Şimdi Ara

Paranız yoksa para verelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Beşiktaş'ın Torku Konyaspor'u ağırladığı Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında ev sahibi takımın taraftarları, ezeli rakiplerine göndermede bulundu.

Olimpiyat Stadı’nda yaklaşık 5 bin kişi vardı. Siyah-Beyazlı taraftarların gündeminde ise Galatasaray vardı. 3 yıl önce Beşiktaş’ın ‘Feda’ kampanyasını diline dolayan Sarı-Kırmızılı ekibin önceki gün başlattığı ‘Tek yürek, tek bilek’ kampanyasına gönderme yapan Beşiktaşlılar, “Paranız yoksa para verelim” diye slogan attı.

Haber Kaynağı: Habertürk

• Paramı basıyorsunuz hayırdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim takımım rakibe 10+ puan fark atacak, ben o rakibin adını unuturum. Maşallah BJK ve FB liler kendi takımlarından çok GS ı düşünüyorlar
  • Gidin oyuncularınızın maaşını ödeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Benim takımım rakibe 10+ puan fark atacak, ben o rakibin adını unuturum. Maşallah BJK ve FB liler kendi takımlarından çok GS ı düşünüyorlar

Rakip olarak görüldüğünden değil. Keser döner sap döner, gün gelir devran döner.
  • quote:

Benim takımım rakibe 10+ puan fark atacak, ben o rakibin adını unuturum. Maşallah BJK ve FB liler kendi takımlarından çok GS ı düşünüyorlar

yanlış düşünce biz antalyaya yenildiğimizde bizle dalga geçmeye çalışan bjklilerden çok gsliler vardı puan farkını iki elle gösteremiyorsun niye dalga geçmeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle

quote:

Rakip olarak görüldüğünden değil. Keser döner sap döner, gün gelir devran döner.

92-93 sezonunda gs'nin yaptığı şike teşvik olaylarına karşı yazılan besteyi söyledik bir de

• Zamanında çok dalga geçtiler fedaaaa bilmem ne diye.Ee kaderin cilvesi işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar iyi günleri GS'nin.
  • Turbun bu mac cok kotuydu banane galatasaraydan, besiktas oynuyor sahada. Edilen kufurleride yazamiyoruz ailemizle bir mac izleyemedik.
  • Ananı yolla kısmını yazmamışlar kime iyi görünmeye çalışıyor bu medya.. adam gibi habercilik yapsalar şaşarım.
  • Gören de Beşiktaş'ın mali durumu çok iyi sanacak.

• Flavis Ruber kullanıcısına yanıt
    En azından ben stoperi 7'ye satıyorum 2,5a yerine 2 tane stoper alıyorum. Hem transferden kar ediyorum, hemde kadrom zayıflamıyor. Sen golcünü 8'e satıyorsun ama yerine transfer yapmıyorsun. Fark burada.
  • Kupanız yoksa kupa verelim. Şampiyonluk farkını tek elle gösterememek ne acı.

• Kuyruk acisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

25 puan fark atmıştınız ama fedalarla komidinlerle dalga geçiyordunuz.Bu forumda bile sayınız daha fazlaydı.Şimdi fenerlilerden azsınız.
  • Fenerli ve Besiktaslilar toplanmislar bize salliyor, bir de FBliler tum ulke bize dusman deler.
  • oguzozan O kullanıcısına yanıt
    Korkuyoruz sizden kanks
  • Gereksiz.
  • Diye bağıran BJK taraftarı maç sonu Konya ye yenilince neye uğradığını şaşırdı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.