Şimdi Ara

PAYPAL İLE US PSNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK[ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
35
Favori
4.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melo7

Cok sagol hocam bi sorum daha vardi benim tr paypal hesabinla us psn mailim ayni biraz kafa karistirdi mailimi mi degistirmem gerek

Psn mailinin aynı olması dert değil hocam
  • her şeyi eksiksiz olarak yaptğımı düşünüyorum fakat bir türlü para ekleyemiyorum.paypal us ile psn hesabımdaki adresi dahi aynı yaptım.En son aşamada resimmdeki hatayı alıyorum.
     PAYPAL İLE US PSNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK[ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant10

her şeyi eksiksiz olarak yaptğımı düşünüyorum fakat bir türlü para ekleyemiyorum.paypal us ile psn hesabımdaki adresi dahi aynı yaptım.En son aşamada resimmdeki hatayı alıyorum.
     PAYPAL İLE US PSNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK[ANA KONU]

Kartın nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eyvallah bende nasıl yapacağım diye düşünüyordum sürekli amazon ile uğraşıp durduk.
    Yalnız hesapta para olmasına rağmen neden ısrarla kartımdan para gönderiyorda kendi hesabımdaki bakiyeden düşmüyor bu paypal anlayabilmiş değilim...
    hani hesabımda para olmasa kartımdan gönder anlarım ama hesapta para var ona rağmen yinede hala karttan gönderiyor hesaptaki para aynen duruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasskabal

Eyvallah bende nasıl yapacağım diye düşünüyordum sürekli amazon ile uğraşıp durduk.
    Yalnız hesapta para olmasına rağmen neden ısrarla kartımdan para gönderiyorda kendi hesabımdaki bakiyeden düşmüyor bu paypal anlayabilmiş değilim...
    hani hesabımda para olmasa kartımdan gönder anlarım ama hesapta para var ona rağmen yinede hala karttan gönderiyor hesaptaki para aynen duruyor...

Bakiyendeki parayı yalnızca yurtiçinde kullanabilirsin hocam

• Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler.
    Neyse buna da şükür en azından amazon işinden kurtulmuş olduk...
  • Yaw sabah 5+5 10 dolar attım direk paypal dan.
    Şimdi atamıyorum hiç para deli etti beni hata verip duruyor anlamadım ne iş...
  • quote:

Yaw sabah 5+5 10 dolar attım direk paypal dan.

Kartın limitinde sorun olabilirmi ? Verdiği hata nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

limitte sıkıntı yok. sanırım Sony Network Entertainment da sorun var şuan da giriş yapılamıyor zaten...
  • quote:

quote:

quote:

limitte sıkıntı yok. sanırım Sony Network Entertainment da sorun var şuan da giriş yapılamıyor zaten...

Bir fikrim yok hocam
  • Us psn'de kayıt olduğumuz e maile atıyoruz parayı değil mi? Us paypal mailim aynı Türk paypal'la... Bi de hesabın us paypal olduğunu nasıl anlayacağız, uzantısından mı?
    com ise usa, com.tr ise Türk paypal hesabı mı oluyor? Şu an bende com, ama dil Türkçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutevaziadam -- 28 Aralık 2014; 2:42:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutevaziadam

Us psn'de kayıt olduğumuz e maile atıyoruz parayı değil mi? Us paypal mailim aynı Türk paypal'la... Bi de hesabın us paypal olduğunu nasıl anlayacağız, uzantısından mı?
    com ise usa, com.tr ise Türk paypal hesabı mı oluyor? Şu an bende com, ama dil Türkçe.

Hocam us paypal ın maili tr paypal ile aynı olmamalı.Birde yazıların ingilize ise us paypal oldunu anlayabilirsin

• şöyle bir sorun var Amerikan paypalına gönderilen paranın kabul edilmesi için kredi kartı veya banka kartı eklemek gerekiyor sanırım. parayı gönderdim. kabul bekliyor yazıyor. yani böyle olduktan sonra pek anlamı kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 28 Aralık 2014; 10:45:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

şöyle bir sorun var Amerikan paypalına gönderilen paranın kabul edilmesi için kredi kartı veya banka kartı eklemek gerekiyor sanırım. parayı gönderdim. kabul bekliyor yazıyor. yani böyle olduktan sonra pek anlamı kalmıyor.

Hocam adımları yanlışmı yaptın acaba ? Ben banka kartı falan eklemeden sorunsuz attım çünkü

• Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    yanlış yaptığımı zannetmiyorum. bu yöntemi deneyim alışveriş yapan oldumu?
  • quote:

yanlış yaptığımı zannetmiyorum. bu yöntemi deneyim alışveriş yapan oldumu?

Ben dahil bir çok kişi bu şekilde alışveriş yaptı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mutevaziadam

Us psn'de kayıt olduğumuz e maile atıyoruz parayı değil mi? Us paypal mailim aynı Türk paypal'la... Bi de hesabın us paypal olduğunu nasıl anlayacağız, uzantısından mı?

Hocam us paypal ın maili tr paypal ile aynı olmamalı.Birde yazıların ingilize ise us paypal oldunu anlayabilirsin

O zaman yeni bi us paypal hesabı açayım... Sadece dil seçeneği Türkçe, bide sitenin uzantısı com olunca dedim herhalde us paypal'a üyeyim.

Açtım ama sony us psn store'a pc'den girmeye çalışınca mail yada şifre yanlıştır diyor, ikisinde de hata yok, maili verify'da ettim, şifre değiştirme talebi yolladım maile gelmedi şifre.

Playstation dan paypall'a para ekleme seçeneği var, ordan nasıl yaparız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutevaziadam -- 28 Aralık 2014; 15:04:01 >

• quote:

şöyle bir sorun var Amerikan paypalına gönderilen paranın kabul edilmesi için kredi kartı veya banka kartı eklemek gerekiyor sanırım. parayı gönderdim. kabul bekliyor yazıyor. yani böyle olduktan sonra pek anlamı kalmıyor.

Bende tr paypal dan parayı gönderdim ama us paypalde kabul et yada para geldi diye bir uyarı çıkmıyor. Benden kart yada banka bilgilerini hatta vergi numarası yada sosyal güvenlik numarası istedi. Kredi kartımdan parayı çekmiş ama para transfer olmadı. Bf4 alacaktım ama olmadı bu yöntemle. Çözsem çok güzel olacak ama işlem başarılı olmuyor bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: lifeisomur

quote:

Bende tr paypal dan parayı gönderdim ama us paypalde kabul et yada para geldi diye bir uyarı çıkmıyor. Benden kart yada banka bilgilerini hatta vergi numarası yada sosyal güvenlik numarası istedi. Kredi kartımdan parayı çekmiş ama para transfer olmadı. Bf4 alacaktım ama olmadı bu yöntemle. Çözsem çok güzel olacak ama işlem başarılı olmuyor bir türlü.

Hocam ilk adımları doğru uygularsan olacak. Bir yerde yanlış yapıyorsun sanırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lifeisomur

quote:

Hocam ilk adımları doğru uygularsan olacak. Bir yerde yanlış yapıyorsun sanırım

Üstad sağol bilgilendirme için.
    Biraz önce tekrar denedim ve bu sefer karttan parayı direk us paypale aktarmış.PC den store a girip alim dedim ama pc den olmadı.PS4 üzerinden denediğimde ise tam miktarını (12$) cüzdana eklemiş.BF4 ü satın aldım böylece.

İlk bi kaç denememde parayı aktarmamıştı.Kredi kartını kontrol ettiğimde iki kez çekmiş görünüyor açık provizyonda.Ama tr paypal sayfasında işlemin iptal edildiğini belirten yazı var elimde.Aksi bir durum olursa banka ile iletişime geçerim.

Tekrar sağol böyle bir yöntemin olduğunu insanlarla ile paylaştığın için

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.