Şimdi Ara

Parfüm Almak İsteyenler İçin Sıcak Fırsatlar! (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.671
Cevap
97
Favori
728.213
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Dior Homme Sport 2012 versiyonu satan siteleri söyler misiniz bildiğiniz kadarıyla? Arıyorum bilmiyoruz diyorlar...

http://www.mizu.com/Liste.aspx?cat_id=16&marka=christian-dior°er=&dd=&fiyat=&Sayfa=1&Sort=1

dostum kodla da epey iyi fiyata geliyor bu sitede ama bugün aradım bilmiyoruz falan dediler. Eminmisiniz 2012 versiyonu olduğuna

Sanırım dior ürünleri stoklarında hazırda yok , kargoya da zaten 1-3 iş günü diye düşmüşler . Bazılarında ise aynı gün kargo yazıyor ( başka marka parfümlerde )
    Muhtemelen o yüzden bilmiyor olabilirler ,açıkcası sen böyle deyince bende şüpheye düştüm 2012 mi diye , yanıltmak istemem zira hatrı sayılır paralar ödeniyor

Sport versiyonundan bende almayı düşünüyorum ama resimdeki eski versiyon...Homme ve intense'in resimleri ise yeni sürüm. Dolayısıyla almadım. Hepsiburada satılanların yanında int12 ibaresi var.Muhtemelen yeni sürüm ama yinede belli olmaz, eski versiyonda gönderebilirler.
    Ayrıca eski versiyonun daha kalıcı olduğunu söyleyenler var.İkilemde kalınca da netten almak zor oluyor.Kutularından da ayırt edilebilir ama kutu resimleri de yok. Eğer sen alırsan resim koyabilir misin.
    Sırasıyla eski ve yeni sürümlerin resimleri...

• @MajestiC

Eyvallah hocam , önce bir deneyelim bakalım testerlarını Kalıcılıkla önemli tabii , en azından 1 güne yakın kalmalı üzerimde .

@wiwaldicarlos

ben alacağımı pek sanmıyorum dioru .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Mizuya güvendim ve 75 e 20 tl indirim çeki buluo Rochas Man Aldım bakalım nasılmış 100ml :)

hocam yorumunuzu bekliyorum ürünle ilgili , dikkatimi çeken ürünler arasında .

Ben sanırım Givenchy Insense UltraMarine siparişi vereceğim .

Parfümüm geldi hoşgeldi güzel geldi beğendim açıkçası tatlı bir kokusu var. Mizu ya güvenmekte haksız çıkmadım. ter kokumu bastırdı ve 4 saate yakındır kokusu üzerimde :) kesinlikle tavsiye edilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsfth

Armani Black Code ve 1 million kullanan var mı nasıldır ?

ikiside güzeldir lakin 1 millionu sık ve bol kullanırsan mideni bulandırabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

quote:

Orijinalden alıntı: gsfth

Armani Black Code ve 1 million kullanan var mı nasıldır ?

ikiside güzeldir lakin 1 millionu sık ve bol kullanırsan mideni bulandırabiliyor

2sni de kullandım :)

Şuan hala black code kullanıyorum, kendine has güzel bir kokusu var. Esmerim tenimle de iyi gidiyor. Kokuyu beğenen çok oldu :) şişe bitiyor bakalım belki bu yaza değiştiririm.
  • morhipo'da le male terrible 75 ml + 100 ml duş jeli 77 lira, 15 lira da hediye çeki bulursunuz forumda 50 kuruşa satıyorlar. yani toplamda 60 liraya alabilirsiniz

http://www.morhipo.com/kampanya/liste/14192/kofre#stt=&os=0&pg=0&ps=&prv=

piyasa fiyatı 140'tan başlıyor, le male sevenler değerlendirsin, terrible orjinal le male'e benziyor zaten baya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 28 Mart 2013; 10:37:41 >
  • bende gecen hafta almanya daydım

parfümlere baktım bizim ülkemizde ürünler daha ucuza bulabiliyoruz.

orda mesala One Millon 100ml : 51 euroydu.

dun de ben bellamoladan BVLGARI p.homme sipariş etdim bugun elime
    ulaşdı gayet hızlı bir alısveriş oldu.

parfüm orjinal sıkıntı yok.
  • arkadaşlar daha öncede yurtdışından hediye gelmiş bir D&G THE ONE kullanmıştım kalıcılığı çok iyiydi.10 gün önce mizu dan almıştım aynısını fakat kalıcılığı malesef aynı değil,mizuyu daha önceki mesajımda öneriyordum özür dilerim,kimseyi yanlış yönlendirmek istemem şuan için bir daha alışveriş yapmam diye düşünüyorum.Kutu,bandrol,jelatin,ilk fıs sıkmada parfüm gelmemesi,koku konusunda sıkıntı yok fakat kalıcılık konusunda sıkıntı var,aynısının DP doldurması daha uzun süre kokuyor diyebilirim.Sizce parfüm bayat olabilirmi? vede acaba geri alırlarmı biraz kullandığım parfümü ?
  • misspera'da moschino uomo 125 ml, %15 hediye çekiyle 67 liraya geliyor. ne zamandır kovaladığım bi parfümdü iyi denk geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 28 Mart 2013; 14:24:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marquin

morhipo'da le male terrible 75 ml + 100 ml duş jeli 77 lira, 15 lira da hediye çeki bulursunuz forumda 50 kuruşa satıyorlar. yani toplamda 60 liraya alabilirsiniz

piyasa fiyatı 140'tan başlıyor, le male sevenler değerlendirsin, terrible orjinal le male'e benziyor zaten baya.

Hocam valla zarara soktun beni :) dayanamadım aldım. Piyasa fiyatının çok altında olmasından tutamadım kendimi. Kullandysanız daha önce yorum alabilir miyim? Kör alış oldu yine benim için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

quote:

morhipo'da le male terrible 75 ml + 100 ml duş jeli 77 lira, 15 lira da hediye çeki bulursunuz forumda 50 kuruşa satıyorlar. yani toplamda 60 liraya alabilirsiniz

Hocam valla zarara soktun beni :) dayanamadım aldım. Piyasa fiyatının çok altında olmasından tutamadım kendimi. Kullandysanız daha önce yorum alabilir miyim? Kör alış oldu yine benim için :)

le male'ı daha önce deneyip beğenmemiştim, bana çok ağır gelmişti kokusu ama terrible le male'ın biraz daha meyveli, fresh versiyonu diyorlar, muhtemelen terrible le male'daki benim sevmediğim yönlerin yontulmuş versiyonu ve internette de iyi yorumlar var hakkında. kullanmadan bir şey diyemem tabi ama bence 60 liraya o riske girilir. 75lik terrible zaten en ucuz 120 liraya satılıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

quote:

le male'ı daha önce deneyip beğenmemiştim, bana çok ağır gelmişti kokusu ama terrible le male'ın biraz daha meyveli, fresh versiyonu diyorlar, muhtemelen terrible le male'daki benim sevmediğim yönlerin yontulmuş versiyonu ve internette de iyi yorumlar var hakkında. kullanmadan bir şey diyemem tabi ama bence 60 liraya o riske girilir. 75lik terrible zaten en ucuz 120 liraya satılıyor

Kışlık bir koku galiba ben de kış için bir koku alacaktım. Givenchy pi yi düşünüyordum ama bu denk geldi sayenizde :)

• http://www.misspera.com/product/emporio-armani-diamonds-for-men-summer-edt-75-ml/

arakadaşlar %15 imdirim kodu ile 75.5 tl ye geliyor, koku nasıldır bilen var mı?
  • http://www.markafoni.com/product/3739120/ markafonide lacoste essential 40TL 2 tane alinca 80tl yapiyor cek satis bolumundede 75tl altlimitli 40tl indirimli hesaplar 3-4tlden satiliyor farkli kampanyalardan alisveris yapincada kargo bedava oluyor bide avantajix uzerinden alisveris yaparsaniz %10 iade veriyor yani 2 adet lacoste essential 40tlye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 28 Mart 2013; 20:26:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

http://www.markafoni.com/product/3739120/ markafonide lacoste essential 40TL 2 tane alinca 80tl yapiyor cek satis bolumundede 75tl altlimitli 40tl indirimli hesaplar 3-4tlden satiliyor farkli kampanyalardan alisveris yapincada kargo bedava oluyor bide avantajix uzerinden alisveris yaparsaniz %10 iade veriyor yani dun ben 2 adet lacoste essential 40tlye geliyor

kokusu nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMaSter

quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

http://www.markafoni.com/product/3739120/ markafonide lacoste essential 40TL 2 tane alinca 80tl yapiyor cek satis bolumundede 75tl altlimitli 40tl indirimli hesaplar 3-4tlden satiliyor farkli kampanyalardan alisveris yapincada kargo bedava oluyor bide avantajix uzerinden alisveris yaparsaniz %10 iade veriyor yani dun ben 2 adet lacoste essential 40tlye geliyor

kokusu nasıl ?

Lacoste bu parfumun mendile sıkılmış numunesini gondermisti o zaman cok hosuma gitmisti ne zamandir aklimda almak takip ediyordum aldim internetteki yorumlarda olumlu hepsiburadadan falan bakabilirsiniz yorumlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar şöyler bahar ve yaz mevsimi için gidicek hafif ve kalici bir parfüm ariyorum.

18 yasındayım,dershaneye gidiyorum, beyaz tenliyim sevgilim esmer bunları niye yazdım bilmiyorum ama yakıştırın birşeyler işte siz,

çok klasik giyinmiyorum, spor gömlek keten pantolon takılyorum arada polo tshirtler falan :)
  • quote:

quote:

Mizuya güvendim ve 75 e 20 tl indirim çeki buluo Rochas Man Aldım bakalım nasılmış 100ml :)

yaa sanki orjinal değilmiş gibi düşünmeye başladım parfüm hakkında. Böylesine ünlü bir parfüm nasıl kalıcı olmaz diyorum kendi kendime. Havayla temas etti be kokusu gitti resmen. Ama saka ithalat mı ne yazıyor falan mesela herşeyi orjinalmiş gibi görünüyor. Anlayamadım açıkçası.
  • quote:

quote:

quote:

yaa sanki orjinal değilmiş gibi düşünmeye başladım parfüm hakkında. Böylesine ünlü bir parfüm nasıl kalıcı olmaz diyorum kendi kendime. Havayla temas etti be kokusu gitti resmen. Ama saka ithalat mı ne yazıyor falan mesela herşeyi orjinalmiş gibi görünüyor. Anlayamadım açıkçası.

Rochas nasıl kalıcı olmaz hocam? Atkıya parfümü sıkıp kaldırdım , gelecek kış çıkardığımda hâlâ biraz Rochas kokuyordu , hayret etmiştim Valla. 1 gün sıkıp diğer 2 gün sıkmıyordum yine de kokuyordu.

• quote:

quote:

quote:

hocam, bende mizudan D&G THE ONE aldım aynı sorunu çekiyorum,normalde cok kalıcı bir parfüm fakat mizudan aldıgımda kalıcılık çok az onun dışında herşeyi orjinal gibi.

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.