim, sadece onaylamam kaldı. Herhangi bir hata vermedi. Şuan ihtiyacım olmadığı için onaylamadım ama daha önce deneyen oldu mu arkadaşlar ? Böyle daha kolay çünkü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Paypal'a Türk kredi kartım tanımlı. US PSN'de Paypal üzerinden cüzdana para ekleme ekranına kadar geldim, sadece onaylamam kaldı. Herhangi bir hata vermedi. Şuan ihtiyacım olmadığı için onaylamadım ama daha önce deneyen oldu mu arkadaşlar ? Böyle daha kolay çünkü...

Tr paypal ise hata veriyor hocam öyle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Paypal'a Türk kredi kartım tanımlı. US PSN'de Paypal üzerinden cüzdana para ekleme ekranına kadar geldim, sadece onaylamam kaldı. Herhangi bir hata vermedi. Şuan ihtiyacım olmadığı için onaylamadım ama daha önce deneyen oldu mu arkadaşlar ? Böyle daha kolay çünkü...

Tr paypal ise hata veriyor hocam öyle

O zaman tek care sensin hocam eline saglik valla. Ama yine de bi sansimi denicem ilerleyen gunlerde, bi gelisme olursa haberdar ederim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.