Yüzbaşı
19 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 219 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Aktif öğrenciyken Binance üzerinden P2P işlemi yapıyordum. İşlemi kısaca tarif etmek gerekirse örneğin ben 300 USDT(Dolara eşdeğer coin) satışa koyuyorum, Binance üzerindeki herhangi bir kişi benden bu coini almayı talep ederse benim banka hesap bilgilerim onda görünüyor, daha sonra parayı banka hesabıma atıyor ben de Binance üzerinden onaylıyorum, coin onun hesabına geçiyor. Böyle aradaki arbitrajlardan falan üç beş kuruş harçlık yapıyordum kendime.


Neyse bir gün dolap uygulaması üzerinden bir kişi birini dolandırmaya çalışıyor. 1350 TL'ye Apple watch satmak üzere anlaşıyorlar. Parayı önceden istiyor kargo yapacakmış. Dolandıran kişi Binance'ye girip benim satış emrime 1350 TL'lik işlem açıyor. Daha sonra benim hesabıma para geliyor ben de hesabıma para geldiğini sistemden onaylıyorum. Benim USDT'lerim dolandıran kişiye gidiyor, dolandırılan kişinin parası benim hesabıma geliyor. Bu olayın böyle gerçekleştiğini dolandırılan kişiyle konuşmamızdan anlıyoruz. Daha sonra dolandırılan kişi şikayette bulunuyor falan.


Bugün sms geldi başka bi şehirde Ağır Ceza Mahkemesi'nde duruşma varmış ve gelmediğiniz takdirde zorla getirtileceğiniz yazıyor. O tarihte yurtdışında olacağım için katılmam mümkün görünmüyor. Yurtdışında olmasam bile yol masrafı falan başka şehre gitmek beni zorlayacak. Daha önceden kendi şehrimde savunma tarzı bir şey yapabilir miyim? Avukat tutacak durumum da yok ne yapmam gerekir?

nerdeyse %100 belirti oranı var koku-tat duyusunun. adam kaybetmiş hala test olmaya gidiyor hastaneye viral yükünü daha çok artırıyor Xd. sadece şüpheli olanlar test yapmalı.

sil

geziciler cehapeliler suskun

maskeye değen virüs ya da bakteri ideal sıcaklık ve nemde saatlerce hızlıca üreyebilir ve direkt olarak solunum sisteminden sizabilir. normal şartlarda sayıca az olacağı için etkisiz olacaksa bile bu şekilde hastalığı ciddi geçirmenizi sağlayacaktır.

sil
bir yıl dünyanın güneş etrafındaki tam bir turu ise bu tur her kişi için doğduğu gün başlar. çünkü kişisel olarak alınabilecek başka bir referans noktası yoktur. ancak başkaları anlasınlar diye kendi referans noktamızı isa'nin doğumuna dönüştürürüz. benim takvimim şuan 17 şubatı gösteriyor mesela.
işte bu yüzden tüm kurtler 1 ocak doğumludur.
işe giriş tarihine pazartesi yazdım belgeleri okula gönderdim ama edevlette bir şey gözükmüyor.işe girmek için sigortanın başlamasını bekleyecek miyim yoksa pazartesi yazdığım için zaten girebiliyor muyum?
silinsin
Hakkında
Konum: İstanbul,Fatih
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Mesaj Sayısı: 606
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.041
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 106.056 (Bu ay: 363)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.614 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.