Şimdi Ara

PAYPAL İLE US PSNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK[ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
35
Favori
4.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BIOHAZARD

quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

quote:

This payment cannot be completed and your account has not been charged. Please contact your merchant for more information.

En son aşama olan Add wallet kısmında bu hatayı veriyor ve cüzdana para ekleyemiyorum. 60 dolar çöp oldu başka sitelerde harcayayım dedim yine aynı hata.

Yok mu bunun bir çözümü ?

Hocam son kısımda parayı hesabımdan çek dedinmi ?
    Yani cüzdana eklerken different method gibi bişi vardı oradan bakiyedeki parayı kullan diyince olması lazım

US Paypal'daki mevcut 60 doları US PSN cüzdana aktaramıyorum. Paypal Balance 60 dolar diyor. Pay Now diyince hata alıyorum.

Hocam us paypalda 60$ var dimi yanlış anlamadım. Eğer öyleyse bitde dediğim şeyi deneyin. Oda olmaz ise ps4 ünüz üzerinden deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

This payment cannot be completed and your account has not been charged. Please contact your merchant for more information.

En son aşama olan Add wallet kısmında bu hatayı veriyor ve cüzdana para ekleyemiyorum. 60 dolar çöp oldu başka sitelerde harcayayım dedim yine aynı hata.

Yok mu bunun bir çözümü ?

Hocam son kısımda parayı hesabımdan çek dedinmi ?
    Yani cüzdana eklerken different method gibi bişi vardı oradan bakiyedeki parayı kullan diyince olması lazım

US Paypal'daki mevcut 60 doları US PSN cüzdana aktaramıyorum. Paypal Balance 60 dolar diyor. Pay Now diyince hata alıyorum.

Hocam us paypalda 60$ var dimi yanlış anlamadım. Eğer öyleyse bitde dediğim şeyi deneyin. Oda olmaz ise ps4 ünüz üzerinden deneyin

Farklı metod diye bir seçenek çıkmıyor. Add Fund diyorum oyunun meblasını otomatik yüklüyor. Paypal'a yönlendiriyor. Giriş yapıyorum. Ootomatik olarak tek seçenek Pay Now çıkıyor. Different seçeneği nerede bulamadım. PS4 ve PC'de de olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Souvrock

Ok, when you are on the Checkout: Review order page click on continue

Next you are on the PayPal login site

Do NOT log in with your email etc, but click on “Don’t have a PayPal account” below

Type in a Debit or Credit card number which is NOT set up in or associated with one of your paypal accounts (there could be some hassle in finding a card number that is accepted, but just keep on trying, it should work! At least it did in my case with two different cards for two products…)

Which email address of yours you type in seems to be of no importance

Click on “Review and Continue”

Click on “Continue as Guest”

“Confirm”

“Confirm and pay”

“Your payment has been executed” (hopefully)

If it works for you, please copy and paste this ‘manual’ onto other sites because it might be really helpful for others as well.

https://www.paypal-community.com/t5/Sending-and-receiving-money/This-payment-cannot-be-completed-and-your-account-has-not-been/td-p/531186?profile.language=en-gb

Guest seçeneği bile yok ekranda. Monitörle bütün oldum görücem diye. :D

• Change yok işte orada. US PayPal'a da kredi kartını ekleyemiyorum hesap US diye. TR kredi kartı olmuyor.
  • Hocam hemen burada paymebt methodun yanında yazması lazım
     PAYPAL İLE US PSNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAK[ANA KONU]

• Şaka gibi işte yazmıyor. Change linki yok.
  • quote:

Şaka gibi işte yazmıyor. Change linki yok.

Hocam attığın ss ye bakarsınız orada yazması lazım. Yazmazsada ne yazikki bilemiyorum. Ben dahil çoğumuz başarılı şekilde alışveri yaptık sende neden olması anlamadım

• US PSN'e kayıt olduğumuz adres ile US PayPal hesabındaki adres tutmuyor diye olabilir mi ?
  • quote:

US PSN'e kayıt olduğumuz adres ile US PayPal hesabındaki adres tutmuyor diye olabilir mi ?

Sanmıyorum hocam. Ama sen yinede bir aynı yap

• beyler hesabı doğrula diye seçenek çıkıyor 5$ aktardım 10$ daha aktarıcaktım hata alıyorum güvenlik hatası sms doğrulaması istiyor ? varmi bunun bir çözümü

10dk sonra tekrar denedim bu sefer sormadı 10$ aktardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 28 Ocak 2015; 0:50:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

beyler hesabı doğrula diye seçenek çıkıyor 5$ aktardım 10$ daha aktarıcaktım hata alıyorum güvenlik hatası sms doğrulaması istiyor ? varmi bunun bir çözümü

10dk sonra tekrar denedim bu sefer sormadı 10$ aktardım.

bendede çıktı(: oh sonradan geçiyor mu??
  • wesker005 W kullanıcısına yanıt
    evt 10-15 dk sora tekrar deneyin düzelior
  • USA PSN de Paypal ile alışveriş yapma yöntemlerini, tane tane anlattığınız için teşekkür ediyorum, elinize sağlık.

Çünkü, ne zamandır "USA PSN den NASIL ALIŞVERİŞ YAPILIR" başlıklı dev konunun altında bu yöntemi paylaşmak istiyordum. Fakat, bir paylaşımda bulunursam, herkesin anlayacağı şekilde tane tane yazmayı tercih ediyorum. Buda bir hayli zaman alıyor. Bu aralar yoğun olduğum için gözümde büyüyüp duruyordu. Siz beni bu sıkıntıdan kurtardınız. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Konumun altında bu konunun linkini paylaşırım artık.

@Omer_Faruk.@Exzina

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 6 Şubat 2015; 17:42:13 >
  • Teşekkürler hocam.mesajım bulunsun

• Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi bir Usa üyeliği açayım dedim ama Amerika'dan telefonu şart koşuyor, atla seçeneği yok maalesef. Telefon kısmını doldurmadan geçmeye izin vermiyor. Telefon para işlemlerinde lazım oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanmvp

Ben de şimdi bir Usa üyeliği açayım dedim ama Amerika'dan telefonu şart koşuyor, atla seçeneği yok maalesef. Telefon kısmını doldurmadan geçmeye izin vermiyor. Telefon para işlemlerinde lazım oluyor mu?

Paypalmı zorunlu tutuyor

• Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Evet, kayıt ekranında adresten sonra telefon var, home ya da mobile, bakalım ne olacak diye adresini yazdığım eyalet ve şehirden telefon numarası bulup girdim bu defa da invalid address hatası verdi. telefon olmadan olmuyor + adresi de kabul etmedi.
  • bende 1 saat önce web sitesinde paypal nakit sipariş verdim geldiği zaman canada psnde deneyeceğim orda oyunlar daha uygun oluyor
  • Paypal hesabı olmayan bi maile para yollanabilir mi, uyarır mı yani böyle bi hesap yok diye? YOllarsa ve para giderse iade nasıl olur? Böyle bir şey olmadı da olursa diyelim.
  • Artık olmuyor bu yöntem galiba. Az önce para aktarmayı denedim. TR Paypal dan US Paypal a. Para göndereceğiniz arkadaş aynı ülke de olması gerekiyor diye bi uyarı çıktı. Bu da mı yalan oldu. Biz çözüm ürettikçe bir yerlerden kısılıyor. Gift Card almaya devam mı edeceğiz şimdi.

İşin kötü yanı gönderme iptal edildikten sonra parayı iade etmesini bekleyeceğim şimdi bankaya
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.