Yüzbaşı
21 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
29 üye
Görüntülenme
Toplam: 86 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Arkadaslar selamlar iki fakulte(ege celal bayar)hakkinda detayli bir sekilde sorularinizi yanitlayabilirim.

Izmir le ilgili manisayla ilgili seyleride sorabilirsiniz.izmir'deki diger tip fakulteleri hakkindada genel bilgim var yine yardimci olabilirim.
selamlar arkadaşlar lenovo z510 i5li gt740m sshdli makinem var.Sizce asus x550jk almak için satmak mantıklımı?JBL hoparlörleri ve sshd en büyük avantajı.sizce ekran kartı gt740 m- gtx850 m için değermi satıp üstüne ekleyip almaya?yada lenovo z5070 gt840 mli modeli almaya sizce değermi bunu satıp
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar,

3u arasinda kaldim yorumlarinizi bekliyorum.
Arkadaslar hosgeldiniz eski egeli bir abiniz olarak hem birarada kalmanizi hemde akliniza gelebilecek izmirle olsun egeyle olsun herturlu soruyu cevaplandirabilirim:) hosgeldiniz hayirli ugurlu olsun hepinize :)

Siralamalarida not dusersek seneye dusunen arkadaslar icin bir yorum olur kilavuzdan once:)

Edit: arkadaslar whatsapp grubuna katilmak isteyenler numaralarini pmden atsin

atsizusuvari insaat muh
Nk_1996 tip
Ozkan_tk reklamcilik
Victarion bilgisayar muh
R4V3N tip
Heisenberg legend eczacilik
Sansli kalem bilgisayar muh
KurtMorrison bilgisayar muh
Gepsipsi psikoloji
StrangeLord tip
Gogolag90 insaat muh
Dublaj biyoloji
Hussseyin eczacilik
Lephisto makina muh
Y2kmtt biyokimya
Mymett tip
Ozggnr psikoloji
Mathilda2 uluslararasi iliskiler
Graphic Violence reklamcilik
Radiohead94 psikoloji
MoRuK.aTg tip
inttwild makina muh
11numara bilgisayar muh
Anarsist09 turkce ogretmenligi
Kraloyuncu makina muh
Yekilord halkla iliskiler
Jackyr pdr
Kartal0707 elektrik elektronik muh
xxxsercoxxx eczacilik
macpo333 amerikan kultur ve edebiyati
DaGGeR_ALi bilgisayar muh
Skyfor bilgisayar muh
Leo7 iktisat
Uaonur ziraat-zooteknoloji
Hosgeldiniz arkadaslar aramiza:) facebooktada grup kurduk sizin icin,bir ust donemler bir alt icin fb grup kuruyor 6-7 senedir boyle suregelen birsey varmis. Aratin katilmak icin veya pmden link atarim kaydolursunuz:)

Sorulariniz olursa sorun tek tek cevaplayayim:) tekrardan hayirli ugurlu olsun:)

Siralamalarida yazarsak sevinirim yorumlara seneye dusunenler icin bir yorum olmus olur
Merhaba arkadaslar. Ikinci hakkini satin aldigim bir psn hesabini sattim. Yalniz alan kisi hesapta 3 makine oldugunu soyledi ve indiremedigini soyledi. Bu sorun nasil cozulur? Ne yapayim? Kendi makinemden deaktive edince 3.makinemi aktif olacak? Yardimci olabilirmisiniz
Bir arkadasim yazacakta su sorulari yanitlarmisiniz acaba?

Arkadasim ankarada oturuyor muhtemelen 2.ogretim kazanacak gidip geleyim diyor. Servis varmi? Varsa nerede nasil ulasabiliriz? Fiyatlar nedir?

Sosyal olanak varmidir okulun yeri neresi rahatmi vs:)
Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz arkadaslar
Arkadaslar merhaba,
Beni tanimayan arkadaslar icin oncelikli olarak kisaca hikayemden bahsedeyim daha sonra mevzuya gelecegim.2010da lyslere hazirladim,izmirin orta-ust seviye denebilecek liselerinin birinden mezun oldum. Ilk girisimde ege universitesi bilgisayar muhendisligini kazandim. Hep tip istemistim fakat tekrar hazirlanmak gozume zor gelince vazgecmistim. Sonra 3.sinifta bolumu birakip 2013 lyslerle celal bayar universitesi tip fakultesini kazandim ve hala devam etmekteyim.

Ogrenci koclugu yaptigim icin ve sinav sureclerini surekli takip ettigim icin bunlara ilaveten ege ve celal bayardan,aiesecten(dunyanin en buyuk ogrenci toplulugu),liseden,dershanelerden ordan burdan tanidigim cok fazla arkadasim cok fazla bildigim univ. Ve bolum oldugu icin size bu surecte yardimci olmak istiyorum.

Daha once kendim de zaman kaybetmis biri olarak sizin zaman kaybetmenizi istemem. Maalesef dershane ve okul rehberlikcileri inanilmaz kotu. Cok fazla yanlis tercihe ogrenci kurban etmekte,buna bir cozum olarak ben buradan size sordugun bolumlerin/unilerin tum realitelerini,gelecek firsatlarini,kariyer olanaklarini,zorluk ve bolum imkanlarini paylasmaya calisacagim. Kisaca bana bolumlerle ilgli istediginiz herseyi sorabilirsiniz. Size her konusa yardimci olmaya calisacagim. Sektorlerin icindeyim genel olarak.

Sozel bolumler hakkinda cok fazla yardimci olamama durumum sozkonusu. Ea ve fende yardirabilirsiniz:)

En onemli zaman tercih zamanidir arkadaslae unutmayin;)

Son olarak konuya mesaj olarak gonderirseniz sorularinizi pm yerine,daha faydali olur yorumlarimi hem disaridan gelen bakanlar hemde ayni soruyu soracak kisilerde gormus olacak.

Evet arkadaslar allah simdiden hepinizin yolunu acik etsin.
Arkadaslar merhaba,

Ben ve bir arkadasim is kurmak istiyoruz. Guzel bir kac girisimcilik fikirlerimiz var. farkli,ozel ve konsepti olan birkac fikrimiz var. fakat tabiki her girisimcinin yasadigi baslica sorun kaynak,

Bir kismina kadar karsilayabiliyoruz ama bizi asiyor gibi duruyor simdilik. Onerileriniz nelerdir?genel olarak soruyorum kaynak bulma olsun girisimcilikle ilgili olsun?

Kosgeb kurslarina katilmayi dusunuyoruz fakat en yakini eylulde

Ikimizinde ekip yonetimi,liderlik,esnaflik,organizasyon ve bilisim,hizmet sektorlerinde is tecrubemiz var,pazarlama ve girisimcilikle ilgli kongreler ve etkinliklere de bircok kez katildim. Yani oyle afaki kafadan is yapmiyoruz anlatmak istedigim. Ciddi bir konu oldugunu dusundugum icin fikirlerinizi almak istedim acikcasi.
Hakkında
Forum İmzası:
Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi
Donanım Haber
Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
TV
Sony
Notebook
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.435
İkinci El Bölümü Mesajları: 92
Konularının görüntülenme sayısı: 168.849 (Bu ay: 361)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 375 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.