Şimdi Ara

Paraf 19 Mayıs Kampanyası (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
13
Favori
36.316
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: superhead

valla bilmiyorum bende bir sorun çıkmadı .
    Hatta bugün son günü olan 10 tl lik bir çekim vardı şimdi bir başka sipariş daha verdim çeki kullanarak yine sorunsuz ve kargosuz.
    unutmadan firefox kullanıyorum

firefox'la da denedik hocam chrome'la da :)
  • zamanında parafın 100 tl ve üzeri elektronik alışverişleri 3 e bölünüyor diye 1250 tllik tek çekim alışveriş yapıp elinde patlayan biri olarak çok temkinliyim bu parafın kampanyalarına ama yine de şeytan dürtüyor.

aklıma takılan bir soru var şimdi 100 tl üzeri alışveriş yapınca banka otomatik 3 e bölüyor bu alışverişi de 3 e bölerse kampanya dışı kalınır mı? yoksa ekstreye 50 mi yansır sadece??

çok mu karışık yoksa ben mi paranoyak oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

Orijinalden alıntı: asterix64

superhead kardeşim benim tel. faturalı olmadığı için ben kullanacağım. Sonuçta herzaman ihtiyaç.

o zaman iyi tabiki.

Bana en az zararla alsat yapılacak bişey lazım.

bu arada hızlıal altın fiyatı gene iyi. siz birde hepsiburada fiyatına bakın
    @seeder

Gördüm gördüm adamlar soyuyor resmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1983 mayıs doğumluyum. Doğum günüm geçti şimdi faydalanabiliyormuyum?
  • Arkadaşlar eylül 82 doğumluyum markafoniden 101 tllik alışveriş yaptım. İndirim olmadı 82lilere duyrulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Arkadaşlar eylül 82 doğumluyum markafoniden 101 tllik alışveriş yaptım. İndirim olmadı 82lilere duyrulur.

bende eylül 82 liyim hizlialdan alışveriş yaptım indirim olmadı:(
  • Bilgi sahibi olan varsa cevaplarsa sevinirim. hepsiburada'dan deterrjan vs alsam bunlarda indirimde geçerli mi acaba? ayrıca alışverişte çek kullanıp,mesela 50 liralık çek kullanıpi150 liralık ürün alıp 100 lira ödeme yapsakta geçerli olur mu? şimdi alışveriş yapacam bilgi sahibi arkadaş cevap verirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: replaa

Bilgi sahibi olan varsa cevaplarsa sevinirim. hepsiburada'dan deterrjan vs alsam bunlarda indirimde geçerli mi acaba? ayrıca alışverişte çek kullanıp,mesela 50 liralık çek kullanıpi150 liralık ürün alıp 100 lira ödeme yapsakta geçerli olur mu? şimdi alışveriş yapacam bilgi sahibi arkadaş cevap verirse sevinirim.

Ne alirsan al paraf kartindan 100 tl cekilsin indirimden faydalanirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

zamanında parafın 100 tl ve üzeri elektronik alışverişleri 3 e bölünüyor diye 1250 tllik tek çekim alışveriş yapıp elinde patlayan biri olarak çok temkinliyim bu parafın kampanyalarına ama yine de şeytan dürtüyor.

aklıma takılan bir soru var şimdi 100 tl üzeri alışveriş yapınca banka otomatik 3 e bölüyor bu alışverişi de 3 e bölerse kampanya dışı kalınır mı? yoksa ekstreye 50 mi yansır sadece??

çok mu karışık yoksa ben mi paranoyak oldum

şu anda 3e bölmüyor sabah 116 tl lik alışveriş yaptım tek çekim. 3e bölmedi.

quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

1983 mayıs doğumluyum. Doğum günüm geçti şimdi faydalanabiliyormuyum?

1983 mart doğumluyum yararlandım sen hayli hayli yararlanırsın.

quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Arkadaşlar eylül 82 doğumluyum markafoniden 101 tllik alışveriş yaptım. İndirim olmadı 82lilere duyrulur.

sonradan bir düzenleme yapılıp yararlanacaksınız gibime geliyor 30 yaşındasınız çünkü. mhyi arayın her ihtimale karşı.

quote:

Bilgi sahibi olan varsa cevaplarsa sevinirim. hepsiburada'dan deterrjan vs alsam bunlarda indirimde geçerli mi acaba? ayrıca alışverişte çek kullanıp,mesela 50 liralık çek kullanıpi150 liralık ürün alıp 100 lira ödeme yapsakta geçerli olur mu? şimdi alışveriş yapacam bilgi sahibi arkadaş cevap verirse sevinirim.

karttan 100 tl ve üzeri çekilirse yararlanırsınız ama hepsiburadada çek süpermarket ve altında geçmiyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

Ne alirsan al paraf kartindan 100 tl cekilsin indirimden faydalanirsin

cevap için çok teşekkür ederim,saygılar :) deterjan ve Dan Brown'un Cehennem kitabını alacam :)

• 115 TL TRAFİK CEZAMI ÖDEDİM MESAJ GELDİ

GİB.GOV.TR DEN
  • Altıncıcadde'den 248 TL lik alışveriş yaptım, %20 avea indirimi, 50 TL de paraf indirimiyle 148'e geldi, güzel oldu
  • bir devlet bankasi olan vakifbanktanda bu sekilde kampanyalar bekliyoruz o ne oyle on harca 1i bedava! parafi ornek almali maasi vakiftan alsamda parafin bu kiyagina karsi artik paraftan alisveris yapacagim

• indirim geldi ama mesaj gelmedi. kampanya bildirim mesajı da gelmemişti bu mesajları alımı nasıl aktif ederiz

• Arkadaslar yarinda gecerlimi bu kampanya henuz harcama yapmadim ?

• HB kampanya yapmayacak gibi, hayırlısı bakalım. Yine de yarını beklemek lazım sanıyorum.
  • Geçerli... Zaten kampanyanın sloganı 19 Mayıs !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eguf

Geçerli... Zaten kampanyanın sloganı 19 Mayıs !

Nolur olmaz bir sorayim dedim .
    Bu arada simdi hizlial.com dan ipad mini alacagim 700TL - 50TL cek = 650
    parcala odemeyle 100 tl si paraf
    geri kalan 550 TL axess le 27 TL chip
    Avatajix yuzde 1.8 veriyor. 11TL geri iade
    650 - 50 - 27 - 11 = 562TL

Nasil arkadaslar baska kupon vs varmi ?

• 82/Aralık doğumluyum. 5 dk önce Müşteri Hizmetlerinden Meltem Hanım ile görüştüm. 30 yaşındasınız kesinlikle yararlanabilirsiniz dedi. Yararlanamadığını söyleyenler var dediğimde ise, eğer bir problem olursa müşteri hizmetlerini ararsanız, sorun çözülür diye bir bilgi verdi. Ama kesinlikle yararlanabileceğim bilgisini verdi.
  • Arkadasla selam,

Bu paraf puanların gectıgı bır yer ben daha bulamadım.. Varsa onlııne bılıınen bı sıte flan yzarsanız sevınırım..
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.