Şimdi Ara

ParamiYonetebiliyorum.net HepsiBurada 50 TL Hediye Çeki Kazanma Şansı - Temmuz Dönemi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
35
Favori
14.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Liste doğru ise kazanamadım. Sabah saatlerinde yapmıştım, 9 gibi.
  • Konu sahibi olarak ben de babayı almışım
    Hem sahur vaktinde hem de gün içerisinde katılım yapmıştım.
    Anlaşılan, kampanya açıklamasında yazan kurallara pek riayet edilmiyor.

Ayın 7'si olunca liste linkini ana konuya eklerim.

Usulsuzluk olduğunu düşünenler, facebook sayfalarından şikayetini yazabilir.
  • Sabah 6 7 gibi 1 tane doldurmustum gelmemis..hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya günü sahurdan itibaren katılanlar kazanamamış ama ertesi günü katılıp kazanamayanlarda var, bu işte kesin birşey var.
  • Liste doğruysa ikinci kere kazandım

• Benim gibi sahurda katılıp kazanamayan arkadaşlar info lu olan mail adresine şu şekilde mail atabilirler
    7 Temmuzda olan hepsiburada çekli teste gecenin 3ünde sahur vakti katılmama rağmen bana çıkmadı fakat saat 5-6 da katılanlara çıkmış. Nedenini öğrenebilirmiyim? Xxx olarak ben katıldığımda da 7 temmuzdu fakat benden sonra ve benim gibi donanım haberde gördüğüm kadarıyla diğer arkadaşlar da kazanamamış. Madem sabah 5te başlayacak o şekilde belirtseydiniz kuralları boşuna yapmasaydık.

• Ben bunu doldurduğumu bile unutmuştum kazanmışım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazanmışım geç cevaplamıştım halbuki umudum yoktu şans işte
  • Liste yeni bende kazanmisim gecmis kampanyalara katilmamistim:) kodu ne zaman nasil aliyoruz bilen varmi

• liste uçmuş ::laughing in German::
    http://www.paramiyonetebiliyorum.net/kazananlar-listesi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxtreme -- 6 Ağustos 2015; 18:59:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anvil

kazananlar açıklanmış

Liste güm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

kazananlar açıklanmış

Liste güm

Ne oldu ya para gittimi

• Beyler sonuçlar açıklandı mı yoksa yarın mı açıklanacak ?
  • Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    İnşallah değişir. Ama sanırım yoğun itirazdan adamlar kaldırdı, yarın tekrar koyacaklar

• quote:

İnşallah değişir. Ama sanırım yoğun itirazdan adamlar kaldırdı, yarın tekrar koyacaklar

Bende değişeceğini sanmıyorum artık olan oldu biz yinede itirazımızı yaptık bakalım.

• Şikayetler bitsin diye listeyi kaldırmış olabilirler. Sanırım e-mail ve facebook üzerinden konuyla ilgili oldukça şikayet aldılar.
    Yarın gene aynı liste yayınlanırsa, kazanması gerektiği halde kazanmayan kişiler şikayet etmeye devam edecektir. Ortada şaibeli bir durum var.
    Listeyi kaldırmaları geçici bir çözüm.
    2 gün önce yayınlamaları bile başlı başına bir hataydı.

Şu şikayet durumu çok iyi özetlemiş:
     ParamiYonetebiliyorum.net HepsiBurada 50 TL Hediye Çeki Kazanma Şansı - Temmuz Dönemi

• Sabahtan beri teste kayıt yaptığım bütün mail adreslerinden itiraz maili atıyorum bu kampanyayı 0 çek ile kapatırsam onların başına daha çok bela açarım. Bütün gecemi modemi aç kapa yaparak geçirmiştim karşılığını almam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

Sabahtan beri teste kayıt yaptığım bütün mail adreslerinden itiraz maili atıyorum bu kampanyayı 0 çek ile kapatırsam onların başına daha çok bela açarım. Bütün gecemi modemi aç kapa yaparak geçirmiştim karşılığını almam lazım.

Beter ol

• isimleri içeren mesajı sildirmeseydiniz liste yeniden açıklanınca değişiklik var mı yok mu anlardık :)
  • Aç gozkuluk yapmadık. Herkes faydalansın dıye 1 adet sahurda katıldık çıkmadı. Yoksa aile fertlerınde tel no mevcut, hepsi adına katılırdım

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.