Şimdi Ara

Parfüm Almak İsteyenler İçin Sıcak Fırsatlar! (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.672
Cevap
97
Favori
728.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Terre D'Hermes, Dior Homme, Guerlin L'instant Extreme vb decant olan var mı?
  • Sol bileğime sıktığm paco rabanne black xs den şu an eser yok ,(1 fıs)
    Ancak sağ bilegime sıktığım ultramarinenin kokusu hala duruyor (1 fıs)
    Aksam 21:45 gibi sıkmıştım

edit : ultramarine 1 gün kalıcak sanırım , sevdim de zaten bu kokuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 25 Mart 2013; 19:41:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKGÜN68

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

Orijinalden alıntı: HAKGÜN68

quote:

Orijinalden alıntı: serdarix

Arkadaşlar maskulen koku önerisi olan var mı? Bu yeni kokular bir garip, adam gibi erkek parfümü bulamadım...

YSL Kouros, Salvador Dali Pour Homme, Azzaro Pour Homme, Carolina Herrera Herrera For Men, YSL Jazz, Aramis, YSL Rive Gauche Pour Homme, Paco Rabanne Pour Homme, Cacharel Pour L'Homme, Dior Fahrenheit, Jil Sander Sander For Men, Versace L'Homme, Bvlgari Pour Homme

Hocam merhaba ,

Armani Acqua Di Gio'nun 2 çeşidi varmış , biri Armani Acqua Di Gio , diğeriyse Armani Acqua Di Gio Pour Homme. Bunların arasındaki fark nedir bir bilginiz var mı? İkisininde şişeleri birbirlerine benziyor , hangisini denediğimi bilmiyorum açıkçası.

Merhaba,

Gio ilgi alanımda olmadığından kesin bir söylemde bulunmak istemem ama her ikisinin de aynı kokular olduğunu düşünüyorum, ülkeden ülkeye üretim farkılılıklarından dolayı böyle isim ve şişe farklılıkları olabiliyor.

Gio'nun "Essenza" isimli farklı bir flankeri var, ben aralarında önemli bir fark göremedim ama Gio klasikten daha başarılı olduğuna diar çok sayıda yorum var, tenimde iyi sonuçlar vermediğinden koleksiyonumda yer vermediğim bu koku ve türevleri hakkında daha fazla bir bilgi sunma şansım malesef yok.

Sevgilerimle...

Hocam çok teşekkür ederim cevabınız için , yarın YKM'ye gideceğim hangisini denediğimi bulmak için ama bende ikisinin de aynı parfüm olduğunu düşünüyorum. Essenza , Acqua Di Gio'nun daha güçlüsü olarak lanse ediliyor , daha kalıcı , daha farkedilebilir olması sanırım özelliği ancak 75 ml'lik bir parfüme 150 lira vermek beni zorlar , o yüzden Acqua Di Gio düşünüyorum.

Edit: Zaten Essenza EDP'ymiş hocam , daha kalıcı ve farkedilebilir olması da bu yüzden olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 25 Mart 2013; 16:02:37 >

• beyler fragrancex den aldigim urunler 6 martta yola cikmis 116 martta buşundugum yer egelmis fakat elime gecmemisti bugun gittim zor bela buldular bende aldim kenzo power ve romeo gigli man 2 side guzel parfum hos kokulari var romeo biraz daha odunsu erkekse tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: marquin

quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

quote:

Orijinalden alıntı: paez

mizu'dan avea indirimiyle nikos sculpture aldım bakalım 63 liraya geldi. bakalım orjinal mi gelecek nolacak (: ne zamandır merak ettiğim bi parfüm çok iyi yorumlar okudum hakkında, bu fiyata blind buy risk sayılmaz zaten.

Ben de aynı senin gibi kör alış yapacaktım ama ardından çok sentetik bir kokusu var dediler vazgeçtim onun yerine başka parfüm sipariş geçtim. Gelince koku hakkında ki yorumlarını bekliyorum.

anca bugün geldi parfüm yurtiçi kargosunun acemiliği nedeniyle.

kokuyu çok beğendim ama kalıcılığı hakkında bir şey diyemem şimdilik. sentetik eleştirilerini okumuştum daha önce ve o eleştiriler biraz ağır olmuş, sentetiklik var ama kesinlikle rahatsız edici değil. kokusu çok orjinal hiçbir parfüme benzetemedim ama çok hoşuma gitti. biraz feminen tarafı da var gibi ama tam yaz kokusu bence bu fiyata kesinlikle denenmeli.

Anladım. Olumlu yorum yapmışsınız ben de en kısa sürede almaya çalışacağım merak ettim.

• Arkadaşlar Terre D'Hermes EDT-EDP decant arıyorum. Pm lütfen..
  • Dior Homme Sport 2012 versiyonu satan siteleri söyler misiniz bildiğiniz kadarıyla? Arıyorum bilmiyoruz diyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Dior Homme Sport 2012 versiyonu satan siteleri söyler misiniz bildiğiniz kadarıyla? Arıyorum bilmiyoruz diyorlar...

http://www.mizu.com/Liste.aspx?cat_id=16&marka=christian-dior&deger=&dd=&fiyat=&Sayfa=1&Sort=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Dior Homme Sport 2012 versiyonu satan siteleri söyler misiniz bildiğiniz kadarıyla? Arıyorum bilmiyoruz diyorlar...

http://www.mizu.com/Liste.aspx?cat_id=16&marka=christian-dior°er=&dd=&fiyat=&Sayfa=1&Sort=1

dostum kodla da epey iyi fiyata geliyor bu sitede ama bugün aradım bilmiyoruz falan dediler. Eminmisiniz 2012 versiyonu olduğuna

• quote:

quote:

quote:

http://www.mizu.com/Liste.aspx?cat_id=16&marka=christian-dior°er=&dd=&fiyat=&Sayfa=1&Sort=1

dostum kodla da epey iyi fiyata geliyor bu sitede ama bugün aradım bilmiyoruz falan dediler. Eminmisiniz 2012 versiyonu olduğuna

Sanırım dior ürünleri stoklarında hazırda yok , kargoya da zaten 1-3 iş günü diye düşmüşler . Bazılarında ise aynı gün kargo yazıyor ( başka marka parfümlerde )
    Muhtemelen o yüzden bilmiyor olabilirler ,açıkcası sen böyle deyince bende şüpheye düştüm 2012 mi diye , yanıltmak istemem zira hatrı sayılır paralar ödeniyor

• Mizuya güvendim ve 75 e 20 tl indirim çeki buluo Rochas Man Aldım bakalım nasılmış 100ml :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Mizuya güvendim ve 75 e 20 tl indirim çeki buluo Rochas Man Aldım bakalım nasılmış 100ml :)

hocam yorumunuzu bekliyorum ürünle ilgili , dikkatimi çeken ürünler arasında .

Ben sanırım Givenchy Insense UltraMarine siparişi vereceğim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Mizu çok fazla ucuz.. Şikayet var'da ki şikayetleri okuyuncada korktum açıkcası..

yalnız hocam , şöyle bir durum da var .

O şikayetvardaki yorumların sahipleri sevil , tekinacar vs çalışanları olabilir . Zira bu tür siteler böyle satış yaparsa , bu firmaların ekmeği kesilir

Foruma dikkat ettim mesela , mizudan nerdeyse hiç bu sahte diyen çıkmadı ? ya da parfumya , veya misspera dan . neden acaba , bakıyorsun sikatyetvara yoğunla şikayet , ama forumda şikayetin Ş si yok . neredeyse %1 bile yok şikayet forumdan

Ben şikayetvara yazanlarında artniyetli firma çalışanı olduklarını düşünüyorum .

Bugün gittim , Givenchy Insense Ultramarine'ye Douglas 185TL dedi ,Sevilde buna yakın fiyat söyledi . bakıyorsun nette 119TL . ee şimdi sen baltalamasan senden alır mı insanlar ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Mizu çok fazla ucuz.. Şikayet var'da ki şikayetleri okuyuncada korktum açıkcası..

yalnız hocam , şöyle bir durum da var .

O şikayetvardaki yorumların sahipleri sevil , tekinacar vs çalışanları olabilir . Zira bu tür siteler böyle satış yaparsa , bu firmaların ekmeği kesilir

Foruma dikkat ettim mesela , mizudan nerdeyse hiç bu sahte diyen çıkmadı ? ya da parfumya , veya misspera dan . neden acaba , bakıyorsun sikatyetvara yoğunla şikayet , ama forumda şikayetin Ş si yok . neredeyse %1 bile yok şikayet forumdan

Ben şikayetvara yazanlarında artniyetli firma çalışanı olduklarını düşünüyorum .

Bugün gittim , Givenchy Insense Ultramarine'ye Douglas 185TL dedi ,Sevilde buna yakın fiyat söyledi . bakıyorsun nette 119TL . ee şimdi sen baltalamasan senden alır mı insanlar ?

Kesinlikle katılıyorum şikayetvardaki yorumların %90'ının gerçek olmadığını düşünüyorum. Ben defalarca kendime ve etrafımdakilere misspera ve mizu ağırlıklı olmak üzere sipariş verdim orijinallikle ilgili bir sıkıntı olmadı. bu arada insense ultramarini arkadaşım aldı bellamola dan, ki onlar da cheapsmellsin türkiye ayağı imiş, en uygun orda 114 lira, 10 lira da indirim var 104e geliyo.

• quote:

quote:

Mizuya güvendim ve 75 e 20 tl indirim çeki buluo Rochas Man Aldım bakalım nasılmış 100ml :)

rochas man zamanı geçti, bu havalar kaldırmaz artık o kokuyu. Bol şekerli bir kokudur seveni çok ama artık piyasanında piyasası olmuş durumda.

Ultramarine denediniz mi bilmiyorum ama oldukça yapay bir koku. Bolca sentetiklik hissetmiştim ben. Bence başka kokulara yönelmelisiniz...
  • quote:

quote:

rochas man süper bir parfümdür.
    yaklaşık 5 yıl kullandım, hep orjinal aldım, şimdi jean paul gaultier kullanıyorum. 2 yıldır :)
    rochası kesinlikle tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

quote:

rochas man zamanı geçti, bu havalar kaldırmaz artık o kokuyu. Bol şekerli bir kokudur seveni çok ama artık piyasanında piyasası olmuş durumda.

Ultramarine denediniz mi bilmiyorum ama oldukça yapay bir koku. Bolca sentetiklik hissetmiştim ben. Bence başka kokulara yönelmelisiniz...

UltraMarineyi deneme fırsatım oldu hocam , ama hoşuma gitmedi dersem yalan söylemiş olurum .

Kenzo LePaurLor u denedim ilk önce Yoğun bir limon kokusu aldım sonra ise koku ciddi derecede dengelendi , hoşuma gitti .
    Yalnız hala aklımda denemek istediğim parfümler var ; Azzaro Chrome ve Legend bunlardan ilki , sonra Calvin Klein Obsession Night birde g.armani Acqua Di Gio .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 26 Mart 2013; 17:40:39 >

• Armani Black Code ve 1 million kullanan var mı nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsfth -- 26 Mart 2013; 17:33:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

quote:

quote:

rochas man süper bir parfümdür.
    yaklaşık 5 yıl kullandım, hep orjinal aldım, şimdi jean paul gaultier kullanıyorum. 2 yıldır :)
    rochası kesinlikle tavsiye ederim.

69 TL ye kesinlikle alınır yani ? değil mi (alırım 1 defa sıkarım baktım yaz için ağır ,kışa saklarız )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 26 Mart 2013; 17:41:17 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

UltraMarineyi deneme fırsatım oldu hocam , ama hoşuma gitmedi dersem yalan söylemiş olurum .

Kenzo LePaurLor u denedim ilk önce Yoğun bir limon kokusu aldım sonra ise koku ciddi derecede dengelendi , hoşuma gitti .
    Yalnız hala aklımda denemek istediğim parfümler var ; Azzaro Chrome ve Legend bunlardan ilki , sonra Calvin Klein Obsession Night birde g.armani Acqua Di Gio .

Deneyip beğendiysen ne ala.

Chrome ve chrome sport u deneyebilirsin. Legend deneyip burnunu hiç yormana değmez çöp bişey. Madem gio deneyeceksin, yeni çıkan gio essenza flankerını denemeni tavsiye ederim çok daha güzel.

Ayrıca dior homme sport ve solo loewe mavi şişe (biraz pahalıdır) ve versace man eau fraiche denemeni de şiddetle tavsiye ederim. Yazlık koku alternatifi çok az, almışken daha iyilerini almak lazım.

• 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.