Çavuş
22 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 191 (Bu ay: 1)
Gönderileri
20 gün kadar önce Cephaneci adlı satıcıdan Altın siparişi verdim. Satıcı 1 hafta sonra siparişi iptal etti (güya altın kesin sipariş ve hiçbir gerekçe ile iptal edilemez!)
gg tarafından satıcının siparişi iptal ettiği ve paranın tarafıma aktarıldığı bilgisi verildi.
Cephaneci konusuna değinmek istemiyorum, zaten bu forumdaki herkes biliyor!

Burada anlatmak istediğim kısım bundan sonraki, gg sitesinin Ücret İadesi ile ilgili dengesiz/tutarsız ve çözümden uzak tutumu!

İade yapılmayınca gg Müşteri yetkileri ile site üzerinden irtibata geçtim.
Bir yetkili “Havuz hesabınıza ödenen herhangi bir ücret ödemesi bulunmamaktadır” derken, diğeri 3 gün sonra “Ürün bedeli havuz hesabındadır, endişeniz olmasın” diyor.

Bir yetkili “İadeniz kartınıza aktarılmıştır” derken, diğeri “Kartınız kullanıma kapalı olduğu için iade işlemi gerçekleşememektedir” diyor.

Bir yetkili ise; satış onaylanmadan iptal olup, satıcıya hiç aktarılmadığı halde: “İade kargo bilgilerini satıcıya ilettim. Bir diğeri ise “Satıcıya uyarıda bulundum, ürün bedelini iade etmesini istedim” gibi gülünç cevaplar veriyor.

Akbank NEO kartımla sipariş vermiştim. İptal olmasının ardından en az 10 iş günü geçmiş durumda.

Site üzerindeki tüm fiş yazışmalarım kapatılmış durumda, hukuk yoluna gideceğiz sanırım!

Arkadaşlar şu telefonu kullanıyorum;

Samsung S7562 Duos

Resimde ve linkte belirttiğim bu kulaklığı aldığımda mevcut telefonumda kullanabilir miyim?

iTech 709

Hakkında
Forum İmzası:
DOĞRULUK; Sonsuzluğun Güneşidir, Nasıl Olsa Doğar..!
Forum İkinci El İmzası:
DOĞRULUK; Sonsuzluğun Güneşidir, Nasıl Olsa Doğar..!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 909
İkinci El Bölümü Mesajları: 168
Konularının görüntülenme sayısı: 11.411 (Bu ay: 36)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.