Şimdi Ara

Paraf 19 Mayıs Kampanyası (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
13
Favori
36.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: superhead

Biraz önce şeytana uydum fazla ihtiyacım yoktu ama fiyatlar çok uygundu.
    Morhipodan 2 adet puma ayakkabıyı % 50+ % 20 indirim ve ücretsiz kargo avantajları ile 116 tlye aldım.1 dakika geçmeden paraftan 50 tl indirim kazandınız mesajı geldi 2 adet puma ayakkabı 65 tlye geldi çok süper oldu.
    Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim saat 8.00 e kadar kargo bedava.

Kardeş 65 TL'ye geldi diyorsun 50 TL Paraf indirimi ekleyince 115 TL yapıyor; Sen 116 TL'ye aldım diyorsun bunun %20'si senin hesabınla 1 TL'ye geliyor ya da Morhipo seni kazıklamış olabilir!

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

indirim geldi ama mesaj gelmedi. kampanya bildirim mesajı da gelmemişti bu mesajları alımı nasıl aktif ederiz

Müşteri Hizmetlerini arayıp Cep telefonunu tekrar aktive ettireceksin.

quote:

Orijinalden alıntı: Melon41

Arkadasla selam,

Bu paraf puanların gectıgı bır yer ben daha bulamadım.. Varsa onlııne bılıınen bı sıte flan yzarsanız sevınırım..

Düzeltiyorum parafpuan konusu sıkıntılı bendede 100 Tl var ama online alışverişlere kapalı! Seninkide öyle olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 18 Mayıs 2013; 13:19:51 >

• 82 li olupta alışveriş sonucunda indirim alan var mı?
  • Arkadaşlar hızlıal.com dan şuan gram altın alındığı zaman yarısını geri iade ettiği kesinleştimi şuanda???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melon41

Arkadasla selam,

Bu paraf puanların gectıgı bır yer ben daha bulamadım.. Varsa onlııne bılıınen bı sıte flan yzarsanız sevınırım..

Markafoni.com
  • Hızlıaldan hem fotokopi kağıdı hemde nescafe alsam banka gıda da var diyerek kabul etmemezlik yapabilir mi? Ya da bunun tespitini yapabilir mi?
  • süpermiş :)))
    19 mayısta kapalı olan yollar için bilgi edinebilirsiniz

http://bugunkihaber.blogspot.com/
  • ds damat online shop da geçerlidir diye bir alışveriş yaptım mesaj falan gelmedi arkadaşlar. Normalde Orkatek kuruluşları üye iş yeri diye biliyorum. İnt. şubesinden baktığımda hala provizyonda gözüküyor.
    acaba mesaj gelir mi yoksa arayıp iptal mı etsem siparişimi
  • Hızlıal dan altaki ürünü aldım mesaj geldi anında 60 tlye geldi +5.5 tl kargo parası :)

http://www.hizlial.com/adore-file-sirtli-ergonomik-calisma-koltugu-bk030/18.007.4121.0091
  • quote:

Orijinalden alıntı: LESİM

82/Aralık doğumluyum. 5 dk önce Müşteri Hizmetlerinden Meltem Hanım ile görüştüm. 30 yaşındasınız kesinlikle yararlanabilirsiniz dedi. Yararlanamadığını söyleyenler var dediğimde ise, eğer bir problem olursa müşteri hizmetlerini ararsanız, sorun çözülür diye bir bilgi verdi. Ama kesinlikle yararlanabileceğim bilgisini verdi.

burada 1 tane 82 doğumlu olupta yararlanan görmedim.Bende 82 aralık ama yaralanamadım şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u555

quote:

82/Aralık doğumluyum. 5 dk önce Müşteri Hizmetlerinden Meltem Hanım ile görüştüm. 30 yaşındasınız kesinlikle yararlanabilirsiniz dedi. Yararlanamadığını söyleyenler var dediğimde ise, eğer bir problem olursa müşteri hizmetlerini ararsanız, sorun çözülür diye bir bilgi verdi. Ama kesinlikle yararlanabileceğim bilgisini verdi.

burada 1 tane 82 doğumlu olupta yararlanan görmedim.Bende 82 aralık ama yaralanamadım şimdilik.

Bende 82 liyim ve alisveris yapmak icin tereddutteyim. Sms gelmeyecegi kesin ama mh nin yararlanabilirsiniz demesine ragmen yararlandirmazlarsa bir daha paraf kullanmam sanirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben alışveriş yaptım 82 eylül doğumluyum.müşteri hizmetlerini arıcam

• müşteri hizmetlerinden alacağınız cevabı bizimle de paylaşırsanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: Eguf

Geçerli... Zaten kampanyanın sloganı 19 Mayıs !

Nolur olmaz bir sorayim dedim .
    Bu arada simdi hizlial.com dan ipad mini alacagim 700TL - 50TL cek = 650
    parcala odemeyle 100 tl si paraf
    geri kalan 550 TL axess le 27 TL chip
    Avatajix yuzde 1.8 veriyor. 11TL geri iade
    650 - 50 - 27 - 11 = 562TL

Nasil arkadaslar baska kupon vs varmi ?

250 TL lsbank parakod 50 TL maximum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

115 TL TRAFİK CEZAMI ÖDEDİM MESAJ GELDİ

GİB.GOV.TR DEN

aslında mtv haziran borcuda ödenir. 413 tl olmuş taksit 50 tl indirim iyi olur. bir yandanda mtv kampanyaları zaten olacak bekle diyom kendi kendime.. ne yapsak acaba??
  • Arkadaşlar Yeniçarsım.com u hepsiburada aldıya artık işlemlerde kartta hepsiburada.com cıkıyor

VE merak ettiğim en az kac tl de 50 tl veriyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 18 Mayıs 2013; 19:34:43 >
  • quote:

müşteri hizmetlerinden alacağınız cevabı bizimle de paylaşırsanız sevinirim..

Aradık kaç defa. 3 gündür inceleniyor. Donem ıcıne de geçtı ındırım fln yok. Harcamadan önce teyıt de etmıstım ama nafıle...

82 li olup + alışveriş yapıp + müşteri hizmetlerine şikayet edip indirimini alan yokmu halen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 18 Mayıs 2013; 19:44:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m45maco

Arkadaşlar hızlıal.com dan şuan gram altın alındığı zaman yarısını geri iade ettiği kesinleştimi şuanda???

Ben dün çeyrek aşdım 50 tl indirim mesajı geldi.

Ben 150.90 a aldım iimdi düşmüş gitti 2 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşim için 5 aayrı mh temsilcisi ile görüşüp alışveriş yaptım 30 yaında gözüküyorsunuz 82 doğumlusunuz dediler ama maalesef ne indirim ne mesaj aman diikkat arkadaşlar boşa yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: Eguf

Geçerli... Zaten kampanyanın sloganı 19 Mayıs !

Nolur olmaz bir sorayim dedim .
    Bu arada simdi hizlial.com dan ipad mini alacagim 700TL - 50TL cek = 650
    parcala odemeyle 100 tl si paraf
    geri kalan 550 TL axess le 27 TL chip
    Avatajix yuzde 1.8 veriyor. 11TL geri iade
    650 - 50 - 27 - 11 = 562TL

Nasil arkadaslar baska kupon vs varmi ?

kredi kartı bilgilerini girdikten sonra bir de BEDAVAMEZAR yazıyorsun içine atlıyorsun hocam.

şaka bir yana çok iyi toparlamışsınız

• bu arada yıllık kart ücretlerinden ne haber arkadaşlar?
    parafı kurye yüzünden iptal ettirmiştim çok da pişman olmadım.durmadan harcamaya yönelten şeylerden uzaklaşıp daha basit bir hayat yaşamak için attığım ilk adım
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.