Şimdi Ara

PAYPAL İLE US PSNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK[ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
35
Favori
4.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25$ icin ayri 10$ icin ayri komisyon mu odedin

• quote:

Orijinalden alıntı: Xolid Gunner

25$ icin ayri 10$ icin ayri komisyon mu odedin

Hayır abi.Paypaldan psnye atarken tek seferde 35$ yükleme seçeneği yok. O yüzden 25$,10$ diye parça parça yüklüyoruz.

• Faydalı ve us psn hesaplarında kullanılamayan para kalmasını engelleyecek paylaşım için teşekkürler
  • Faydalı konu

• Eline koluna sağlık.
  • Kardeşim ellerine sağlık

• Ellerine saglik. Banka karti kullandigim icin benim de cok isime yarayacak bu yontem.

• Omer kardeşim eline sağlık çok yararlı bir konu olmuş

• Eline sağlık güzel konu olmuş, keşke çakma PayPal hesabı açmadan kendi PayPal hesabımız ile alışveriş yapabiliyor olsaydık, bir nebze daha kolay olurdu.

US PSN'den küsuratlı oyun alımı için en iyi yöntem ana parayı amazondan küsuratı PayPal'dan yüklemek öyleyse

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: air.rainmaker

Eline sağlık güzel konu olmuş, keşke çakma PayPal hesabı açmadan kendi PayPal hesabımız ile alışveriş yapabiliyor olsaydık, bir nebze daha kolay olurdu.

US PSN'den küsuratlı oyun alımı için en iyi yöntem ana parayı amazondan küsuratı PayPal'dan yüklemek öyleyse

Hayırlı olsun.

Aynen öyle hocam. Boşuna fazladan para vermeye gerek yok küsüratlı oyunlar için.

• Ben de bu yontemi uyguladim sorunsuz hallettim tesekkurler :) 24 dolara 1 dolar kesti benden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fregoli

Ben de bu yontemi uyguladim sorunsuz hallettim tesekkurler :) 24 dolara 1 dolar kesti benden.

Hayırlı olsun
  • Arkadaşlar US Psn'den Türkçe destekli aldığım oyunları Türkçe oynayabilirmiyim tek üyelikle sistem dilini Türkçe yaptıktan sonra ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sangello

Arkadaşlar US Psn'den Türkçe destekli aldığım oyunları Türkçe oynayabilirmiyim tek üyelikle sistem dilini Türkçe yaptıktan sonra ?

Us psnde warframe ve 1 tane daha platform oyunu vardı adını hatırlayamadım Onların haricinde türkçe oyun yok dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: Sangello

Arkadaşlar US Psn'den Türkçe destekli aldığım oyunları Türkçe oynayabilirmiyim tek üyelikle sistem dilini Türkçe yaptıktan sonra ?

Us psnde warframe ve 1 tane daha platform oyunu vardı adını hatırlayamadım Onların haricinde türkçe oyun yok dostum

http://forum.donanimhaber.com/m_100047285/tm.htm Bu konuda yukarılarda cevap veren C-TRanger nickli arkadaş dediğim gibi bir bilgi paylaşmış. Bu bilgi yanlışmıdır ?

• Peki paypalin yıllık bı ucretı varmı?
  • paypalda yıllık ücret yok diye biliyorum.ayrica tesekkurler konu için ben ne yapiysam kendi paypalimla olmadi demekki amerika adresi felan gerekiyormus.amazonda sorun oluyordu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melo7

Peki paypalin yıllık bı ucretı varmı?

Hayır yok

• Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Cok sagol hocam bi sorum daha vardi benim tr paypal hesabinla us psn mailim ayni biraz kafa karistirdi mailimi mi degistirmem gerek

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.