Şimdi Ara

Paraf 19 Mayıs Kampanyası (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
13
Favori
36.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 3 tane bebek bezi aldım 101 liraya hepsiburadadan 50 tl indirim geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Eşim için 5 aayrı mh temsilcisi ile görüşüp alışveriş yaptım 30 yaında gözüküyorsunuz 82 doğumlusunuz dediler ama maalesef ne indirim ne mesaj aman diikkat arkadaşlar boşa yapmayın

Madem 30 yasi otomatik dahil etmeyeceksin kampanyaya yazma verme olsun bitsin. Niye insanlarin vaktini caliyorsun halkbank!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraf günüm tanımlamamıştım, 19 u olarak tanımlasam.
    %5 parafpara yapıp Yarın listedeki yerlerin birinden 105 lira alışveriş yapsam. ikisinden de faydalanıyo muyum?
    Yoksa %50 daha fazla paraf puan mı yapsam daha iyi?
  • Kampanyanın gereği yapıldı. Hatta 29tlde fazla harcadık. Olsun temizlik ürünlerine 1 yıl para vermeyiz herhalde:):)

Paraf 19 Mayıs Kampanyası

Paraf 19 Mayıs Kampanyası
  • n11.com üye işyerimi acaba bilgisi olan varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Kampanyanın gereği yapıldı. Hatta 29tlde fazla harcadık. Olsun temizlik ürünlerine 1 yıl para vermeyiz herhalde:):)

Kısmi teslimat olmazsa kargocunun Allah yardımcısı olsun :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 18 Mayıs 2013; 23:11:31 >
  • 129 TL fazla olmuş
    @hekimoglu19
  • Hemen uyarımı yapıyım. 125 kendi kartımdan ödedim, 104de hanımdan ödedim. Parçalı ödemedim yeni sepet oluşturdum. Bu sadece ürünlerin toplamının ekran görüntüsü. Hepsiburada hepsini bir göndermeyecek kargocu sanırım mekik dokuyacak 4-5 gün. Bende bu durumu sevmiyorum ama yapacak birşey yok. Hepsiburada bu şekil istiyor.
  • Konuştuğum temsilci 2 yıl için yıllık kart ücreti alma gibi bir planlarının olmadığını belirtti . Kaldıki yeni tasarı ile her banka yıllık ücretsiz bir kart çıkarmak zorundayken alacaklarınıda sanmam!
    İkinci olarak Puanlı kampanyalar için dediğin "durmadan harcamaya yöneltmek" tanımı doğru olabilir ama bu şeklide ekstre indirimlerinde kesinlikle yanlış! Bu kampanyada hiç birşey yapamıyorsan git Atasaydan bir çeyrek al, sonra bozdur en kötü ihtimal 40 TL kar ediyorsun ! Hoşgeldin kampanyasında da mecburi vergi ödemem vardı 465 TL paraftan geçtim ama 365 TL ödedim; bunun neresi Kötü ?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eguf

Konuştuğum temsilci 2 yıl için yıllık kart ücreti alma gibi bir planlarının olmadığını belirtti . Kaldıki yeni tasarı ile her banka yıllık ücretsiz bir kart çıkarmak zorundayken alacaklarınıda sanmam!
    İkinci olarak Puanlı kampanyalar için dediğin "durmadan harcamaya yöneltmek" tanımı doğru olabilir ama bu şeklide ekstre indirimlerinde kesinlikle yanlış! Bu kampanyada hiç birşey yapamıyorsan git Atasaydan bir çeyrek al, sonra bozdur en kötü ihtimal 40 TL kar ediyorsun ! Hoşgeldin kampanyasında da mecburi vergi ödemem vardı 465 TL paraftan geçtim ama 365 TL ödedim; bunun neresi Kötü ?!

sonradan almaya başlarlar ama şimdi tüm ceplere kartı sokma derdindeler kesenin ağzı açık
    pastadan büyük dilim kapmak için uğraşıyorlar

• Kampanya şartlarında "Kampanya, farklı kampanyalar ile birleştirilemeyecektir." maddesi var.
    Bu durumda ilk ekstrede %25(maks 100 TL) kampanyasından faydanalamayacakmıyız?
    MH ye soran eden oldu mu?
  • Ben bankacı değilim pastadan büyük dilimi kaparsa kapsın ki bence büyük dilimi hakediyorlarda! Verdiğinden daha fazlasını alan kartlar var cebimizde . Olurya yarın öküz ölürde ortaklık bozulursa benim verdiğim bir tahayyüt yok kapatırım olur biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 18 Mayıs 2013; 23:50:29 >
  • http://www.gold.com.tr/samsung-stshx-m500tcb-500gb-tasinabilir-disk_u 59 tl ye geliyor. samsung nasıldır? tavsiye eder misiniz?
  • Bende 145 Tl'den çeyrek aldım banka postundan fiş çıkmadan mesaj geldi.Eşimle beraber aldık 2 tane iyi oldu.Devamını bekliyoruz.Diğer büyük kredi kartlarıyla rekabet için bunları yapmak gerekiyor.
  • Bir uzmanlık sorusuuu;

Şimdi ZEN pırlantaya gidip yarın 3 çeyrek altın alsam ve 450TL'yi tek çekim geçsem;

19mayıs kamp. 50TL indirim
    %25 ilk ekstre indirimimden 100TL ekstre indirimi
    %20 Zen pırlanta paraf puan kamp, maksimum 50TL puan
    %5 paraf günümden 22,5TL

kazanabilir miyim? Başka kampanyalarla birleşmez gibi ibareler var kampanya tanımlarında ama emin olamadım :) denemek mi lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Paraf günüm tanımlamamıştım, 19 u olarak tanımlasam.
    %5 parafpara yapıp Yarın listedeki yerlerin birinden 105 lira alışveriş yapsam. ikisinden de faydalanıyo muyum?

yokmu bilen

• quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

arkadaşlar bende gebze belediyesinden ev vergisini ödemem gerekiyor. 102 lira felan tutuyor tek çekim ödesem. paraf üye işyeri olarak kabul eder mi?

bu sorunun cevabını biliyor musunuz?

Sorduğum soruya cevap veriyorum. Gebze belediyesinden 102 tl lik paraf ile tek çekim ödemeye anında 50 tl indirim mesajı geldi.
  • Sorum olacak;

Bugün Sanal Kartımdan 129 TL lik bir harcama yaptım ve bana mesaj gelmedi. Şu an 19 mayıs kampanyasından yararlanabilir miyim ?
  • quote:

quote:

Paraf günüm tanımlamamıştım, 19 u olarak tanımlasam.

yokmu bilen

başkan sen bana soorcan böyle mevzuları ya, sayemde paraflı oldun, çok ekmeğini yedin...sen gel bana doğru seni yönelendirim ya...

• üye değil gibi görünüyor.

çünkü n11 den taksit sayfasına baktığımda parafa taksit yapmıyor muhtemelen paraf üyesi değil
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.