M

Çavuş
20 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar,

ay sonu abd ye gidiyorum. Macbook air, pro vb. aldırmak isterseniz dm beklerim.
Arkadaslar acıl tavsıyeye ıhtıyacım var..

3 alternatıf

http://www.hizlial.com/philips-47pfk6309-47-inc-wi-fi-cift-cekirdekli-uydu-alicili-smart-3d-fhd-led-tv/10391170

http://www.hizlial.com/samsung-48h6290-48inc-122cm-200hz-3d-uydu-alicili-full-hd-smart-led-tv/10556181

http://www.hizlial.com/samsung-ue-48h6270-48-inc-122-cm-200hz-wifi-quad-core-uydu-alicili-smart-3d-led-tv/10375496

phılıpsı ambılıght ıcın ıstıyorum

Samsunglarda da durum sadece 2 cekırdek fazla ıslemcı yuzunden mı o kadar fark var anlamadımm

degerlendırme rca ederım
Merhaba,

Konu teknik bir olay olduğundan bir destek rica edeyim dedim:)

2008'de alınan bu efsane için hayata döndürme çabasıdır:)

http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VGN-FW21E--4-GB-NOTEBOOK,6893.html#ProductTechnicalProperties

Linkteki laptopu bundan bi 5-6 sene önce aldık.. Maşallahı var hala ilk günkü kozmetik havasında. Yalnız Pil kendini bıraktı, yenilere göre zannımca biraz yavaş kaldı sizden destek alayım dedim.

* Pil işini ne yapsam? Nerden edinebilirim?? Orijinal bulunabilir mi yoksa yan sanayi mi arasam?
* Ramler 800 MHZ DDR2 bunlar yerine en yüksek hangi ramden takılabilir ve etkisi nasıl olur? (Intel Mobile PM45 **http://www.intel.com/Products/Notebook/Chipsets/PM45/PM45-overview.htm )
* SSD olayına inceden bulaşsak mı? Minimumda kaç GB bi SSD cihazı hızlandırmaya yardımcı olur?

Cevaplar ve destek için şimdiden teşekkürler..
Arkadaşlar selam,

Son 6 ayda 3 tanıdığıma GM discovery tavsiye ettim. 2 si arıza çıkardı.

Biri şarj yeri temassızlığı.
Diğerinin ekranı durduk yerde içten kırıldı. (180 TL'ye yaptılar..)

Mail attım bu durumu düzeltin marka imajınız gözümüzde yerlerde diye. Dönen müşteri temsilcisinin azarlamadığı kaldı..

Ne yapıcaz?
Selamlar,

Razr kullanıcılarına danışmak/sormak istediğim bir dizi sorum olacak.

- Öncelikle çok beğenerek HB'den aldık teli. Hala da beğeniyorum ama aldığım zaman farkettiğim bir sıkıntı karanlııkta ekranda yer alan koyu renkli lekeler... Sorun mudur değil midir bilmem ancak sinir bozduğu kesin. Bu sebepten garanti kapsamında bir değişim alan var mı? ya da değişim yaparlar mı ?

- Telefonun kılıfsız kullanıyorum ve yekpare (!) denilen kasa ufaktan gevşemeeye başladı. Özellikle arka kapakta kenarlara doğru hafifçe bastırınca gıcırdamaya başlıyor kapak. Başta tabi bu yoktu. Bu bir değişim sebebi olabilir mi?

- Cihaz farkettiğim kadarıyla çok fazla ram kullanıyor. Ekstradan bir uygulama açmaya korkar oldum. yardımcı programlar süreklli ram'da yer kalmadığı uyarısını veriyor.. Bununla birlikte cihazın başta olmayan donmalarında hat safhadayım.. Sürekli bir donma sorunu var... Bir de ne zaman işe yarayacak olsa donuyor.. Delirmenin eşindeğim:)

Yardım/paylaşım Lütfen...
Arkadaşlar selamlar,

Samsung'un bir smart tv'sini aldık. Onun için bir klavye bakıyordumhttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/logitech-ps3-cordless-mediaboard-klavye-90847500#product-information bunu gördüm. Sizce bu ürün tv ile uyumlu çalışır mı ? Logitec k400 bakıyordum ama bunun fiyatı da nerdeyse 4 te biri...

Konu yanlış yerde olabilir, günün fırsatıymış bitmeden alalım diyorum. Yorumlarınızı beklerim.

Saygılar,
Arkadaşlar selam,

İki ay kadar once aldıgım cıhazım sımdılerde canımı sıkmaya basladı. Acaba aynı sorunları yaşayan var mı dıye soruyorum, yoksa servıse gonderecegım.

Oncelıkle cıhazı kılıfsız kullanıyorum ve elde tutarken arka tarafın çıtırdadıgını, yekpare kasadan artık ses geldıgını duyuyorum ve canımı sıkıyor. bu tarz kasanın yavşaması gıbı bır problem yaşayan var mı ?

Ikıncısı Go launcher kullanıyordum aldıgımdan berı. Son ıkı haftadır cıhaz kıtlenmeye basladı. Bu sorun da oyle bı ıkı defa degıl baya baya sıkıntılı boyut ve sayılarda olmaya basladı. Launcher'i kaldırdım ama bı kere daha oldu. Var mı kılıtlenme sorunu yasayan kımse?

Son olarak Android icin versiyon beklenıyordu, işler yuzunden pek takip edemıyorum var mı bı gelısme ?

Tesekkurler,
Arkadaşlar merhaba,

B sınıfı ehlıyet sahıbıyım ve A2 ıcın hazıran donemınde sınava gırmek ıstıyordum. Kurs kayıt ıslemlerı ıcın gec kaldıgımı, agustos sonu sınavına kaydedebıleceklerını soyledı..

Bugun bır arkadasım kayıt suresının uzatıldıgıyla ılgılı benı bılgılendırdı. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı ?

Tesekkurler,
arkadaşlar selamlar,
özel bir durum olması nedenıyle bi topic açma gereği duydum ( cevabımı alınca silerim söz =) )

önümde güzel bir fırsat olmasından sebep askerlik hizmetimi ikinci bi entry e kadar ertelemek ıstremekteyım ..

2005 aöf kamu yonetımı + 2006 kocaeli uni. 4 yıllık okullarımı 2010 yılında bitirdim diplomalarımı aldım.yurtdısına cıkmadan once tecıl ıslemımı kocaelı mezunıyet belgemle yaptım aralık 2012 celp donemı asker olmamı beklıyor TSK .
bense erteleme alternatıflerı uzerınde kafa karısıklıklarındayım ... acaba bir aöf daha okuyarak ertelemem mumkun mudur ? olmadı yukseklısans a baswuracagım... gercek bilgi ve deneyıme sahıp kımselerden yardım & paylasım beklemekteyım ... okuyan ve yanıtlayanlara sımdıden teşekkurler ;)
selamlar bir fikir alma ihtiyacıyla engin bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.Şu an ABD deyım ve gelmeden once
samsung r522 fs03tr laptopumu sattım ( çok kraldı be.. :) burdan sağlam bir şey alayım diye aranırken burada bulunmayan asus n53sn yevuruldum. ancak burada bulamadıgım ıcın ( n53sv var onu da almak ıstemedım ) DELL XPS serısıne yoneldım.sıtesınde muhtesem bı ımkan saglayan dell den bı konfıgrasyon yaptım. oyun manyagı olmadıgım kesın ancak ''alacaksam en ıyısını alarım'' mantıgıyla guzell bı alet topladım . fıyatı tax dahıl 1500 küsüre gelıyor.
sızden rıcam yorumlamanız .. sımdıden tesekkurler

XPS 17 3D

Intel© Centrino© Advanced-N 6230 and Bluetooth 3.0 (ekstra)

1 2nd generation Intel Core i7-2630QM processor 2.00 GHz with Turbo Boost 2.0 up to 2.90 GHz

1 6GB,DDR3,2 DIMM (max 16Gb)

1 Backlit Internal Keyboard - English (ekstra)

1 17.3in FHD WLED TL (1920x1080) 3D

1 Camera Software 2.X, Factory Install

1 Basic Stage

1 Fast Access Facial Recognition 3.0 SW Application (ekstra)

1 NVIDIA GeForce GT 550M 1GB graphics with TV Tuner (tv tuner ekstra 50dolar)

1 1.28 TB 7200 RPM SATA Dual Hard Drives

1 Genuine Windows 7 Home Premium, 64bit, English

1 Integrated 10/100/1000 Network Card

1 Adobe Acrobat Reader 9.0 Multi-Language

1 Tray Load Blu-ray Triple Writer (reads and writes CDs, DVDs, BDs)

1 Creative SoundBlaster X-FI MB 1.2 (ekstra)

1 Intel Centrino Advanced-N 6230 and Bluetooth 3.0 (ekstra)

1 90 WHr 9-cell Lithium Ion Primary Battery (ekstra 40 dolar)

1 1 Year Limited Warranty

Subtotal: $1,491.98
Shipping & Handling: $9.00
Tax: $89.52
Environmental Disposal Fee: $0.00
Total Price w/Discounts: $1,590.50
Hakkında
Meslek: Turizm
İlgi Alanları: Fotograf , dalış , seyehat...
Forum İmzası:
GM 5 Plus
Dell Inspiron 15 (i3 u seri) Samsung Galaxy Tab Pro
Lenovo Z570 (i5 2430m) ( Çalındı )
canon T3i(600D) ** Iphone 4 16gb (siyah + beyaz ) ** Motorola Razr XT910 *** Ipad 2 16gb wireless **psp 3000 slim **
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 211
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 11.338 (Bu ay: 119)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.