Yüzbaşı
19 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 147 (Bu ay: 0)
Gönderileri

nerdeyse %100 belirti oranı var koku-tat duyusunun. adam kaybetmiş hala test olmaya gidiyor hastaneye viral yükünü daha çok artırıyor Xd. sadece şüpheli olanlar test yapmalı.

sil

geziciler cehapeliler suskun

maskeye değen virüs ya da bakteri ideal sıcaklık ve nemde saatlerce hızlıca üreyebilir ve direkt olarak solunum sisteminden sizabilir. normal şartlarda sayıca az olacağı için etkisiz olacaksa bile bu şekilde hastalığı ciddi geçirmenizi sağlayacaktır.

sil
bir yıl dünyanın güneş etrafındaki tam bir turu ise bu tur her kişi için doğduğu gün başlar. çünkü kişisel olarak alınabilecek başka bir referans noktası yoktur. ancak başkaları anlasınlar diye kendi referans noktamızı isa'nin doğumuna dönüştürürüz. benim takvimim şuan 17 şubatı gösteriyor mesela.
işte bu yüzden tüm kurtler 1 ocak doğumludur.
işe giriş tarihine pazartesi yazdım belgeleri okula gönderdim ama edevlette bir şey gözükmüyor.işe girmek için sigortanın başlamasını bekleyecek miyim yoksa pazartesi yazdığım için zaten girebiliyor muyum?
silinsin
Adamlar nasıl bir standart oluşturmuş ise her su akan yerde bu saçma sapan çoklu küçük deliklerden var, ismini dahi bilmiyorum. Tıkanmaktan başka hiçbir görevi yoktur. O olmasa su ve diğer kalıntılar rahatça akıp gidecekken manasız bir şekilde engel oluşturuyor.
Hakkında
Konum: İstanbul,Fatih
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Mesaj Sayısı: 603
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.034
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 105.874 (Bu ay: 427)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.613 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.