Yarbay
24 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 116 (Bu ay: 19)
Gönderileri
Merhaba

Altar Serverinde düzenli olarak gb satılır.

Şuan için stok 25gb.

1 gb = 93 tl. Pmden irtibata geçebilirsiniz.
Arkadaslar selam;
Herhangi bir sebeple kombinesini yenilemeyecek varsa devralip yenilemek istiyorum. Bu konuda yardimci olabilecek var midir? Tribun farketmiyor vipler haric ( viplere butcem yetmiyor :)
Arkadaşlar Selam;

fifa 18 ps4 için hesap veya coins satın alacağım. Teklifler pm üzerinden lütfen.
Arkadaslar vodafone fatura stop ozelligi hala devam etmekte midir? Yani 11tlden sonra fatura duruyor ama hiz dusmeden devam ediyor mu ?
Xbox one üzerinden online oyun oynuyorum genellikle. Şuan için airties 5650 var normal wifi bağlantılarda falan hiçbir problem yaşamıyorum lakin konsol ve online oyun için ping problemi var ve sanırsam airties 5xx serilerinde hep olan bir şey ve genel olarak airties modem önermiyor insanlar. Nasıl bir modem önerirsiniz ? xbox testimde %100 veri kaybı yazıyor zaman zamn misal modemi 5-10 defa resetlediğimde düzeliyor ama yine lag olduğunu düşünüyorum. Var mıdır bu iş için biçilmiş kaftan bir modem

100-200 fiyat aralığında.
ONline hizmetleri kullanabiliyorum, NAT tipi acık durumda, ağ bağlantısını test et dediğimde sıkıntı yok herşey yolunda gözüküyor fakat çok oyunculu bağlantıyı test et dediğimde %100 paket kaybı hatası veriyor.

Bağlantım 25mbit/ Ping 0 gösteriyor detaylı ağ istatistik bilgilerinde.

Aynı problemle karşılaşıp cozen var mı ?
Arkadaşlar g2a üzerinde satılan gift card kodlarından satın alsam bir sorun yaşar mıyım ? Kodu aktif ettikten sonra hesabın banlanması vb. gibi ?
Cypher içinde gold bar alıncaktır. Duruma göre çok miktarda da alınabilir. Yeşilyurt güncel alışın 1m üzerinden alacağım. Ödeme enpara/cepteteb.
Merhabalar Arkadaşlar;

Size oyundaki koxper ve wallhack kullananları, slota mob çekenleri veya küfür edenleri nasıl daha kolay bir şekilde banlatacağınızı anlatacağım. Cyper sunucusunda oynayan arkadaşlar upload ettikleri koxp kullanan oyuncuların youtube linklerini buraya atarlarsa, biz de aynı şekilde report edip, daha hızlı bir şekilde banlanmasını sağlayabiliriz.

Şimdi gelelim nasıl video kayıt edip, nasıl boyutunu kücültüp ve nasil şikayet mektubu oluşturacağımıza:

Öncelikle Fraps isimli, oyun içi video kayıt programını indiriyoruz.

Fraps indireceğiniz official ve güvenilir site olarak kendi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Frapsı oyuna girdikten sonra açıp kapatabilirsiniz ve sürekli açık kalmasına gerek yok. Misal boss bakınırken para slotlarını da gezmeye karar verdiniz ve koxper kullanan birini yakaladınız. Hemen fraps videosunu açıyorsunuz ve kayıt almaya başlıyorsunuz. Açık ve net bir şekilde ismi ve koxp kullandığı gözükmeli. Aynı anda hp ve mp pot basması, wall hack kullanması, aşırı hızlı attack yapması, koşarken ok atması. Zaten siz şüphelendiğiniz kişiyi atın, developer team loglarından inceleyip masumsa banlamıyor, suçluysa banı yapıştırıyor.

Fraps ile video almak için aşağıdaki ekranda gördüğünüz gibi kayıt tuşu atamanız gerekli. Böylece frapsi açtıktan sonra tek yapmanız gereken o atadığınız tuşa basmak. Benim atadığım tuş ", " sizin de gördüğünüz gibi.

1-Numarali yer, kayıt aldığınız videonun nereye kayıt edildiğini gösterir. Bunu kendiniz yeni bir klasör atayarak değiştirebilirsiniz.
2- Numarali yer , kayıt almak için basmanız gereken tuşu gösteriyor. Bunu da siz kendiniz atayabiliyorsunuz.

Koxperimizi yakaladik ve videomuzu kayıt aldık. Lakin şuanda gördüğünüz gibi video boyutu 500mb ile 1gb arasında değişiyor. Bunu şuanki Türkiye internet hızı ile upload etmeniz günleri alır ve bir çok kişi bu sebep ile uğraşmamakta.

Bu yüksek boyutlu videoyu, kalitesini bozmadan tekrar düzenlemek için hemen hemen windows kullanan herkeste bulunan ve kullanımı gayet kolay olan Windows Movie Maker isimli programı kullanacağız. Eğer sizin bilgisayarınızda yoksa

Microsoft Resmi Sitesinden indirebilirsiniz.

Movie maker programını açıyoruz ve aldığımız kayıtlardan beğendiğimiz ve upload etmek istediğimizi ekliyoruz.

Videomuzu ekledikten sonra "File" yazan işaretli kısıma tıklayarak, " Filmi Kaydet" diyoruz.

Daha sonra çıkan seçeneklerden Windows7 720P seçeneğini seçiyoruz.

Yukarida da gördüğünüz gibi dosya boyutu 794 mb iken 72,90 mb boyutuna düştü ve bu 30 saniyelik bir video. Siz 10 saniyelik bir video alirsaniz bunun boyutu 15-20 mb arası olacaktır.

Şimdi videomuzun boyutunu düşürdükten sonra, bu videoyu youtube' a ekleyeceğiz.

Youtube.com sitesine tıkladıktan sonra, gmail hesabımız ile giriş yapıyoruz. Daha sonra sağ üst köşede gözüktüğü gibi "Yükle" butonuna basip, boyutunu küçültmüş olduğumuz videoyu ekliyorz.

Videomuz yüklendikten sonra veya yüklenirken Youtube'un videonuz için vermiş olduğu linki, ticket ile NTTGAME'e bildireceğiz.

Bunun için de

support.nttgameonline.com adresine giriyoruz ve steam bilgilerimiz ile giriş yapiyoruz.

Daha sonra "Open a New Ticket" kısmına tıklayarak, yeni bir ticket oluşturacağız.

Tıkladıktan sonra açılan ekranda " Help Topic" kısmından " Cheat Report " seçeneğini seçiyoruz.

"Game Server" kısmından koxperin olduğu serveri seçiyoruz. Ben Cypher serverinda oynadığım için onu seçtim.

Daha sonra gerekli yerleri aşağıda yazildiği gibi sırasıyla dolduruyoruz.

1-) Buraya koxperin nickini yaziyoruz.
2-) Bu kısıma videonun alındığı tarihi yazıyoruz.
3-) Bu kısıma " TPT User Report " yaziyoruz.
4-) Bu kısıma, " He is using third party tools at " Server adı ( cypher 1, patho2, beramus3 vs)", " Military Camp 1-2 ". Please take the necessary action against him. "

yazip gönderiyoruz.

Bundan sonra her yeni bir koxpre için " Karakter adı " , " Kullandığı server ve military camp " ve " kullandığı tarih ve saati " yazip altına video linkini atarak ilk açtığımız ticket'a reply olarak yaziyoruz. Her seferinde yeni bir ticket açmayın çünkü belli bir sayıda ticket açmanıza izin veriyor. Direk altına cevap olarak kopyalayın, bakıyorlar. Bizzat " Game Master" kendisi söyledi bana bu şekilde yaparsam daha hızlı ve daha efektif bir şekilde koxper banlatacağımı.

:) El ele şu oyunu düzeltelim. Chitin görevleri kalkacaktır zaten o yüzden siz eslant ve emc/lüferdeki para slotlarındaki premium sahibi adamları banlatın. Asıl oyunu mahveden onlar.
Selam arkadaslar;

Xbox one ile birlikte kullanmalik bir tv almak istiyorum. Input ve display lagin cik dusuk oldugun 32-40 inch arasi fhd tv oneriniz var midir? Butce limitim yok
Hakkında
Meslek: Sales
İlgi Alanları: Video Gaming
Forum İkinci El İmzası:
Alıp,satarım.
Hakkımda:
,
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
macBook
Otomobil
Skoda Octavia
Mobil cihaz
Iphone 12 Pro
Operatör
turkcell
ISS
turkcell-superonline
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Galatasaray
Steam
f1estaa
Steam
FieSTaA
TV
Sony
Xbox Live GamerTag
Xbox Live GamerTag
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.534
İkinci El Bölümü Mesajları: 356
Konularının görüntülenme sayısı: 198.015 (Bu ay: 791)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 999 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.