Şimdi Ara

Pathologic 2 Translate Türkçe yama Yayımlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pathologic 2 Translate Türkçe yama Yayımlandı

Merhaba durmaksızın üretmeye devam ediyoruz.Normal yama ,yarı translate yama ve translate yama olarak üç kategoride sırada pathologic 3 yaması vardı.30 bin satır translate edildi.Full konuşma olduğu için abidik gubidik şeyler olabilir kodlu yerler gözden kaçmış olabilir.Bu tarz durumları dıscord üzerinden bildirebilirsiniz.Yama yayımlanmıştır.Kurulum talimatlarını dikkatlice okuyunuz dosyaların yedeğini mutlaka alın.

Proje Yöneticisi

sinnerclown

Çeviren

@freeman1930 -sinnerclown

Paketleme

sinnerclown

Discord adresi

https://discord.com/invite/zV7t4ax

Yama link

https://sinnerclown.home.blog/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 23 Ocak 2021; 23:39:34 >

• Emeğinize sağlık abi. @freeman1930 nickli arkadaşa da teşekkürler. Bu arada fazla görünmüyor, forum sitesinde..

• maffay__musty kullanıcısına yanıt

Ben teşekkür ederim kardeşim. İşten güçden eskisi kadar fırsat bulamıyorum çevirilere. Ama yakında yeni bir çeviri haberi ile döneceğim.😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menü ve arayüz benim tarafımdan çevirilmiştir. Fakat oyunun testine geçtikden sonra oyunun bana hiç ama hiç hitap etmediğini gördüğüm için sinnere devr ettim. Sağ olsun kendisi beni kırmayıp bu çeviriyi sizler ile paylaştı. Eline sağlık kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Ben teşekkür ederim kardeşim. İşten güçden eskisi kadar fırsat bulamıyorum çevirilere. Ama yakında yeni bir çeviri haberi ile döneceğim.😉

Umarım gerçekten beklenilen bir yama ile dönersiniz... İpucu yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: maffay__musty

Umarım gerçekten beklenilen bir yama ile dönersiniz... İpucu yok mu ?

Alıntıları Göster

Çok bekleneceğini sanmam 2 yamada fps tarzı korku oyunu. Öyle aaa kalitede bir oyun değil yani. Ama sevenleri illaki vardır. İsim açıklamama sebebim bir aksilik felan olur diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Çok bekleneceğini sanmam 2 yamada fps tarzı korku oyunu. Öyle aaa kalitede bir oyun değil yani. Ama sevenleri illaki vardır. İsim açıklamama sebebim bir aksilik felan olur diye.

Alıntıları Göster

Bilgilendirme için teşekkürler emeğinize sağlık şimdiden kolay gelsin

• Elinize sağlık kolay gele
  • Yama Yayımlanmıştır.

• Ellerinize sağlık. Seriye bağladın @sinnerclown hocam. Sayende Türkçe olmayan oyun kalmayacak herhalde Pathologic 2 Translate Türkçe yama Yayımlandı 

• quote:

Orijinalden alıntı: atessivas

Ellerinize sağlık. Seriye bağladın @sinnerclown hocam. Sayende Türkçe olmayan oyun kalmayacak herhalde  

Saol dostum sizlerin desteğiyle oluyor bunlar. :)

• of of çok güzel.sırf türkçe yamasını beklediğimden oyunu hep ertelemiştim

• İyi günler öncelikle ben yamayı başka siteden indirmek zorunda kaldım, linkini attığınız site özel bağlantı dedi, dosyayı indirdim fakat içinden resources.rar çıkmadı içinden haliyle türkçe yama kurulumunu yapamadım. yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: thevoord

İyi günler öncelikle ben yamayı başka siteden indirmek zorunda kaldım, linkini attığınız site özel bağlantı dedi, dosyayı indirdim fakat içinden resources.rar çıkmadı içinden haliyle türkçe yama kurulumunu yapamadım. yardımcı olursanız sevinirim

Buyur dostum benim yamalarımın sitemiz harici paylaşılan sitelerin çoğunun bir güvenilirliği yok .Link bırakıyorum ordan indirebilirsiniz.

https://sinnerclownceviri.com/threads/pathologic-2-translate-tuerkce-yama-yayimlandi.300/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 4 Nisan 2021; 17:10:9 >

• Arkadaşlar oyunun steam sürümünde sorunlar olabilir. Ve tabi yamada da sorunlar olabilir. Steam sürümü alan arkadaşlar biraz beklesin. Elimde ufak bir iş var ondan sonra oyunun yamasının üzerinde geçicem. Gördüğüm hataları felan düzelticem. Sizden ricam biraz beklemenizdir.

• Uzun Zamandır Bekliyordum Ellerinize Saglık . Dlcler Dahilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemal Sönmez

Uzun Zamandır Bekliyordum Ellerinize Saglık . Dlcler Dahilmi

Dahil değil.

• Tm Dır Sorun Yok Dlc Zaken Ahım Sahım Birsey Degilmis Zaken Tskler Tekrardan :) Basarılarınızın Devamini Dilerim

• Yama için teşekkürler ancak link bulamıyorum, çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lameless

Yama için teşekkürler ancak link bulamıyorum, çalışmıyor.

Bir kaç mesaj üstte sebebi yazıyor. Görmediniz heralde. Yama steam sürümünde çalışmıyor. Bende oyunu aldım hem yamayı düzenlicem hemde hataları felan. Bittiği zaman yeniden yayımlanacak. 👍

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.